18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Upierdliwe gnojki w kadrze...

Halman • 2023-07-13, 11:24

dobry operator i to ogarnie...

Pisiorowaty

2023-07-13, 13:47
motylekwbrzuchu napisał/a:

Spokojnie, to nie twój gówniak. Przecież nie wychowałeś swojego smroda w taki sposób by niszczył cudzą pracę (jaka by ona nie była) i nie nauczyłeś go popie**alać z damską czerwoną torebką na ramieniu...



Jaką k***a pracę co ty pie**olisz człowiek??
To nie jest sadystyczne tylko kretyńskie zachowanie... gówniaki się bawią i tyle... Jak zobaczę następnym razem takie p*zdy tańczące sam będę skakał k***a, ciekawe który mi nogę podłoży bo bym im wszystkim k***a te kulasy połamał.
Jak nie odróżniacie sadyzmu od idiotyzmu to jest k***a wasz problem ja bym mu manualnie wytłumaczył

dżonyłojlker

2023-07-13, 13:56
Pisiorowaty napisał/a:

Jaką k***a pracę co ty pie**olisz człowiek??
To nie jest sadystyczne tylko kretyńskie zachowanie... gówniaki się bawią i tyle... Jak zobaczę następnym razem takie p*zdy tańczące sam będę skakał k***a, ciekawe który mi nogę podłoży bo bym im wszystkim k***a te kulasy połamał.
Jak nie odróżniacie sadyzmu od idiotyzmu to jest k***a wasz problem ja bym mu manualnie wytłumaczył



Po to właśnie był ten nawias, ale dla kamerzysty, wielkie zimne piwko za świetną reakcję.

Siriuz

2023-07-13, 14:48
Pisiorowaty napisał/a:

Jaką k***a pracę co ty pie**olisz człowiek??



Oo a co według Ciebie zasługuje na miano pracy, albo chociaż pracy, która należy szanować?

Pisiorowaty

2023-07-13, 15:04
Siriuz napisał/a:

Oo a co według Ciebie zasługuje na miano pracy, albo chociaż pracy, która należy szanować?




Stanie na środku chodnika i kręcenie na rok Toma nie jest k***a pracą! jak film kręcą to to zgłaszają albo i nie...

grałem w niejednym filmie i w niejednym programie występowałem jako statysta..

Akcje że dzieciak skoczy, ktoś przejdzie, ktoś kichnie , ktoś dmuchnie ktoś pierdnie zdarzają się non stop, przy każdej produkcji , nie jest nic nowego, ale to jest pierwszy raz jak widzę że ktoś napie**ala dzieciaka i to mnie wk***ia...
Ja bym mu wpie**olił nogi połamał a kamerę wsadził do dupy.

dżonyłojlker

2023-07-13, 15:19
Pisiorowaty napisał/a:

grałem w niejednym filmie i w niejednym programie występowałem jako statysta






Rozpierdalacz_Trocin

2023-07-13, 15:22
Lol, aż mi się przypomniał filmik, na którym podczas konkursu tanecznego na scenę wbiegła para aktywistów, a pan kamerzysta przyj***ł jednemu z nich kamerą :-D

jkllll485

2023-07-13, 16:18
Łaka maka foł

Yelu

2023-07-13, 16:21
Pisiorowaty napisał/a:

Stanie na środku chodnika i kręcenie na rok Toma nie jest k***a pracą! jak film kręcą to to zgłaszają albo i nie...
grałem w niejednym filmie i w niejednym programie występowałem jako statysta..
Akcje że dzieciak skoczy, ktoś przejdzie, ktoś kichnie , ktoś dmuchnie ktoś pierdnie zdarzają się non stop, przy każdej produkcji , nie jest nic nowego, ale to jest pierwszy raz jak widzę że ktoś napie**ala dzieciaka i to mnie wk***ia...
Ja bym mu wpie**olił nogi połamał a kamerę wsadził do dupy.



