18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Urlop mija a ja niczyja

hypertonic • 2017-07-20, 19:53
A może dziewczyna przypomniała sobie, że za późno wzięła pigułkę antykoncepcyjną :?: :lol:



Słychać wycie?
Znakomicie! 8-)

Halibut

2017-07-21, 10:34
Hidalgo napisał/a:

@dobra_kawa
właśnie tacy jak Ty są najlepsi. Idiota, nie zdający sobie sprawy z tego że jest idiotą, mający się za "inteligentego". Śmiech na sali;)
Ty po prostu nie rozumiesz że to wszystko to dopiero preludiom do tego, co się będzie odpie**alać.
Pokazać Ci przykład?
Kamiński i spółka, Biernacki, wypadki szydło, macierewicza itd. I co? I gówno, dokładnie.
Jak myślisz, czemu tak szybciutko? A bo może SN miał rozpatrzeć sprawę Kamińskiego? I trzeba zdążyć?
Ja pie**olę, jebnij się sam z liścia, może coś się tam styknie i zadziała.



Przyznaj, lubisz być j***ny w dupę i sprawia ci to gargantuiczną przyjemność.

dobra_kawa

2017-07-21, 10:38
support3 napisał/a:


Tępaki widzicie tylko to co jest tu i teraz i zero spojrzenia na konsekwencje w przyszłości.



To ty jesteś krótkowzroczny, patrzysz tylko na obecną i przyszłą kadencję. Jestem przekonany, że za 10 - 15 lat u władzy będą prawdziwi Polacy a system komunistyczny zostanie odsunięty. Już teraz opozycja razem z PiSem dokonują autodestrukcji, zobacz jaki burdel się dzieje w sejmie. PiS vs PO sam się rozsadzi od środka zobaczycie. Niedługo dojdą do władzy sprawiedliwi Polacy i wtedy trzymanie łapy nad sądami będzie miało sens.

Nawet jeżeli teraz partia rządząca przejmie władzę nad sądami to zdecydowanie nie wykorzysta tego przeciwko obywatelom, tylko jak ktoś napisał dokona zemsty na zdrajcach nardu czyli PO.

Właśnie k***a wczoraj naszła mnie taka myśl. Zobaczcie wszyscy politycy z opozycji tłumaczą, że ustawa jest po to aby Kaczyński DOKONAŁ ZEMSTY ZA ŚMIERĆ BRATA.

A kiedy dokonuje się zemsty? WTEDY, GDY JEDNA ZE STRON JEST WINNA. Inaczej można mówić o szukaniu sprawiedliwości albo zadośćuczynienia. Ci debile sami się przyznają nawet o tym nie wiedząc.

support3

2017-07-21, 11:20
dobra_kawa napisał/a:



To ty jesteś krótkowzroczny, patrzysz tylko na obecną i przyszłą kadencję. Jestem przekonany, że za 10 - 15 lat u władzy będą prawdziwi Polacy



Ty w ogóle nie rozumiesz co napisałem. Kumasz że za 10-15 u władzy dalej będzie kaczor i jego komuniści z PISu. Pozwalasz na to żeby kaczor był wstanie wygrać każde wybory jak za komuny (nawet nie będzie do kogo się odwołać bo trybunały i sądy będą pod kontrolą PISu). Więc ogarnij się trochę i przemyśl jeszcze raz co napisałeś bo przez ludzi takich jak ty czeka nas drugi '89.

Co do Lecha to za jego śmierć odpowiedzialne są 2 osoby - on sam i jego brat chcący na siłę robić kampanie prezydencką!!!

xionc e2rd

2017-07-21, 11:49
Rozp***uche robią z kraju a ty sobie jajca robisz

KamilJ2001

2017-07-21, 15:13
@dobra_kawa widac zes jest swiezy jak pieteuszka i ch*ja wiesz o zyciu. A ja ci, mlody ANTYpolaku obiecuje ze jeszcze zaplaczesz za normalnoscia, bo puki co w dupie ci sie wywraca bo nic innego nie znasz mam nadzieje ze i ciebie czarny odwiedzi. In poczytaj troche historii idioto, bo madrzysz sie a wiesz tyle co twoj stary o dorabianiu dzieci.

