18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Usuwanie łupieżu

~Sunday • 2019-11-08, 18:18

Dość satysfakcjonujące :>

Halman

2019-11-08, 18:29
Sunday napisał/a:

Dość satysfakcjonujące


pewnie
na 24 godziny

macioshow

2019-11-08, 18:48
Da sie do tego walić. Daje piwko !

bloodwar

2019-11-08, 19:48
Jeżeli gość robi to zawodowo to ma zapewnioną fuchę do końca życia - zanim dojedzie do karku klienta tym małym haczykiem to na czole już robi się kolejny łupież i trzeba zaczynać od nowa :)

~Velture

2019-11-08, 20:25
Rzygać mi się chce jak widzę kogoś z łupieżem. Taka osoba jest dla mnie niżej niż j***ny lump menel spod monopolowego.
Masz łupież to idź k***a do apteki po ten jakiś szampon jeden czy drugi co jest lekiem a nie szamponem. Nazwy nie pamiętam ale się reklamuje taki jeden.
Tak samo jak widzę ludzi co mają na ryju krater po trądziku i syfy na mordzie. k***a idź do j***nego dermatologa i weź coś na to.

Chyba bardziej obrzydliwe od syfu i trądziku na mordzie 30 latka to jest łupież. Te j***ne syfy na ryju wymagają wizyty u lekarza gdzie większość p*zd z tym ma wyj***ne "bo przecież kiedyś przejdzie" ale taki łupież to dowolna apteka i masz ten szampon co jest lekiem a nie szamponem (nazwy dalej nie pamiętam ale się reklamuje od 20 lat taki jeden).

zdun

2019-11-08, 20:33
Sadystyczne w hoj

Robertuss

2019-11-08, 20:52
Velturałkę napisał/a:

Rzygać mi się chce jak widzę kogoś z łupieżem. Taka osoba jest dla mnie niżej niż j***ny lump menel spod monopolowego.
Masz łupież to idź k***a do apteki po ten jakiś szampon jeden czy drugi co jest lekiem a nie szamponem. Nazwy nie pamiętam ale się reklamuje taki jeden.
Tak samo jak widzę ludzi co mają na ryju krater po trądziku i syfy na mordzie. k***a idź do j***nego dermatologa i weź coś na to.
Chyba bardziej obrzydliwe od syfu i trądziku na mordzie 30 latka to jest łupież. Te j***ne syfy na ryju wymagają wizyty u lekarza gdzie większość p*zd z tym ma wyj***ne "bo przecież kiedyś przejdzie" ale taki łupież to dowolna apteka i masz ten szampon co jest lekiem a nie szamponem (nazwy dalej nie pamiętam ale się reklamuje od 20 lat taki jeden).



Ciekawe co mysla o Twojej wypowiedzi Dermatolodzy,pięknie dałeś do zrozumienia że jesteś na poziomie podstawowym (ciesz się bo to i tak wysoka nota dla Ciebie zapracowana ortografią)

dennissliwa

2019-11-08, 20:53
~Velturałkę napisał/a:

Rzygać mi się chce jak widzę kogoś z łupieżem. Taka osoba jest dla mnie niżej niż j***ny lump menel spod monopolowego.
Masz łupież to idź k***a do apteki po ten jakiś szampon jeden czy drugi co jest lekiem a nie szamponem. Nazwy nie pamiętam ale się reklamuje taki jeden.
Tak samo jak widzę ludzi co mają na ryju krater po trądziku i syfy na mordzie. k***a idź do j***nego dermatologa i weź coś na to.
Chyba bardziej obrzydliwe od syfu i trądziku na mordzie 30 latka to jest łupież. Te j***ne syfy na ryju wymagają wizyty u lekarza gdzie większość p*zd z tym ma wyj***ne "bo przecież kiedyś przejdzie" ale taki łupież to dowolna apteka i masz ten szampon co jest lekiem a nie szamponem (nazwy dalej nie pamiętam ale się reklamuje od 20 lat taki jeden).



Ale ty jesteś głupia. Są ludzie co uzywają tego sławnego szamponu do włosów i dalej maja łupież tak samo ludzie z pryszczami chodzą po dermatologach i im nic to nie daje. Genów nie zmienisz

szaman1991

2019-11-08, 20:54
~Velturałkę napisał/a:

Rzygać mi się chce jak widzę kogoś z łupieżem. Taka osoba jest dla mnie niżej niż j***ny lump menel spod monopolowego.
Masz łupież to idź k***a do apteki po ten jakiś szampon jeden czy drugi co jest lekiem a nie szamponem. Nazwy nie pamiętam ale się reklamuje taki jeden.
Tak samo jak widzę ludzi co mają na ryju krater po trądziku i syfy na mordzie. k***a idź do j***nego dermatologa i weź coś na to.
Chyba bardziej obrzydliwe od syfu i trądziku na mordzie 30 latka to jest łupież. Te j***ne syfy na ryju wymagają wizyty u lekarza gdzie większość p*zd z tym ma wyj***ne "bo przecież kiedyś przejdzie" ale taki łupież to dowolna apteka i masz ten szampon co jest lekiem a nie szamponem (nazwy dalej nie pamiętam ale się reklamuje od 20 lat taki jeden).



Tobie natomiast proponuję kupić szampon na BÓL DUPY.

aaaaaaaaaaaaaa

2019-11-08, 21:01
~Velturałkę napisał/a:

ten szampon co jest lekiem a nie szamponem (nazwy dalej nie pamiętam ale się reklamuje od 20 lat taki jeden).



Ten szampon to desmoxan...... ;)

Wiewór

2019-11-08, 21:05
To nie jest łupież. Raczej lojotokowe zapalenie skóry.

Loaloa

2019-11-08, 21:19
Odkąd mam łupież, nie muszę kupować parmezanu.

Matmer

2019-11-08, 22:34
Każden jeden mądry ale ja się pytam co to tutaj k***a robi?

Budrys2000

2019-11-08, 22:48
Na syfy najlepszy jest Harry z Tybetu.

;-)