18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Urwany język!

Kallirroe • 2013-05-27, 17:02
A więc...
Dnia 30.05.2010 o godzinie 10:20 w Mysłowicach na terenie ośrodka jeździeckiego doszło do brutalnego traktowania wobec konia, w efekcie czego stracił język. Koń, który odmówił wejścia do przyczepy był bity, szarpany i kopany, a ostatecznie założono mu sznurek (do snopowiązałki) na język i wciągano brutalnymi metodami przez Pawła M..
Jolanta Z.K. lekceważąc słowa świadków, którzy próbowali zapobiec owemu zdarzeniu, podtrzymywała swoją decyzję i kazała wciągać konia do przyczepy. Paweł M. był głównym sprawcą, gdyż to właśnie on wyrwał koniowi język.

Koń odmawiając posłuszeństwa, zaczął uciekać ze strachu, jednak uniemożliwił mu to Paweł M. Złapał go za język, przewiązał sznurkiem i ciągnął z całej siły. Początkowo język był zakrwawiony, a po paru sekundach leżał już na ziemi. Koń po wyrwaniu języka wskoczył do przyczepy w natychmiastowym tempie. Nie udzielono mu pomocy i nie wezwano weterynarza. Jolanta Z.K. po konsultacji z weterynarzem zdecydowała, że koń sam dojdzie do zdrowia po paru dniach. Gdyby nie interwencja weterynarza wezwanego przez jednego z świadków, Jędrzeja P. oraz właściciela konia Sławomira L., koń mógłby skończyć tragicznie. Koń był odwodniony, słaby i głodny. Sposób wciągania konia do przyczepy za język był też stosowany na innych koniach tego ośrodka, a także stajni znajdującej się w Sławkowie, której właścicielem jest Jolanta Z. K. i Karol M..

Właściciele stajni zmienili jej nazwę, myśląc, że ludzie o tym zapomną. Cała ta sprawa podlegała rozpoznaniu przez Sąd Rejonowy.
Co o tym myślicie?



[ Komentarz dodany przez: Centurion: 2013-05-27, 22:07 ]
http://www.stajniatrot.pl/texts/mondre/urwali.html

shitmaster

2013-05-27, 19:13
Za takie sk***ysyństwo wysłać na harówkę do kamieniołomu i jak będą odmawiać posłuszeństwa lać batem na gołe plecy!

bisfhcrew

2013-05-27, 19:14
Cytat:

Co o tym myślicie?


Za język i pod prysznic z czarnymi.

ox...........tr

2013-05-27, 19:14
ojej biedny konik :kawa:

en...........an

2013-05-27, 19:16
Za jaja oraz p*zdę i na latarnie ch*ji!!!

Strid

2013-05-27, 19:18
lecę na harda bo tu się pedały konikiem jarają...

sadysta - człowiek o skłonnościach sadystycznych, znajdujący przyjemność w zadawaniu cierpień, w dręczeniu, pastwieniu się nad kimś (PWN)

Morgennes

2013-05-27, 19:21
Nie jestem wielkim obrońcą zwierząt... generalnie uważam że zwierzęta są po to by mi smakowały na ale k***ica mnie bierze na bezmyślność. Czym im k***a ten koń zawinił?? Tym, że są niedouczeni i nie wiedzą jak z nim prawidłowo postępować?

abdul

2013-05-27, 19:26
@strid nazwa portalu jest nietrafiona. jesli szukasz sado-maso musisz szukac dalej

!Timon

2013-05-27, 19:36
Jak pójdzie do więzienia to git-ogiery będą wiedziały co z nim zrobić.

xS...........on

2013-05-27, 19:43
miał wejść do przyczepy? zadziałało? wszedł w trybie natychmiastowym. człowiek masta i ch*j.

jak się k***a spotykają 2 psy na ulicy i się zagryzą to ch*j, a jak już człowiek wpuści jednego do klatki drugiego to już sadyzm. zwierzęta też mają rozum, się uczą, bywają agresywne, kopytne i pie**olnięte. czemu nikt nie płacze żeby konia zaj***ć i mu nie oddaje jak go z kopyta pie**olnie, że czasami też kalekami ludzie zostają.

nie przemoc działa na psychikę, a strach, więc można to było ładniej rozegrać, ale nie napinajcie się tak ostro bo wam jeszcze klocek pie**olnie w krocze.
idźcie się lepiej powk***iać na ciapatych za kobiety i wiiincęj k***aaa sexuuu to może ciśnienie zbijecie

beret93

2013-05-27, 19:56
Co jak co ale kur*a zauważyłem, że wole słyszeć o zapie**olonych ludziach niż zwierzetach. Dla mnie zwierzęta sa bardziej ludzkie od tego motłochu co teraz chodzi po tym świecie . Amen

Stachu14words

2013-05-27, 20:08
Kurczę, brakuje w Polsce kogoś kto by przewrócił cały ten j***ny system do góry nogami. Kogoś kto nie patrząc na żadną poprawność polityczną czy jakieś europejskie normy i standardy zrobiłby w Polsce porządek. Takiego mądrego, ale to naprawdę zajebiście mądrego przywódcy. Kara śmierci za jakieś skrajne przypadki; upie**alanie rąk, nóg czy języków za takie akcje jak ta powyżej; wyj***nie cyganów i tym podobnych ścierw za granicę, albo lepiej do łagrów; więzienia nieutrzymywane z naszych podatków tylko przez rodzinę skazańca, ewentualnie niech tyra na siebie; plus naprostowanie spraw ekonomicznych. Takie konkretne i przede wszystkim mądre kroki myślę, że odmieniłyby Polskę o 180 stopni.

Kaprys

2013-05-27, 20:40
Tak się wk***iłem, aż nie zauważyłem, że napisałem 'mockiej' zamiast mocniej. Jak zresztą nikt nie zauważył. Ale kto miał do czynienia z końmi, ten wie, że to są mądre zwierzęta. I jeszcze nigdy nie widziałem i nie słyszałem o sposobie wciągania za język. Normalnie robi się tak, że konia się uczy, że po wejściu czeka go nagroda. Wiącha siana, jakieś kostki cukru, czy coś. Ja sam mam psa. Tylko zacznę otwierać klapę bagażnika od kombi, on już dołem przez szparę próbuje wskoczyć do środka. Bo wie, że za cenę chwilowego zamknięcia, wybiega się po lesie do oporu, obwącha i oznaczy wszystko co możliwe, a jak już będzie miał dość, sam wskoczy z powrotem do środka, żeby odpocząć. A wepchnąłem go do bagażnika jeden, jedyny raz, podstępem. wrzuciłem kość, i jak prawie po nią sięgał, wrzuciłem tylne nogi do środka. Teraz przechodząc koło samochodu, staje przy bagażniku i patrzy z nadzieją, że otworzę. Taki system. Ty też zapie**alasz z nadzieją na podwyżkę albo premię. Nieprawdaż? Tzw. odruch Pawłowa. Robić tak, żeby dostać nagrodę.

zj...........em

2013-05-27, 20:41
Zrobiliście mi ochotę na takiego prawdziwego kabanosa z koniny :!: