18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ustawa sprzed niemal 100 lat

el...........wy • 2014-01-12, 18:45


można tylko sobie wyobrazić co by się działo, gdyby takie prawo wróciło :snajper2:

wrzucone dziś na fb przez profil KNP

O_Co_Ci_Chodzi

2014-01-12, 23:27
McMenel napisał/a:

Ano przydało by się... Ostatnio przy odbiorze prawka podchodzę do okienka. Godzina 15:00 pani oczywiście plotkuje z koleżankami na zapleczu. Stoję 10 min i zaczynam sobie z nudów śpiewać. W końcu szanowna pani łaskawie się pojawia. Daję dowód i mówię o co chodzi. Urzędniczka sprawdza papiery i stwierdza iż trzeba zapłacić. Lecz niestety jest problem bo kasa jest otwarta jedynie do 14 .... I ch*ja zrobię. Żyjemy w kraju gdzie urzędnikami są idioci.



Jesteś kretynem, od czego masz internet? Ja pie**ole co za ludzie... A jak idziesz k***a przedłużyć umowę i nie pamiętasz dowodu to też sprzedawca jest idiotą?

vrider

2014-01-13, 00:45
ojoj biurokracja zmniejszona o 99% :P

McMenel

2014-01-13, 07:20
O_Co_Ci_Chodzi napisał/a:



Jesteś kretynem, od czego masz internet? Ja pie**ole co za ludzie... A jak idziesz k***a przedłużyć umowę i nie pamiętasz dowodu to też sprzedawca jest idiotą?


Widać sam jesteś kretynem. Jeżeli ktoś kończy pracę o 14 nic nie załatwi mimo iż urząd czynny jest do 16. Ot taka drobnostka a przez nią trzeba zmarnować kolejny dzień.