18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ulubiona zabawa hobbitów

zorbak5 • 2013-12-12, 23:52
Martin Freeman pokazuje co o nas myśli.



W sumie to Jackson mógłby puścić 3 godziny tego, zamiast nowego Hobbita. Wyszło by na to samo.

Ból duupyyyyyy, bół duuuuuuuupyyyyyy...

606

2013-12-13, 00:48
Jeśli nie nazwie swojego syna Gordon to te wszystkie palce należą mu się w dupsko.

aa...........am

2013-12-13, 02:01
po tytule myslalem ze sie pie**ola gdzies po krzakach

wajnona

2013-12-13, 08:50
Jak Ci się jakiś film nie podoba to nie idź i nie oglądaj, a nie takie gimbusiarskie komentarze na zasadzie: "nie lubię, ale będę o tym pie**olił, żeby inni nie czuli się za dobrze, bo jestem tak zajebisty że jeszcze nie stworzyli czegokolwiek co mógłbym nazwać dobrym" :roll:


PS: Tak, mam ból dupy i dobrze mi z tym :-)

rust

2013-12-13, 08:51
zabawy w Wolverina mu się zachciało :amused:

~zsakuł

2013-12-13, 09:31
zorbak5 napisał/a:

Martin Freeman pokazuje co o nas myśli.


nie o nas tylko o Tobie.

zorbak5

2013-12-13, 10:34
wajnona napisał/a:

Jak Ci się jakiś film nie podoba to nie idź i nie oglądaj, a nie takie gimbusiarskie komentarze...



A czy ja gdzies napisalem, ze mi sie nie podoba? Napisalem, ze to to samo co 3 godziny powyzszego materialu - pelnego akcji, niezwykle zabawnego, przygodowego filmu dla calej rodziny. :mrgreen:

ticorr

2013-12-13, 12:18
Nie nadążam nad dzisiejszym marketingiem. Seks 13-letnich dz**ek reklamuje się jako dramat i film dla wszystkich, gdy tymczasem typowy film dla rodziny reklamuje się gościem pokazującym gest aby ludzie sp***alali. Chyba zamienię kable we wtyczce miejscami, bo mam jakieś odwrotne internety.

wajnona

2013-12-13, 13:15
zorbak5 napisał/a:



A czy ja gdzies napisalem, ze mi sie nie podoba? Napisalem, ze to to samo co 3 godziny powyzszego materialu - pelnego akcji, niezwykle zabawnego, przygodowego filmu dla calej rodziny. :mrgreen:



Zabrzmiało zgoła inaczej :P

PS - pozdrawiam z Aarhus ;)

zorbak5

2013-12-13, 13:16
@ticorr
To nie jest material reklamowy, to nie jest trailer. Pochodzi z materialow dodatkowych z wydania DVD i (w zamierzeniu) nie mial byc udostepniony szerokiej publicznosci.

Mnie to na przyklad bawi, i pana Freemana podziwiam: jestes sobie swiatowej klasy aktorem, grajacym w jednym z najglosniejszych filmow ostatnich lat, za grube miliony dolarow... i pokazujesz fakulca do kamera. Tak, gest prymitywny (jak z gimbazy - ktos juz wspomnial), ale wlasnie przez kontrast z ta powazna sytuacja, w ktorej jest pokazany staje sie naprawde smieszny. Humor troche jak z South Park.

Przepraszam za brak polskich znakow, pisze z nie swojego kompa.


@wajnona
Mialo tak zabrzmiec, zeby zwrocic uwage. :-P

A pozdrawiam rowniez. Czemu w Aarhus - studia, czy praca?

ticorr

2013-12-13, 13:35
zorbak5 napisał/a:

@ticorr
To nie jest material reklamowy, to nie jest trailer. Pochodzi z materialow dodatkowych z wydania DVD i (w zamierzeniu) nie mial byc udostepniony szerokiej publicznosci.


Problem tylko w tym, że teraz pół internetu Hobbita będzie kojarzyło tylko i wyłącznie przez ten jeden "niezgrabny" filmik, który miał być niewinnym dodatkiem, a stanie się plakatem do filmu. Nic dziwnego, że film zbiera zero Oskarów, skoro jest tam takie podejście marketingowe, a na planie panuje istna sielanka po sukcesie Władcy. I później oglądamy ospermionego Radagasta goniącego po lesie za wiewiórkami, hobbita pokazującego fak ju, jakiegoś bolszewika w drużynie krasnoludów i króla spod góry, który nie zna prostego elfickiego zaproszenia do kolacji...

dominik_jachas

2013-12-13, 13:50
pylaochos napisał/a:

Bilbo na końcu ginie.


ch*j Ci w dupie ginie.