18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Unia Europejska

paolo001 • 2019-11-23, 10:17
Odnalazłem w swoich zbiorach kartkę pocztową z 2005 roku. Wtedy wydawało się to nierealne i śmieszne.:



i rewers:


pazuzu

2019-11-23, 10:39
Jak Ci źle w Polsce i UE to zawsze możesz się przenieść na Białoruś. Mi w Polsce żyje się bardzo dobrze, ceny są jakie są ale i zarobki są większe więc stać mnie na wszytsko co potrzebuje

Hexagon

2019-11-23, 10:58
znowu jakiś życiowy przegryw wylewa żale, weź się k***a do roboty to będziesz miał wszystko co chcesz , ja pracuje na etacie ale zarabiam godziwie założyłem rodzine i zyje mi się zajebiście ... nie chcesz tej zasranej unii do na Ukrainę jedz albo Białoruś, tam jest dopiero zajebiście

paolo001

2019-11-23, 11:37
panfrycus napisał/a:

znowu jakiś życiowy przegryw wylewa żale, weź się k***a do roboty to będziesz miał wszystko co chcesz , ja pracuje na etacie ale zarabiam godziwie założyłem rodzine i zyje mi się zajebiście ... nie chcesz tej zasranej unii do na Ukrainę jedz albo Białoruś, tam jest dopiero zajebiście



Czy ja gdzieś napisałem, że mi się żyje źle ? : ) to tylko kartka sprzed paru lat, wyluzuj.

zbynekmaslanka

2019-11-23, 12:18
paolo001 napisał/a:

Czy ja gdzieś napisałem, że mi się żyje źle ? : ) to tylko kartka sprzed paru lat, wyluzuj.



Nie przejmuj się krytyką ... po komentarzu widać że to "życiowy wygryw" ... ma wszystko czego mu trzeba.

~Velture

2019-11-23, 12:25
Ale spinacie dupsko o jakąś starą pocztówkę z nadrukowanym napisem...

W 2005 to minimalna krajowa była 700-800zł brutto. Nie wiem ile to na rękę było ale załóżmy, że 500-600zł. No to takie ceny wydawały się ogromne kiedy u nas paczka fajek kosztowała 3-4zł a chleb po 1zł

Hose88

2019-11-23, 13:07
~Velturałkę napisał/a:

Ale spinacie dupsko o jakąś starą pocztówkę z nadrukowanym napisem...
W 2005 to minimalna krajowa była 700-800zł brutto. Nie wiem ile to na rękę było ale załóżmy, że 500-600zł. No to takie ceny wydawały się ogromne kiedy u nas paczka fajek kosztowała 3-4zł a chleb po 1zł



Coś Ci się daty poj***ły z wczesnymi latami 90'. W 2005 paczka fajek kosztowała 9 - 11 zł, a chleb około 2 zł, że o średniej krajowej nie wspomnę...

Co do "wygrywów i panów" życia powyżej, to brak słów. Widzą, co chcą widzieć, a to co ch*jnia Gejropejska zrobiła z biedniejszymi krajami po wstąpieniu do tej super sprawy, to klapy na oczach i knebel w pysku. Fakt, sypnęli groszem w początkowej fazie, co by takie pelikany łyknęły zanętę, a potem broniły sprawy, bo "dotacje, dofinansowania, szegen", a co wyszło w praniu? IV Rzesza pod przywództwem Adolfini Makreli i jej zmieniających się przydupasów z Żabolandii, a reszcie krajów homonto na garb i morda w kubeł. Coraz durniejsze przepisy, regulacje i dyrektywy (ślimak = ryba np.), korporacje wypierające małe i średnie biznesy. Bycie dumnym z własnego kraju = faszyzm. Niepopieranie pedalstwa i skrajnego feminizmu = rasista i seksista. Wolność słowa? O ile masz na imię Icek Goldberg, bo jak Jan Kowalski, to pałą w łeb i pierdziel. I mógłbym tu k***a encyklopedie w 10 tomach z przykładami wypisać, ale po co. Przecież jest wesoło i kolorowo, a jak utworzą Centralną Armię, to będzie jeszcze bombowo, zwłaszcza u nas i Węgrów.

krasnal_hałabała

2019-11-23, 13:16
pazuzu napisał/a:

Jak Ci źle w Polsce i UE to zawsze możesz się przenieść na Białoruś. Mi w Polsce żyje się bardzo dobrze, ceny są jakie są ale i zarobki są większe więc stać mnie na wszytsko co potrzebuje





panfrycus napisał/a:

znowu jakiś życiowy przegryw wylewa żale, weź się k***a do roboty to będziesz miał wszystko co chcesz , ja pracuje na etacie ale zarabiam godziwie założyłem rodzine i zyje mi się zajebiście ... nie chcesz tej zasranej unii do na Ukrainę jedz albo Białoruś, tam jest dopiero zajebiście



Jak wam się tak dobrze żyje to znaczy żeście zdrowi, zobaczymy jak wy albo ktoś z najbliższej rodziny zachoruje to czy będziecie tak zachwalać kiedy kolejka do specjalisty wyniesie pół roku a na zabieg półtora roku. Z resztą, takich trollików od propagandy sukcesu to teraz jest na pęczki, PISiory płacą to jest zachwalanie rządu i tego jak dobrze się w Cebulstanie żyje.

