18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uparty skurwiel

Jesse.Pinkman • 2021-12-25, 12:08
Gazem psikali i kopali ale bydle nie chciało odpuścić.

baronturbina

2021-12-25, 16:04
radek225 napisał/a:

Pies na ulicy to tylko do wykrywania narkotyków, materiałów wybuchowych, zasypanych ludzi w gruzach/pod śniegiem, policyjny i pies przewodnik dla niewidomych. Reszta, która biega poza ogrodzeniem do odstrzału bez ostrzeżenia. Już czekam na miłośników pchlarzy, którzy powiedzą, że to piesek po traumie i który nie był u behawiorysty.


Chłopczyku ale ty jesteś przetrzymany i ułomny. Nie wchodź tu bo podtrzymujesz stereotyp prostego torowca. Powinienes zwierzęta traktować z szacunkiem bo wozisz drób na Białoruś i przecież kończysz studia na Akademi rolniczej w Białymstoku.

boo

2021-12-25, 16:05
Znow ten film

radek225

2021-12-25, 16:39
baronturbina napisał/a:

Chłopczyku ale ty jesteś przetrzymany i ułomny. Nie wchodź tu bo podtrzymujesz stereotyp prostego torowca. Powinienes zwierzęta traktować z szacunkiem bo wozisz drób na Białoruś i przecież kończysz studia na Akademi rolniczej w Białymstoku.



Ty zamknij ten ryj, bo podtrzymujesz stereotyp robola-fizola, który jedyną rozrywkę, jaką potrafi sobie zapewnić po wróceniu "z roboty" to jebnięcie browca, obejrzenie propagandy w TVPiS i pójście spać, by wstać na kolejną zmianę. ch*j cie to obchodzi, co wożę, gdzie wożę i gdzie studiuję. Wrzuciłem ci nawet książki i yntelygencie oświecony, na jakiego się właśnie kreujesz, powinieneś wiedzieć, że na akademii rolniczej w Białymstoku nie ma mojego kierunku. Bardzo żałuję, że nie zdążyłem dowieźć kondomów na czas do twojej wioski. Może wtedy twój stary kupiłby unimile, założył na swojego ch*ja i cie nie spłodził, zamiast mówić twojej matce, że zdąży wyjąć.

TylerPL

2021-12-25, 17:19
Myślałem, że gościowi w niebieskiej koszuli dostanie się tym paralizatorem, żeby sprawdzić czy w ogóle działa...

baronturbina

2021-12-25, 17:42
radek225 napisał/a:

Ty zamknij ten ryj, bo podtrzymujesz stereotyp robola-fizola, który jedyną rozrywkę, jaką potrafi sobie zapewnić po wróceniu "z roboty" to jebnięcie browca, obejrzenie propagandy w TVPiS i pójście spać, by wstać na kolejną zmianę. ch*j cie to obchodzi, co wożę, gdzie wożę i gdzie studiuję. Wrzuciłem ci nawet książki i yntelygencie oświecony, na jakiego się właśnie kreujesz, powinieneś wiedzieć, że na akademii rolniczej w Białymstoku nie ma mojego kierunku. Bardzo żałuję, że nie zdążyłem dowieźć kondomów na czas do twojej wioski. Może wtedy twój stary kupiłby unimile, założył na swojego ch*ja i cie nie spłodził, zamiast mówić twojej matce, że zdąży wyjąć.


Prawda zabolała prawda?
Jesteś żałosnym zerem intelektualnym. Prostakiem z rynsztoku. Do małego palca u prawej stopy mi nie dorastasz (nikomu na tym świecie). Każdą wypowiedzią pokazujesz że wschód polski jest gorszy i jakimi bucami są tirowcy. To jak slaby i marny jesteś obrasta na tym portalu legendą. Wiec idź swoją robotę dla małpy wykonywać i zamknij ordynarny ryj bo się pogrążasz.

