18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Umiem Całki- Matrix Edition

crazynoob • 2015-01-28, 01:23
Skoro sesja się zbliża to wrzucam coś związanego.
Mam nadzieję, że się spodoba.




PS: Upewnijcie się, że macie włączone napisy

Niesadystyczne, ale można się pośmiać :mrgreen:

Polnischefuhrer

2015-01-28, 01:55
masz kuhwa cebulaku ,wytłumaczone żydowską metodą :D


el...........wy

2015-01-28, 02:13
@UP
W Polsce nawet profesorowie tego nie umieją.

mazzzi

2015-01-28, 03:57
jest k***a 3:57. Właśnie zarywam nockę dla nauki do egzaminu - oczywiście zamiast spać siedzę na sadisticu z nadzieją, że zaraz wrócę do notatek zdobytych sztuką perswazji od kujonów których imion nawet nie kojarzę. Wylądowałem w poczekalni bo już wszystkie inne materiały znam na pamięć. Trafiam na ten filmik (za który daje piwo) i zaczynam przemyślenia. Dochodzę do dwóch wniosków:

1. I tak tego jutro nie zdam więc powinienem spać.

2. Nie muszę się martwić tym egzaminem, bo i tak mój los jest przesądzony...będę bezrobotny, bez zawodu, bez zdolności, bez pieniędzy.

Polnischefuhrer

2015-01-28, 05:56
mazzzi napisał/a:

Nie muszę się martwić tym egzaminem, bo i tak mój los jest przesądzony...będę bezrobotny, bez zawodu, bez zdolności, bez pieniędzy.

pozytywne myślenie i to mi się podoba :megalol:

saikomiki

2015-01-28, 06:16
mazzzi napisał/a:

jest k***a 3:57. Właśnie zarywam nockę dla nauki do egzaminu - oczywiście zamiast spać siedzę na sadisticu z nadzieją, że zaraz wrócę do notatek zdobytych sztuką perswazji od kujonów których imion nawet nie kojarzę. Wylądowałem w poczekalni bo już wszystkie inne materiały znam na pamięć. Trafiam na ten filmik (za który daje piwo) i zaczynam przemyślenia. Dochodzę do dwóch wniosków:

1. I tak tego jutro nie zdam więc powinienem spać.

2. Nie muszę się martwić tym egzaminem, bo i tak mój los jest przesądzony...będę bezrobotny, bez zawodu, bez zdolności, bez pieniędzy.




to za przeproszeniem po ch*j ty poszedłeś na studia?
Nie lepiej sobie uprawnienia spawacza zrobić i zarabiać bez problemu uczciwie przyzwoite pieniądze?


Takich ludzi jak Ty (z całym szacunkiem) nie rozumiem. Marnujesz pieniądze (w najlepszym wypadku swoje, jak znam życie to żerujesz na rodzicach mając 21 lat), by zdobyć jakiś papier, zapewne gówno warty.

Doceń co masz i weź się k***a do roboty. Właśnie, muszę się zbierać do pracy...

GoldRoger777

2015-01-28, 10:04
e-Trapez to jedyna deska ratunku każdego studenta

mazzzi

2015-01-28, 10:22
saikomiki napisał/a:




to za przeproszeniem po ch*j ty poszedłeś na studia?
Nie lepiej sobie uprawnienia spawacza zrobić i zarabiać bez problemu uczciwie przyzwoite pieniądze?


Takich ludzi jak Ty (z całym szacunkiem) nie rozumiem. Marnujesz pieniądze (w najlepszym wypadku swoje, jak znam życie to żerujesz na rodzicach mając 21 lat), by zdobyć jakiś papier, zapewne gówno warty.

Doceń co masz i weź się k***a do roboty. Właśnie, muszę się zbierać do pracy...





uprawnienia zacząłem robić tradycyjnie od wózka widłowego. Studia robię z nadzieją, iż ten gówno warty papier jednak na coś się przyda, szczerze mówiąc mam pewne plany odnośnie tego. co z tego wyjdzie zobaczymy. Ale przede wszystkim ze studiów staram się wyciągnąć to co najważniejsze-wiedzę.

wzmianka w moim poście na temat braku zdolności pracy pieniędzy miała postać czysto satyryczną i stereotypową.

Pozdrawiam :fiufiu:

deMiguel

2015-01-28, 10:27
Tylko czemu nie wspomniał, że obejrzenie kursu niewiele pomoże bez zrobienia zadania domowego. Cholera przede mną jeszcze macierze i zespolone. Jak już słyszę "Dzień dobry nazywam się Krystian Karczyński" dostaje konwulsji i odczuwam niepohamowaną chęć wyskoczenia przez okno.

pkh

2015-01-28, 10:33
Nie wiem jak u was ale u mnie na mechanice na pw to całki były jedną z najprostszych rzeczy, nie wspominając już o pochodnych czy macierzach albo liczbach zespolonych. To jest nic w porównaniu resztą przedmiotów.

spinaczel

2015-01-28, 10:36
k***a j***ni opie**alacze, całki to najprostrza rzecz do nauczenia, wystarczy wziąć zbiór zadań i przerobić 300 całek, innego sposobu nie ma. Nie trzeba wkuwać 10 innych poprzednich działów,próbować ich zrozumieć, których się na bieżąco nie przerabiało żeby cokolwiek zrozumieć, wystarczy wziąć jeden pie**olony zbiór całek i poświęcić 2-3 dni na naukę tego ch*jstwa. Ale teraz mamy pokolenie debili, którzy nie wiedzą,żeby się czegoś nauczyć trzeba poświęcić temu czas, tylko wolą tworzyć jakieś ch*jstwa z matriksa i pie**olić jakie to ciężkie.

pkh

2015-01-28, 10:37
Jeśli ktoś nie może nauczyć się całek to niech idzie na ochronę środowiska żeby potem pracować w sali zabaw dla dzieci mając tytuł licencjata.

gooru

2015-01-28, 11:00
ch*jowo się to ogląda znając angielski.

ho...........zo

2015-01-28, 11:08
spinaczel napisał/a:

k***a j***ni opie**alacze, całki to najprostrza rzecz do nauczenia


Szkoda, że z ortografii nie jesteś taki dobry.