18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Upodobania chińskiej opony...

Halman • 2023-04-11, 00:17

lubi w coś przypie**olić...

PiDżej

2023-04-11, 18:35
ludogator napisał/a:

Sorry przyjacielu, ale latające samopas lodowe płyty chodnikowe, które bez problemu zabiją człowieka, jak spadną odpowiednio niefortunnie na auto, które jedzie za Tobą są wystarczającym powodem, żebyś zapie**alał na dach i to ogarnął.



Sam wleź na ośnieżony dach a potem jebnij na swój pusty łeb z wysokości 4ech metrów. Będzie jednego debila mniej

mazga50

2023-04-11, 21:35
Halman napisał/a:


Upodobania chińskiej opony...



Raczej chińskiego koła (opona + felga).

slipspln

2023-04-14, 01:48
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

A jak na Twojej posesji przy chodniku stoi stare doj***ne, spróchniałe drzewo i pewnego dnia złamana gałąź spadnie komuś na łeb to też nie Twoja wina, że jesteś gamoniem i nie dbasz o dobry stan tego co posiadasz i zaniedbujesz ? Takie koło nie odpada od tak, coś stukać musiało, na kierownicy coś czuć napewno było. Nawet jeśli mechanik zawinił, to trzeba być debiliem żeby nie wyczuć. Mi kiedyś debil nie dokręcił koła, to od razu było słychać i czuć na kierownicy, że coś nie gra. Kierowca ciężarówki winny jak ocet.



no nie wiem, te cztero-ośki mają układ kierowniczy ze wspomaganiem na siłownikach hydraulicznych, ja jechałem takim aktrosem to nie było nic kompletnie czuć na kierownicy, podobnie jak w ładowarce orbitol niema stałego połączenia z układem sterowania kołami, siłe przekazuje olej.