HiSpect

2017-07-21, 16:01
@up
Ty natomiast sięgnij po słownik, głąbie.

W............R.

2017-07-21, 16:33
k***a, chodźcie zmontujemy jakiś duży głośnik i puścimy im muzyczkę z Benny Hilla...

I będziemy protestować przeciwko braku cycków.

psysutra

2017-07-21, 17:27
A ja powiem tak- niech na ten kraj jebnie gigantyczna bomba i zmiecie wszystko. Bo od kilku stuleci sami siebie skutecznie rozpie**alamy, z niewielką pomocą zagranicy.
Ja nie widzę nadziei na normalność w tym kraju...

Kondra

2017-07-21, 17:37
Pojebusy i tyle.

wojniz2

2017-07-21, 19:37
@support3, chłopie, tyś jest baran. Za 10-15 lat kaczyński będzie już z bratem po drugiej stronie. Dzięki bogu, w pisie mniej komuchów niż w tej różowej wydmuszcze PO.

Mieliście 8 lata, i tak doskonale rządziliście Polską, że oddaliście władzę w 100% PIS. Gdyby PO nie było tak bezczelne w dymaniu zwykłych ludzi, to pis by nie miał większości. A tak, to zostało wam tylko nic nieznaczące darcie mordy. Przez 8 lat u koryta ukręciliście solidny sznur na swoje postkomunistyczne ryje. I dzisiaj zbieracie plony. Nie jesteście żadną opozycją, jesteście zwykłymi krzykaczami i donosicielami (z płaczem gońcie skarżyć się do UE). Nic wam dzisiaj nie zostało. Pis ma większość w sejmie, senacie, a teraz wypie**ala was z sądów. I prawidłowo. Możecie zaklinać rzeczywistość, ale ludzie którzy zagłosowali na pis, tylko się cieszą z tego, co z sądami robi PIS.


p.s.
ch*j mnie obchodzi, że pis wrzuci swoich ludzi do sądów. Oni będą mnie sądzić tak samo jak PO-wska banda, gdyby przyszło co do czego. Dla szarego człowieka nic się nie zmienia.
Ale gdy słyszę jazgot w TV, jak to pis niszczy państwo, to jestem w 100% pewien, że to "dobra zmiana".

Ba...........yk

2017-07-21, 20:14
Co te wyjce tam krzyczą w 0:27 ? Szatan, szatan, szatan? :O POpie**oleńcy.
@dobra_kawa dobrze prawisz! Łapaj piwerko!

MultiPhantom

2017-07-21, 23:48
Łbem niech trochę ponak***iają, a potem na Sadola.

hypertonic

2017-07-22, 00:49
wojniz2 napisał/a:

@support3, chłopie, tyś jest baran. Za 10-15 lat kaczyński będzie już z bratem po drugiej stronie. Dzięki bogu, w pisie mniej komuchów niż w tej różowej wydmuszcze PO.

Mieliście 8 lata, i tak doskonale rządziliście Polską, że oddaliście władzę w 100% PIS. Gdyby PO nie było tak bezczelne w dymaniu zwykłych ludzi, to pis by nie miał większości. A tak, to zostało wam tylko nic nieznaczące darcie mordy. Przez 8 lat u koryta ukręciliście solidny sznur na swoje postkomunistyczne ryje. I dzisiaj zbieracie plony. Nie jesteście żadną opozycją, jesteście zwykłymi krzykaczami i donosicielami (z płaczem gońcie skarżyć się do UE). Nic wam dzisiaj nie zostało. Pis ma większość w sejmie, senacie, a teraz wypie**ala was z sądów. I prawidłowo. Możecie zaklinać rzeczywistość, ale ludzie którzy zagłosowali na pis, tylko się cieszą z tego, co z sądami robi PIS.


p.s.
ch*j mnie obchodzi, że pis wrzuci swoich ludzi do sądów. Oni będą mnie sądzić tak samo jak PO-wska banda, gdyby przyszło co do czego. Dla szarego człowieka nic się nie zmienia.
Ale gdy słyszę jazgot w TV, jak to pis niszczy państwo, to jestem w 100% pewien, że to "dobra zmiana".