Byku35

2019-11-23, 13:27
2800 na rękę msc to nie ma tragedii, praca na stałe dodatek na święta 150 zawsze to na paliwo będzie
no fakt górnik to 4500 na rękę ma no ale im się należy
także nie narzekajcie cebulaki bo w pl. jest dużo lepiej

qaz123edc

2019-11-23, 13:59
Hose88 napisał/a:

Coś Ci się daty poj***ły z wczesnymi latami 90'. W 2005 paczka fajek kosztowała 9 - 11 zł, a chleb około 2 zł, że o średniej krajowej nie wspomnę...
Co do "wygrywów i panów" życia powyżej, to brak słów. Widzą, co chcą widzieć, a to co ch*jnia Gejropejska zrobiła z biedniejszymi krajami po wstąpieniu do tej super sprawy, to klapy na oczach i knebel w pysku. Fakt, sypnęli groszem w początkowej fazie, co by takie pelikany łyknęły zanętę, a potem broniły sprawy, bo "dotacje, dofinansowania, szegen", a co wyszło w praniu? IV Rzesza pod przywództwem Adolfini Makreli i jej zmieniających się przydupasów z Żabolandii, a reszcie krajów homonto na garb i morda w kubeł. Coraz durniejsze przepisy, regulacje i dyrektywy (ślimak = ryba np.), korporacje wypierające małe i średnie biznesy. Bycie dumnym z własnego kraju = faszyzm. Niepopieranie pedalstwa i skrajnego feminizmu = rasista i seksista. Wolność słowa? O ile masz na imię Icek Goldberg, bo jak Jan Kowalski, to pałą w łeb i pierdziel. I mógłbym tu k***a encyklopedie w 10 tomach z przykładami wypisać, ale po co. Przecież jest wesoło i kolorowo, a jak utworzą Centralną Armię, to będzie jeszcze bombowo, zwłaszcza u nas i Węgrów.



Ale wiesz polaczku że gdyby nie Unia to byś teraz jeździł czyścić kible nawet na Ukrainę? Tak to możesz chociaż zasmakować zachodniego gówna i włoskiej armatury. Przecież i tak do niczego innego się nie nadajecie. Aha i nie udawaj że ruszyłeś się kiedyś ze swojego zadupia i że wiesz o czym mowa :D

Byku35 napisał/a:

2800 na rękę msc to nie ma tragedii, praca na stałe dodatek na święta 150 zawsze to na paliwo będzie
no fakt górnik to 4500 na rękę ma no ale im się należy
także nie narzekajcie cebulaki bo w pl. jest dużo lepiej



Można wiedzieć za co się niby należy tym górniczym, leniwym, postkomunistycznym k***om? Przecież oni powinni dopłacać do każdej tony węgla przywiezionego z Rosji

Hose88

2019-11-23, 14:08
qaz123edc napisał/a:

Ale wiesz polaczku że gdyby nie Unia to byś teraz jeździł czyścić kible nawet na Ukrainę? Tak to możesz chociaż zasmakować zachodniego gówna i włoskiej armatury. Przecież i tak do niczego innego się nie nadajecie. Aha i nie udawaj że ruszyłeś się kiedyś ze swojego zadupia i że wiesz o czym mowa



Polaku* jeśli już, j***ny lewaku. Może taka byłaby Twoja przyszłość, szczyt marzeń czyścić sławojke u Serżia, ja mam łeb na karku i umiem sobie poradzić bez łaski takich durniów jak Ty. To raz.

A dwa, to widziałem więcej miejsc i krajów, niż Ty miałeś ch*jów w dupie czy masz pryszczy na ryju i Unia mi do tego nie była potrzebna.

A teraz idź się bolcować ze swoim kółkiem wzajemnej adoracji, plebsie.

qaz123edc

2019-11-23, 14:11
Hose88 napisał/a:

Polaku* jeśli już, j***ny lewaku. Może taka byłaby Twoja przyszłość, szczyt marzeń czyścić sławojke u Serżia, ja mam łeb na karku i umiem sobie poradzić bez łaski takich durniów jak Ty. To raz.
A dwa, to widziałem więcej miejsc i krajów, niż Ty miałeś ch*jów w dupie czy masz pryszczy na ryju i Unia mi do tego nie była potrzebna.
A teraz idź się bolcować ze swoim kółkiem wzajemnej adoracji, plebsie.



Hahaha wiadomo, lewag :D

Przecież nigdy nigdzie nie byłeś, polaczku z zadupia, no chyba że patriotycznie, u helmuta na szparagach. Kogo ty chcesz nabrać?

Aha, jeszcze jedno, skoro miałeś encyklopedię pisać - dlaczego twoja Partia Ludowa sprowadza obecnie najwięcej w całej UE imigrantów spoza Europy? Dlaczego Warszawa wygląda jak bazar w Islamabadzie, polagu patryjoto?

~Velture

2019-11-23, 14:29
Hose88 napisał/a:

Coś Ci się daty poj***ły z wczesnymi latami 90'. W 2005 paczka fajek kosztowała 9 - 11 zł, a chleb około 2 zł, że o średniej krajowej nie wspomnę...


k***a w 2005 miałem 19 lat i zaczynałem palić papierosy i kupowałem red&white (nowość wtedy) po 3.50zł więc k***a nie pie**ol (malboraski po 4.50zł i były jednymi z najdroższych) a po 2zł masz chleb baltonowski teraz a wtedy właśnie ledwo ponad złotówkę w wersji krojonej i złotówkę niekrojony.

mazga50

2019-11-23, 15:07
Prorok czy ki ch*j?