18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Urząd

Pa...........an • 2012-04-16, 12:37
Film Kieślowskiego sprzed 46 lat, a problem nadal aktualny... :roll:


Sz...........an

2012-04-17, 09:16

Jackyll

2012-04-17, 09:51
Polska to wcale nie jest zacofany kraj, to kraj, który po prostu jest cały czas taki sam:D, żebyśmy się przypadkiem nie pogubili w nowej rzeczywistości:D

Allin23

2012-04-17, 12:49
Cytat:

Co za koleś, swoją firme możesz założyć przez neta.I nie była to wysyłka poleconego, tylko pozwolenia na budowe itd.



Tak, jak masz EPUAP założony, który musisz potwierdzić idąc do urzęduz dokumentami. U mnie to trwało w sumie 3 dni, bo "system miał problemy z potwierdzeniem" a "informatyk" był na urlopie.
Pozwolenie na budowę załatwiłeś w 30 minut? Chyba od babci na budowę baby z piasku - bo w urzędzie to planista, geodeta, plastyk...

modzgi

2012-04-17, 12:51
Bo ludzie ci sami co 50 lat temu.

alanbdf

2012-04-17, 15:31
jak mnie wk***iają tacy ludzie którzy pomimo tego, że nic nie tracą na tym jak komuś pomogą to i tak wolą temu komuś sprawiać problemy k***a !

Kapral Poproszek

2012-04-17, 20:40
Brak pracy, brak środków do życia, brak prawidłowej opieki medycznej. O wszystko musisz walczyć jak na wojnie j***ny kraj cymbałów, którzy potrafią pie**olić w sejmie. Gdyby w życiu tak pie**olili jak tam to mielibyśmy dodatni przyrost naturalny i bandę skończonych debili, potomków idiotów, którzy jeszcze bardziej by pie**olili. Na sam koniec skończymy jak króliki będziemy się rozmnażać, pie**olić ile wlezie, aż w końcu jakiś gatunek którego rozwój umysłowy nie zatrzymał się jak w przypadku naszej populacji wpie**oli nas w pasztecie i nie będzie to pasztet zajęczy. Na ch*j ludziom lek na raka, dlaczego go nie ma pokazuje się ludzi w tivi którzy płaczą, że leku nie ma. System chce aby tych leków nie było, po pierwsze oszczędność, po drugie eliminują słabe sztuki z populacji, nie wojna to tak się wyniszczy ludzi. Rządzi nami banda kretynów, która jakby dostawała średnią krajową nie potrafiłaby się utrzymać i oni mają rządzić. Z 10k w portfelu każdy jest mądry ciekawe co zrobi jak będzie miał 1500.

zub2

2012-04-17, 21:03
w pracy slodzi 3 lyzki i nie miesza ;]