18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uśpiłbym to od razu.

T3RMINATOR • 2020-07-24, 12:46


I nie mowa tu o kocie, tylko o spaślaku ktury zżera wszysto że biedne zwierzaki muszą walczyć z nim o przetrwanie. :-D

Nattttsjel

2020-07-24, 22:19
A ja się dziwię że na to pozwala... Mam 6 kotów i psa. Niby futrzaste gnoje ale: koty są jak piechota przeciwlotnicza dla wszelkiego latajacego robactwa a pies to wiadomo. Ale żaden nigdy nie odwalił mi czegoś takiego.

Diggerx

2020-07-24, 22:37
Nattttsjel napisał/a:

A ja się dziwię że na to pozwala... Mam 6 kotów i psa. Niby futrzaste gnoje ale: koty są jak piechota przeciwlotnicza dla wszelkiego latajacego robactwa a pies to wiadomo. Ale żaden nigdy nie odwalił mi czegoś takiego.



6 kotów? :shock: co ty stara panna jesteś i to sposób na samotność czy co?

Seavitia

2020-07-25, 00:50

Nattttsjel napisał/a:

A ja się dziwię że na to pozwala... Mam 6 kotów i psa. Niby futrzaste gnoje ale: koty są jak piechota przeciwlotnicza dla wszelkiego latajacego robactwa a pies to wiadomo. Ale żaden nigdy nie odwalił mi czegoś takiego.



Koleś zj***ł równo wychowanie i kota i psów jak widać. Prawde mowiac sama nie wyobrażam sobie tak zj***ć wychowanie kota, żeby z ręki żarcie wyrywał na chama. Psom też niewiele brakuje by mu tego hamburgera wyrwały.

Wiadomo, ze kot, to jednak kot - "jak w zegarku" chodził nie będzie, ale wychować tak, żeby wiedział, że zarcie w reku, czy na talerzu jest zakazane, jak najbardziej sie da.
Diggerx napisał/a:

6 kotów? co ty stara panna jesteś i to sposób na samotność czy co?



Ja mam 5 kotów, 4 psy, 2 kroliki i 30 kurczaków i miejscowość w której mieszkam jest miastem (20k mieszkańców)



Diggerx

2020-07-25, 01:45
Seavitia napisał/a:


Ja mam 5 kotów, 4 psy, 2 kroliki i 30 kurczaków i miejscowość w której mieszkam jest miastem (20k mieszkańców)



No i po co ci tyle tego?

kulawiec

2020-07-25, 03:40
Czy tak trudno włączyć jakiś słownik?

MindBodyLightSound

2020-07-25, 17:42
Biancaaaa napisał/a:

Nie wiem jaki cel mają wasze pseudo ataki , ale gratuluję zj***nia umysłowego i pozdrawiam j***ni mizogeniści
Mizoginia lub mizoginizm (stgr. μῖσος mĩsos „nienawiść”, γυνή gynḗ „kobieta”) – nienawiść, pogarda lub uprzedzenie wobec kobiet, lub dziewcząt. Mizoginia przejawia się na wiele sposobów, między innymi poprzez wykluczenie społeczne, dyskryminację ze względu na płeć, wrogość, androcentryzm, patriarchat, uprzywilejowanie mężczyzn, poniżanie kobiet, pozbawianie kobiet praw obywatelskich, przemoc wobec kobiet i uprzedmiotowienie seksualne[1][2]. Mizoginizm można spotkać w świętych tekstach religijnych, mitologiach oraz filozofii zachodniej[1][3] i wschodniej.
Według Karlheinza Deschnera nienawiść do kobiet pojawiła się po upadku społeczności matriarchalnych i sugeruje on, że „być może jest wynikiem nieczystego sumienia mężczyzny, jego kompleksu niższości, obawy przed zemstą kobiety, zapewne wynika także z lęku przed jej funkcją rozrodczą



Nie 'pseudo' tylko sarkazm.

No i gratuluję umiejętności kopiowania i wklejania z wikipedii rzeczy, które są adekwatne, jak garbaty do ściany. Wracaj zmywać.

Biancaaaa

2020-07-25, 20:48
MindBodyLightSound,

MindBodyLightSound napisał/a:

Nie 'pseudo' tylko sarkazm.
No i gratuluję umiejętności kopiowania i wklejania z wikipedii rzeczy, które są adekwatne, jak garbaty do ściany. Wracaj zmywać.



ale dałaś popis Karyna . Seba będzie z Ciebie dumny :) oklaski dla tej Pani proszę :*

:lol:

RogiPierogi

2020-07-29, 20:03
Biancaaaa napisał/a:

Nie wiem jaki cel mają wasze pseudo ataki , ale gratuluję zj***nia umysłowego i pozdrawiam j***ni mizogeniści
Mizoginia lub mizoginizm (stgr. μῖσος mĩsos „nienawiść”, γυνή gynḗ „kobieta”) – nienawiść, pogarda lub uprzedzenie wobec kobiet, lub dziewcząt. Mizoginia przejawia się na wiele sposobów, między innymi poprzez wykluczenie społeczne, dyskryminację ze względu na płeć, wrogość, androcentryzm, patriarchat, uprzywilejowanie mężczyzn, poniżanie kobiet, pozbawianie kobiet praw obywatelskich, przemoc wobec kobiet i uprzedmiotowienie seksualne[1][2]. Mizoginizm można spotkać w świętych tekstach religijnych, mitologiach oraz filozofii zachodniej[1][3] i wschodniej.
Według Karlheinza Deschnera nienawiść do kobiet pojawiła się po upadku społeczności matriarchalnych i sugeruje on, że „być może jest wynikiem nieczystego sumienia mężczyzny, jego kompleksu niższości, obawy przed zemstą kobiety, zapewne wynika także z lęku przed jej funkcją rozrodczą



Ojeeeej, obraziłem grubaska :< Sorry, spaślaczku. Nie chciałem.
Gówno prawda, chciałem jak ch*j :D :D :D Idź schudnąć. Albo przytyć, zależnie czy kłamałaś, czy nie.

Kobiety szanuję. Wieloryby i kościotrupy - niekoniecznie. Także jak widać - Ty się do kobiet nie zaliczasz tak czy siak..

A co to mizoginia uczono mnie w szkole. Nie musisz googlować. Mamy XXI wiek, więc albo jesteś opóźniona, albo masz baaaaaaaardzo duże kompleksy :>