Czego ja nie robiłem, kim ja nie jestem i czego ja nie zrobię

Siriuz

2023-07-13, 16:24
Pisiorowaty napisał/a:

Akcje że dzieciak skoczy, ktoś przejdzie, ktoś kichnie , ktoś dmuchnie ktoś pierdnie zdarzają się non stop, przy każdej produkcji , nie jest nic nowego,



Co robiłeś jak dzieciak skoczył? Czy jakby podszedł i rozj***ł Ci sprzęt to też byś cicho się spakował i sobie poszedł?

mariusz3pl

2023-07-13, 17:06
Ale macie naj***ne we łbach. Ta grupka co sobie nagrywa głupoty nikomu nie przeszkadzała, miejsca tam w ch*j a gówniaki chcieli jedynie przeszkodzić. To coś jak naj***ni przeszkadzają reporterowi na chodniku.

Marcinqqq

2023-07-13, 17:50
PentagramOdDiabła napisał/a:

Za takie coś ten pedał z kamerką powinien wpie**ol obskoczyć. pie**ole jakiś uliczny performers czy inne ch*jostwo na tic toka . Młody mało co kręgosłupa sobie nie połamał, głowy nie rozj***ł bo co? Jakieś tępe c**y sobie na środku ulicy tańczą z pedałem na czele. Zanda nawet nie zareagowała bo ujęcie które można powtórzyć ważniejsze. Zero człowieczeństwa w tych czasach. k***y j***nE



tam jest 5 hektarów wolnego miejsca obok, nikomu te przedstawienie nie przeszkadzało, natomiast gnoje którym wydaje się że wszystko wolno celowo przeszkadzały, fakt może nie ten facet powinien ukarać gnoi tylko ojciec, zdjąć im publicznie gacie i spuścić wpie**ol pasem, ale w tych czasach to nie realne bo takie p*zdusie jak ty zaraz by się rozpłakały i poszły na skargę do unii europejskiej że w Polsce homofobia i rasizm, swoją droga jaką k***ą (tusk itp.)trzeba być żeby kablować na swój kraj

HiroTailo

2023-07-13, 18:20
PentagramOdDiabła napisał/a:

Za takie coś ten pedał z kamerką powinien wpie**ol obskoczyć. pie**ole jakiś uliczny performers czy inne ch*jostwo na tic toka . Młody mało co kręgosłupa sobie nie połamał, głowy nie rozj***ł bo co? Jakieś tępe c**y sobie na środku ulicy tańczą z pedałem na czele. Zanda nawet nie zareagowała bo ujęcie które można powtórzyć ważniejsze. Zero człowieczeństwa w tych czasach. k***y j***nE



nie zesraj się xD szkoda, że sobie tego strąka nie złamał, byłby materiał na sadola.

Plzdntkllmy

2023-07-13, 18:26
PentagramOdDiabła napisał/a:

Za takie coś ten pedał z kamerką powinien wpie**ol obskoczyć. pie**ole jakiś uliczny performers czy inne ch*jostwo na tic toka . Młody mało co kręgosłupa sobie nie połamał, głowy nie rozj***ł bo co? Jakieś tępe c**y sobie na środku ulicy tańczą z pedałem na czele. Zanda nawet nie zareagowała bo ujęcie które można powtórzyć ważniejsze. Zero człowieczeństwa w tych czasach. k***y j***nE



Chciał poskakać sobie dla beki to podłożyli mu nogę dla beki xD

dżonyłojlker

2023-07-13, 18:29
Marcinqqq napisał/a:

jaką k***ą (tusk itp.)trzeba być żeby kablować na swój kraj



Z tym to raczej nie mają żadnych problemów, bo to nie ich kraj.

.marek

2023-07-13, 18:49
PentagramOdDiabła napisał/a:

Za takie coś ten pedał z kamerką powinien wpie**ol obskoczyć. pie**ole jakiś uliczny performers czy inne ch*jostwo na tic toka . Młody mało co kręgosłupa sobie nie połamał, głowy nie rozj***ł bo co? Jakieś tępe c**y sobie na środku ulicy tańczą z pedałem na czele. Zanda nawet nie zareagowała bo ujęcie które można powtórzyć ważniejsze. Zero człowieczeństwa w tych czasach. k***y j***nE




Napisał chłop na sadistiku :lol: