18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Upierdliwe gnojki w kadrze...

Halman • 2023-07-13, 11:24

dobry operator i to ogarnie...

Duczki1234

2023-07-13, 11:52
Praca szuka człowieka ktoś ma kontakt do Pana kamerzysty ?

PentagramOdDiabła

2023-07-13, 11:52
Za takie coś ten pedał z kamerką powinien wpie**ol obskoczyć. pie**ole jakiś uliczny performers czy inne ch*jostwo na tic toka . Młody mało co kręgosłupa sobie nie połamał, głowy nie rozj***ł bo co? Jakieś tępe c**y sobie na środku ulicy tańczą z pedałem na czele. Zanda nawet nie zareagowała bo ujęcie które można powtórzyć ważniejsze. Zero człowieczeństwa w tych czasach. k***y j***nE

Quassar

2023-07-13, 12:00
PentagramOdDiabła napisał/a:

Za takie coś ten pedał z kamerką powinien wpie**ol obskoczyć. pie**ole jakiś uliczny performers czy inne ch*jostwo na tic toka . Młody mało co kręgosłupa sobie nie połamał, głowy nie rozj***ł bo co? Jakieś tępe c**y sobie na środku ulicy tańczą z pedałem na czele. Zanda nawet nie zareagowała bo ujęcie które można powtórzyć ważniejsze. Zero człowieczeństwa w tych czasach. k***y j***nE



W sumie w dobie sprzętu to wystarczy green screen ( czyli zielone byle co, materiał jako tło) i potem w sofcie dokleić całą reszte.
Po ch*j wychodzić na pole i męczyć sie z plebsem...

Siriuz

2023-07-13, 12:02
PentagramOdDiabła napisał/a:

Za takie coś ten pedał z kamerką powinien wpie**ol obskoczyć. pie**ole jakiś uliczny performers czy inne ch*jostwo na tic toka . Młody mało co kręgosłupa sobie nie połamał, głowy nie rozj***ł bo co? Jakieś tępe c**y sobie na środku ulicy tańczą z pedałem na czele. Zanda nawet nie zareagowała bo ujęcie które można powtórzyć ważniejsze. Zero człowieczeństwa w tych czasach. k***y j***nE



ale widać, że lewackie wychowanie, a dzieci lewaków nie szkoda

Nazhir

2023-07-13, 12:26
szkoda, że nie ma w odtwarzaczu wolniejszego trybu niż x0,5, bo slow-mo z tego haka wygląda zajebiście.

Halman

2023-07-13, 12:41
Nazhir napisał/a:

szkoda, że nie ma w odtwarzaczu wolniejszego trybu niż x0,5, bo slow-mo z tego haka wygląda zajebiście.


proszę;

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2023-07-13, 12:51
Lewackich dzieci nie szkoda. Prawicowy rodzic by wytłumaczył dziecku, że nie wolno niszczyć cudzej pracy. Gdyby to był 2-3 metrowy chodnik to można by było dyskutować, że głupie c**y i operator przeszkadzają. Ale tutaj na około pełno miejsca i jakieś rozwydrzone bachory lewackiego spermochłona co myślą zresztą tak jak matka, że są pępkiem świata. Dla mnie operator zachował się zrozumiale. Szybko i skutecznie.

PsikutaBezS

2023-07-13, 13:06
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Lewackich dzieci nie szkoda. Prawicowy rodzic by wytłumaczył dziecku, że nie wolno niszczyć cudzej pracy. Gdyby to był 2-3 metrowy chodnik to można by było dyskutować, że głupie c**y i operator przeszkadzają. Ale tutaj na około pełno miejsca i jakieś rozwydrzone bachory lewackiego spermochłona co myślą zresztą tak jak matka, że są pępkiem świata. Dla mnie operator zachował się zrozumiale. Szybko i skutecznie.



pie**olisz kocopoły.

Prawicowy rodzic uczy że wolność jednostki jest najważniejsza a nie widzi misie pseudo artysty. Niech pół miasta zajmią, bo za darmo. pie**olić zwykłych ludzi.

BambiPMT

2023-07-13, 13:20
Siriuz napisał/a:

ale widać, że lewackie wychowanie, a dzieci lewaków nie szkoda



Ty ryj masz lewacki.
Jakby mojemu kaszojadowi tak zrobił to by ta kamerkę z dupy wyciągał pedalec jeden.

ProVVe

2023-07-13, 13:35
Tak go wyciął ze na filmie nie będzie widać :-D ekspert

dżonyłojlker

2023-07-13, 13:39
Bambrych napisał/a:

Jakby mojemu kaszojadowi tak zrobił to by ta kamerkę z dupy wyciągał pedalec jeden.



Spokojnie, to nie twój gówniak. Przecież nie wychowałeś swojego smroda w taki sposób by niszczył cudzą pracę (jaka by ona nie była) i nie nauczyłeś go popie**alać z damską czerwoną torebką na ramieniu...

nx

2023-07-13, 13:44
Quassar napisał/a:

W sumie w dobie sprzętu to wystarczy green screen ( czyli zielone byle co, materiał jako tło) i potem w sofcie dokleić całą reszte.
Po ch*j wychodzić na pole i męczyć sie z plebsem...



Po to, żeby mieć taki materiał, złoto...