18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Urzędnicza wolność wypowiedzi

trolzxcvbnm • 2013-03-26, 21:07
Urzędnicza wolność wypowiedzi. Znalezione na internecie.

Panie TUSSK czy to PRAWDA:Kasia Tusk, córka jaśnie nam panujacego Donalda Tuska wnuka wermachtowca w zeszłym miesiącu dnia 18/02/2013 kupiła za gotówkę 5-cio pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie w Warszawie. Cena rynkowa mieszkania wynosi 1 milion 720 tysięcy złotych. Numer referencyjny zajmującego sie całą sprawą notariusza 01/2013KT. Skąd pochodzą tak znaczne środki w rękach tak młodej dziewczyny? Skąd tak dużo gotówki w rękach osoby prawie bezrobotnej Katarzyny Tusk? Wyżej wymieniona prowadzi jakiś tam mikroskopijny portal internetowy, i czy jest możliwe aby tak wysoka suma pieniędzy była zgromadzona w sposób legalny? Katarzyna T. pojawiła się w Warszawie u notariusza w poniedziałek dnia 18 lutego 2013 przyjeżdżając ze swojego mieszkania w centrum Gdańska nowym Mercedesem klasy S wartym PLN 344 000 kupionym za gotówkę (informacja z salonu Mercedesa). Znowu pojawia się pytanie, skąd Katarzyna T. posiadała tak znaczne środki w gotówce na zakup tak drogiego samochodu podczas gdy realne płace w Polsce są rzędu 1200PLN - 1500PLN. Przypomnijmy, że banki mają obowiązek informowania nadzoru bankowego o transakcjach w wyśokosci 10 tys. euro. Zmowa milczenia ma się dobrze, i można robić w Polsce pewne rzeczy, jeżeli ma się duże plecy. Czy są jakie powiązania pomiędzy upadająm Amber Gold, a córką premiera. Przypomnijcie sobie państwo jak to niedawno drugie z dzieci Donalda Tuska Michal Tusk plątał się w wyjasnieniach w sprawie domniemanego udziału w aferze związanej z Amber Gold. Skąd te pieniądze? WSZYSTKICH URZĘDNIKÓW PAŃSTWOWYCH INFORMUJEMY, ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.


Ciekawe co jeszcze mogliby wyciągnąć na światło dzienne urzędnicy.... :>

kapelan_szturmowy

2013-03-27, 00:38
motoguru napisał/a:



Dobra, debilku wyjaśnię Ci to w miarę prosto:

debilek to Cię zrobił i wychował, to raz.
Dwa, jak ogólnie wiadomo, i rzekomo udowodniono, zamachu nie było, brzoza rosła od lat w tym samym miejscu, ot znalazła się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie. Trzy, Halicki z PO, który nakręcił aferę z wyłudzeniem, pie**oli jak potłuczony.

vass

2013-03-27, 00:43
fiattt napisał/a:

a co k***a, żyją, że twierdzisz że wyłudziła za śmierć?


Mało kumaty jesteś :-P
Po pierwsze nie wzięła 12 baniek 8-)
Po drugie jak kolega Ci tłumaczy, jak był zamach, to nic się jej nie należy, więc siedzi teraz cicho :lol:
Tak działa pomówienie, kumasz ?

kapelan_szturmowy

2013-03-27, 00:51
vass napisał/a:

, jak był zamach, to nic się jej nie należy, więc siedzi teraz cicho

ale k***a nie było zadnego zamachu, tylko katastrofa lotnicza w Smoleńsku, więc kasa się należy, kumasz? No chyba że był, więc niezwłocznie trzeba wypowiedzieć wojnę Rosji.

joy8ko

2013-03-27, 11:14
ale co wy tu pie**olicie, że źródła sie nie zgadzają, że są niepewne
brzmi to jak gadanie tej dziennikarki do rutkowskiego 'pan w zły sposób udowodnił że mama madzi jest morderczynią, jak pan śmiał, przecież to kobieta i matka w dodatku! "
może i źródła 'nie są pewne' -ale gneralnie JEST tak jak te niepewne źródła mówią, więc ki ch*j, o co chodzi ?

fakt jest taki, że z bloga nie miałaby ani meśka ani mieszkanka , i o to tu sie rozchodzi, a nie o numer ewidencyjny jej notariusza.

co do odszkodowania Marty K. - przeciez wszystkie POpraprańce stwierdziły, że był to wypadek, skoro wypadek -to odszkodowanie, to co sie k***a teraz czepiacie tego odszkodowania ?

lisu777

2013-03-27, 11:29
alez ty jesteś samobójca!

rafic100

2013-03-27, 12:35
ch*j Cię to obchodzi

herbalix

2013-03-27, 16:22
ja pie**olem ktoś sobie coś napisał, a wy łykacie to, jak pelikan ciepłe kluchy. w salonie mercedesa napewno mówią każdemu, kto kupił jaką furę, za ile i czy płacił gotówką. podobie z notariuszami. pie**olnijcie się w łeb.

stud3nt

2013-03-27, 18:47
@temat:

BULLSHIT, na chłopski rozum. Nie cierpię Donalda 'chyżego ruja' Tuska, jego syna też (w mojej osobistej opinii - też j***ny z niego kłamca), ale ten artykuł to gówno. Bardziej od Tusków nie cierpię, gdy ktoś uważa mnie za debila.

1) Szukałem w necie zdjęć. Znalazłem kupę zdjęć Kasi Tusk. Kasia w nowych ciuchach. Kasia ściska się z tatusiem. Kasia kłóci się z tatusiem. Kasia idzie do sklepu. Czego natomiast nie znalazłem? ŻADNEGO j***nego zdjęcia Kasi w merolu klasy S innym, niż RZĄDOWY, służbowy.
2) To samo z mieszkaniem. A przecież każdy j***ny dziennikarzyna rzuciłby się na taki temat z wywalonym ozorem, a przynajmniej powstałoby kilkaset fotek.
3) Jeszcze o Mercedesie. Gdybyście zapytali kogokolwiek, gdziekolwiek - prawie NIKT (a już na pewno nikt forsiasty) nie kupuje Merola S z najtańszym silnikiem i w najuboższej wersji - bo tylko taki kosztuje 344 tysiące (dane ze strony producenta). Niemal każdy dokłada coś dla siebie, choćby to miała to być durna rozszerzona nawigacja czy temponat. Idę w zakład, że jakiś debil zobaczył Kasię Tusk w państwowym merolu (bo tatuś kazał odstawić do domu), pognał w te pędy do salonu i zapytał, ile takie coś kosztuje. No i mamy 344 tysiące.
4) 01/2013KT - co to k***a w ogóle jest? NIGDZIE nie mogłem znaleźć żadnego numeru nawet najbardziej zapchlonego notariusza, a już na pewno nie uda się na tej podstawie uzyskać żadnej informacji - tajemnica zawodowa. Tak że można tu wpisać dowolny numer z dupy, to jest nieweryfikowalne;
5) Kasieńka kosi legalnie 18k miesięcznie minimum ze swojego bloga (reklamy), to nie jest żaden mikroskopijny portalik, a ona wcale nie jest 'prawie bezrobotna'.

Tyle mi przychodzi do głowy na szybko.

peersil

2013-03-27, 23:36
Jeden był tam w komentarzach jakiś taki nie ogarnięty, więc dla niego i reszty nie kumatych: Lemingi to ci co łykają wszystko jak leci, bez rozróżniania prawdy od fałszu.