OpenStreetMaps

2021-12-25, 17:50
To już było dawno temu ale tego szukać mi się nie chce.

radek225

2021-12-25, 17:56
baronturbina napisał/a:

Prawda zabolała prawda?
Jesteś żałosnym zerem intelektualnym. Prostakiem z rynsztoku. Do małego palca u prawej stopy mi nie dorastasz (nikomu na tym świecie). Każdą wypowiedzią pokazujesz że wschód polski jest gorszy i jakimi bucami są tirowcy. To jak slaby i marny jesteś obrasta na tym portalu legendą. Wiec idź swoją robotę dla małpy wykonywać i zamknij ordynarny ryj bo się pogrążasz.



Zabolało? Nawet się uśmiechnąłem, bo lubię cię trolować i brać pod włos, a ty jeszcze dajesz się wciągać w moje gierki :) . Pisz dalej i pokazuj wszystkim, jakim smutnym i sfrustrowanym człowiekiem jesteś tyrającym od 8 do 18 za 2800 nie złotych, a hrywien brutto w jakieś białostockiej chłodni. Co się tak unosisz? Bonu do biedry na święta nie dali, czy pominęli przy premii? Ta twoja nienawiść do kierowców jest wręcz komiczna. Zazdrościsz im, bo samemu cie na prawko nie stać, czy padłeś ofiara gwałtu przez kierowcę ciężarówki, gdy przechadzałeś się po parkingu dla ciężarówek? A może kierowca ciężarówki uprowadził cię, zawiózł tirem na plebanię i cię ksiądz dotykał, jak miałeś 8 lat ;) ? Tak dużo pytań, a tak mało odpowiedzi :) .

baronturbina

2021-12-25, 18:01
radek225 napisał/a:

Zabolało? Nawet się uśmiechnąłem, bo lubię cię trolować i brać pod włos, a ty jeszcze dajesz się wciągać w moje gierki . Pisz dalej i pokazuj wszystkim, jakim smutnym i sfrustrowanym człowiekiem jesteś tyrającym od 8 do 18 za 2800 nie złotych, a hrywien brutto w jakieś białostockiej chłodni. Co się tak unosisz? Bonu do biedry na święta nie dali, czy pominęli przy premii? Ta twoja nienawiść do kierowców jest wręcz komiczna. Zazdrościsz im, bo samemu cie na prawko nie stać, czy padłeś ofiara gwałtu przez kierowcę ciężarówki, gdy przechadzałeś się po parkingu dla ciężarówek? A może kierowca ciężarówki uprowadził cię, zawiózł tirem na plebanię i cię ksiądz dotykał, jak miałeś 8 lat ? Tak dużo pytań, a tak mało odpowiedzi .


Dalej jesteś śmiesznymi szkoda mi twoje wypociny czytać :-D

radek225

2021-12-25, 18:19
baronturbina napisał/a:

Dalej jesteś śmiesznymi szkoda mi twoje wypociny czytać



Czytać? jak ty czytać i pisać nie umiesz, tylko pisze za ciebie matka :D . Ty nawet nie umiesz mówić, tylko piszczysz i bełkoczesz, jak po wylewie.

Sawix

2021-12-25, 18:22
a wystarczyło we dwóch chwycić za tylne nogi i go rozerwać

baronturbina

2021-12-25, 18:28
radek225 napisał/a:

Czytać? jak ty czytać i pisać nie umiesz, tylko pisze za ciebie matka . Ty nawet nie umiesz mówić, tylko piszczysz i bełkoczesz, jak po wylewie.


Tak

Pitok

2021-12-25, 18:47
Widzę tak te filmy i zawsze mnie zastanawia... No a co gdyby tak złapać za jaja i ścisnąć. Ciekawe czy to by coś dało, bo amstefy to jednak poj***ne psy.

radek225

2021-12-25, 18:51
Pitok napisał/a:

Widzę tak te filmy i zawsze mnie zastanawia... No a co gdyby tak złapać za jaja i ścisnąć. Ciekawe czy to by coś dało, bo amstefy to jednak poj***ne psy.



To złap jednego za jaja, sfilmuj i rezultaty wrzuć tutaj. Zaspokoisz nie tylko swoją, ale i naszą ciekawość.

Halo

2021-12-25, 18:58
Mój pies by go zjadł :)

Folur

2021-12-25, 19:06
po ch*j się wpie**alają, przecież to jest k***a NATURA