Łoo łap piwerko, szkoda, że wirtualne ale gdybym Cię znał osobiście to wręczyłbym Ci prawdziwe.. Masz 100% racji
:ok:

Insaner

2017-07-22, 01:18
wojniz2 napisał/a:



Gdyby PO nie było tak bezczelne w dymaniu zwykłych ludzi, to pis by nie miał większości. A tak, to zostało wam tylko nic nieznaczące darcie mordy. Przez 8 lat u koryta ukręciliście solidny sznur na swoje postkomunistyczne ryje. I dzisiaj zbieracie plony. Nie jesteście żadną opozycją, jesteście zwykłymi krzykaczami i donosicielami (z płaczem gońcie skarżyć się do UE). Nic wam dzisiaj nie zostało. Pis ma większość w sejmie, senacie, a teraz wypie**ala was z sądów. I prawidłowo. Możecie zaklinać rzeczywistość, ale ludzie którzy zagłosowali na pis, tylko się cieszą z tego, co z sądami robi PIS.



Biorąc pod uwagę to jak się wypowiadasz mogę tylko podejrzewać, że jesteś bardzo prostym człowiekiem.
W każdym razie sprostuję - PO nie przegrało przez swoje oszustwa, tylko przez temat "uchodźców". Pod koniec kampanii szli w zaparte i wrzeszczeli o solidarności. To był moment który odsunął ich od jakichkolwiek szans na władzę. Ludzie byli wściekli i poszli do wyborów głosować tylko po to, aby nie wygrało PO. Przeciętny Jan Kowalski wie o polityce tyle co nic. Kojarzy tylko duże fakty - np. to, że Kopaczowa chciała ściągać kilka tysięcy muslimów. Bardzo dobrze się stało, że jej partia została przez to zdetronizowana. Niestety kontrkandydatem były religijne oszołomy, ale cóż - z dwojga złego lepszy od PO był minimalnie PIS.


wojniz2 napisał/a:


p.s.
ch*j mnie obchodzi, że pis wrzuci swoich ludzi do sądów. Oni będą mnie sądzić tak samo jak PO-wska banda, gdyby przyszło co do czego. Dla szarego człowieka nic się nie zmienia.
Ale gdy słyszę jazgot w TV, jak to pis niszczy państwo, to jestem w 100% pewien, że to "dobra zmiana".



Tu się zgodzę z tym twoimi jazgotem (mam wrażenie, że solidnie obśliniłeś klawiaturę pisząc to coś) - ta ustawa nie zmienia nic. Sędziowie OD ZAWSZE byli upolityczniani i dobierani tak, aby wygrała odpowiednia strona - np. ta mająca większą ilość kontaktów w rządzie. PiS-PO - jedno g. Zarówno 3 lata temu, rok temu jak i po wprowadzeniu ewentualnej nowej ustawy - jeśli dojdzie do konfliktu na linii obywatel-państwo to wpływowe osoby sprawią, że sąd zrobi to co chcą.

RedIsGood

2017-07-22, 13:46
Jod123 napisał/a:

Kaczyński dobiera się do sądów, co to k***a za batonik warto 99 groszy skazują na więzienie, a uwalniają aferzystów "zagospodarowujących" miliony czy miliardy złotych.
Choć Kaczor to nie moja bajka, to tu go popieram w całej pełni.
Podobnie z przegniłymi do szpiku "służbami"...
Żygać mi się na nie chce.
To one sterują tymi protestami.
j***na targowica.



Targowica powiadasz? :mrgreen:

Targowica to był układ kościelnych i prorosyjskiej magnaterii przy pełnym poparciu papieża. Przywódcom Targowicy nie podobała się konstytucja oraz to, że Polska obrała kierunek na wzór rewolucji francuskiej. Brzmi znajomo? PIS z Rydzykiem to Targowica.

Czekam na gównoburzę, że obrazek z Kwejka :lol: