18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uśpiłbym to od razu.

T3RMINATOR • 2020-07-24, 12:46


I nie mowa tu o kocie, tylko o spaślaku ktury zżera wszysto że biedne zwierzaki muszą walczyć z nim o przetrwanie. :-D

rzeznianumer5

2020-07-24, 16:31
On te koty karmi żeby wpie**olić jak podrosną.

0_rafiks_0

2020-07-24, 16:34
Eknen napisał/a:

ch*j z wami wszystkimi . Wolę zjeść kanapkę po kocie niż dotknąć poręczy w autobusie






RogiPierogi

2020-07-24, 17:01
Biancaaaa napisał/a:

jak na grubasa to malutka kanapeczka . To ja przy wadze 52 kg i wzroscie 170 wieksze opie**alam ( hamburgery )



Wskaźnik BMI wynosi: 17.99
i oznacza niedowagę

No to żryj więcej, kościotrupie. Kto Ci broni. Po ch*j o tym piszesz - chwalisz się czy żalisz? Chyba, że poj***łaś i miało być na odwrót - 170 kg i 52 cm wzrostu, bo i takie "pomyłeczki" widziałem.

swampman

2020-07-24, 17:06
uśpilbym to od razu.
najpierw daj mu szanse schudnac

Biancaaaa

2020-07-24, 17:14
WujekMajkel napisał/a:

Wy wszystkie k***y macie 170 cm i 52kg. A jak się z wami człowiek umówi to nie wie czy wieźć to do masarni czy do macdonalda.





RogiPierogi napisał/a:

Wskaźnik BMI wynosi: 17.99
i oznacza niedowagę
No to żryj więcej, kościotrupie. Kto Ci broni. Po ch*j o tym piszesz - chwalisz się czy żalisz? Chyba, że poj***łaś i miało być na odwrót - 170 kg i 52 cm wzrostu, bo i takie "pomyłeczki" widziałem.



Nie wiem jaki cel mają wasze pseudo ataki , ale gratuluję zj***nia umysłowego i pozdrawiam :D j***ni mizogeniści


Mizoginia lub mizoginizm (stgr. μῖσος mĩsos „nienawiść”, γυνή gynḗ „kobieta”) – nienawiść, pogarda lub uprzedzenie wobec kobiet, lub dziewcząt. Mizoginia przejawia się na wiele sposobów, między innymi poprzez wykluczenie społeczne, dyskryminację ze względu na płeć, wrogość, androcentryzm, patriarchat, uprzywilejowanie mężczyzn, poniżanie kobiet, pozbawianie kobiet praw obywatelskich, przemoc wobec kobiet i uprzedmiotowienie seksualne[1][2]. Mizoginizm można spotkać w świętych tekstach religijnych, mitologiach oraz filozofii zachodniej[1][3] i wschodniej.

Według Karlheinza Deschnera nienawiść do kobiet pojawiła się po upadku społeczności matriarchalnych i sugeruje on, że „być może jest wynikiem nieczystego sumienia mężczyzny, jego kompleksu niższości, obawy przed zemstą kobiety, zapewne wynika także z lęku przed jej funkcją rozrodczą

Gwardek

2020-07-24, 17:30
Biancaaaa napisał/a:

Nie wiem jaki cel mają wasze pseudo ataki , ale gratuluję zj***nia umysłowego i pozdrawiam j***ni mizogeniści
Mizoginia lub mizoginizm (stgr. μῖσος mĩsos „nienawiść”, γυνή gynḗ „kobieta”) – nienawiść, pogarda lub uprzedzenie wobec kobiet, lub dziewcząt. Mizoginia przejawia się na wiele sposobów, między innymi poprzez wykluczenie społeczne, dyskryminację ze względu na płeć, wrogość, androcentryzm, patriarchat, uprzywilejowanie mężczyzn, poniżanie kobiet, pozbawianie kobiet praw obywatelskich, przemoc wobec kobiet i uprzedmiotowienie seksualne[1][2]. Mizoginizm można spotkać w świętych tekstach religijnych, mitologiach oraz filozofii zachodniej[1][3] i wschodniej.
Według Karlheinza Deschnera nienawiść do kobiet pojawiła się po upadku społeczności matriarchalnych i sugeruje on, że „być może jest wynikiem nieczystego sumienia mężczyzny, jego kompleksu niższości, obawy przed zemstą kobiety, zapewne wynika także z lęku przed jej funkcją rozrodczą



Jeśli to Cię pocieszy, to ja tam bym Cię r*chał. Lepsza taka z niedowagą niż z cyckami po pas :D

ProVVe

2020-07-24, 17:41
Gwardek napisał/a:

Jeśli to Cię pocieszy, to ja tam bym Cię r*chał. Lepsza taka z niedowagą niż z cyckami po pas



Musiałbyś przyjść na spotkanie z wyj***nym burgerem przystrojonym w kwiaty :-D

Cryo

2020-07-24, 17:47
Jak można być takim leniwym spaślakiem?

solltys

2020-07-24, 18:14
Gwardek napisał/a:

Jeśli to Cię pocieszy, to ja tam bym Cię r*chał. Lepsza taka z niedowagą niż z cyckami po pas



Ja bym jednak wolał najpierw zobaczyć twarz.

mikEWrona

2020-07-24, 18:25
ktUrym ja pie**ole

lewanmich1

2020-07-24, 18:27
Spaślak, zanim dorwał się do kanapki to wcześniej zeżarł słownik ortograficzny "ktury" teraz byłby jak znalazł.

czorny711

2020-07-24, 18:37
Biancaaaa napisał/a:

jak na grubasa to malutka kanapeczka . To ja przy wadze 52 kg i wzroscie 170 wieksze opie**alam ( hamburgery )



52kg? Haha to jest mozliwe????

:shock:

wilkoala

2020-07-24, 19:28
Biancaaaa napisał/a:

jak na grubasa to malutka kanapeczka . To ja przy wadze 52 kg i wzroscie 170 wieksze opie**alam ( hamburgery )



Kiełbachy też pewnie opie**alasz większe...
Wiem, wiem jestem incelem.

tazos55

2020-07-24, 20:39
wojtekpwse napisał/a:

ale ma nachalnego kota



a dziwisz się? Grubas żre na potęgę i psom i kotu żryć nie daje to walczą o przetrwanie