18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Urząd

Pa...........an • 2012-04-16, 12:37
Film Kieślowskiego sprzed 46 lat, a problem nadal aktualny... :roll:


metal15

2012-04-16, 13:20
pierwsze skojarzenie:

Cytat:


To mój najgorszy koszmar,
Jak okoliczna poczta,
Tu swoje musisz odstać,
Bo tyle musi to trwać,
Nim obsłuży Cię postać
Co marszczy się jak moszna.
To wliczysz sobie w koszta,
Lecz to widoczna potwarz,
Jak tak k***a można ?
Pamiętaj że to Poczta ..


jakie to prawdziwe... niestety :roll:

Zembowy Wruzek

2012-04-16, 15:29
To dlatego ze Polska to kraj z tradycjami! Urzedy, drogi...

Mar0

2012-04-16, 16:18
Dobrze, że są napisy bo nie rozumiem co ten urzędas pie**oli.

decode21

2012-04-16, 19:13
Przepisy przepisami ale jak ma się znajomą "panią Jadzie" to od ręki można wszystko załatwić. Miałem okazje w urzędach przekonać się o tym że tam nikt nie ogarnia tych wszystkich przepisów, wystarczy przyjść z trochę bardziej skomplikowaną sytuacją.

Ratilt

2012-04-17, 00:42
To wszystko wina tuska! Ale wy dalej sobie oglądajcie TVN i bądźcie ślepi na oczywistą prawdę!

fejzez

2012-04-17, 00:44
o k***a nie wierzę, że nawet się przyj***ła o pieczątkę co to za różnica okrągła czy tam ch*j wie jaka ? :roll:

lakiluk1

2012-04-17, 00:46
Czyli nic się nie zmienilo do teraz........

napisy dla gumbasów

zombiegrinder

2012-04-17, 01:05
gdybym ja tak pracował na budowie czy w fabryce albo sklepie, to szybko bym wyleciał. A tam wolno :) i to nawet bardzo wolno.

artur140686

2012-04-17, 01:11
był taki "odcinek" Asterixa i Obolixa w którym było pokazane piekło biurokracji

marcinsud

2012-04-17, 01:46
Pamiętam sytuację jak do jednego pomieszczenia w urzędzie były dwa wejścia i babka mnie nie chciała obsłużyć bo wszedłem nie tym wejściem co chciała, bo z jednego wejścia obsługiwała jeden typ spraw z drugiego inny. ch*j, że siedziała za tym samym biurkiem i żadnej różnicy jej to nie powinno robić.

Irenvelle

2012-04-17, 02:28
Łał, może mieszkamy w innym kraju, ja rzadko spędziłem w urzędzie więcej niż 30 minut, wystarczy mieć komplet dokumentów po uprzednim zapoznaniu się z nimi i tyle.A nażekają życiowe cielaki które idą do urzędu i nie wiedzą w zasadzie po co i z czym.

fsdfsdsf

2012-04-17, 03:49
Bo pewnie jedyne sprawy jakie załatwiałeś to wysyłka poleconego... Spróbuj ośle założyć i prowadzić firmę to zobaczysz czy zajmie ci to 30 minut

Escalade

2012-04-17, 04:06
Ratilt napisał/a:

To wszystko wina tuska! Ale wy dalej sobie oglądajcie TVN i bądźcie ślepi na oczywistą prawdę!



Pieprzysz głupoty jak większość. Tusk i jego rząd nie są wg. mnie dobrzy i tylko powiększają biurokrację ale też nie zwalaj winy tylko na nich. Tak przerośnięty system rósł przez kilka kadencji.
Smutna prawda jest taka, że nikt z tym nic nie zrobi. Każda partia boi się wprowadzać ostre reformy bo zawsze traci się wtedy popularność. Zobaczcie sobie na oburzenie jakie wywołał projekt reformy wieku emerytalnego (nic fajnego ale albo to wprowadzimy albo za 10 lat obudzimy się nie z ręką ale już głową w nocniku).
Jedyna opcja polepszenia to rząd partii która nie będzie bała się reform i można by nawet takie partie znaleźć ale nigdy nie wejdą nawet do sejmu z prostej przyczyny. Wybory wygrywa nie ten kogo najwięcej osób lubi ale ten kto nie jest niemiły największej liczbie wyborców.

Irenvelle

2012-04-17, 04:33
fsdfsdsf napisał/a:

Bo pewnie jedyne sprawy jakie załatwiałeś to wysyłka poleconego... Spróbuj ośle założyć i prowadzić firmę to zobaczysz czy zajmie ci to 30 minut


Co za koleś, swoją firme możesz założyć przez neta.I nie była to wysyłka poleconego, tylko pozwolenia na budowe itd.