18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Urlop mija a ja niczyja

hypertonic • 2017-07-20, 19:53
A może dziewczyna przypomniała sobie, że za późno wzięła pigułkę antykoncepcyjną :?: :lol:



Słychać wycie?
Znakomicie! 8-)

OblesnyKnur

2017-07-23, 03:48
RedIsGood napisał/a:


Targowica to był układ kościelnych i prorosyjskiej magnaterii przy pełnym poparciu papieża. Przywódcom Targowicy nie podobała się konstytucja oraz to, że Polska obrała kierunek na wzór rewolucji francuskiej. Brzmi znajomo? PIS z Rydzykiem to Targowica.

Czekam na gównoburzę, że obrazek z Kwejka :lol:

Obrazek



Chyba tak nie do konca bylo! Jednak konstytucja wzmacniala wladze centralna, krolewska, znosila liberum veto i tym samym ograniczala swawole magnatow zwana wowczas przez targowiczan zlota wolnoscia. Targowicy chodzilo tylko o wlasne interesy, jak obecnie protestujacym, w jakikiekolwiek szatki by to ubierali.

jakuzapk

2017-07-23, 14:13
Maupajoke napisał/a:


ktos moze podac link do tego filmu czy cos?
jestem lewy z kompa ale moze sie kiedys taki filmik przyda :)
z gory dzieki.

totalitarnytampon

2017-07-23, 17:00
może na wymioty się jej zbierało? przecież kopie coś płaskiego, czyli tak jakby kopała samą siebie

to...........10

2022-05-17, 02:27
Ptoon napisał/a:

Wszelkie pomysły żeby sejm wybrany przez obywateli lub minister rządu stworzonego przez partię, która wygrała wybory, miały wpływ na obsadzanie sędziowskich stanowisk to skandal, hitler i komuna w jednym.



Nie, pisowski tępaku. To prosta droga do rozkradzenia kraju przez twoich idoli, co właśnie ma miejsce.