18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uliczne zabawy w Birmie

Flodzia • 2022-12-09, 09:26
Birmańska junta oskarżyła kobietę o współpracę z terrorystami, osądziła i wykonała wyrok śmierci.


Takafura

2022-12-09, 20:32
moja stara napisał/a:

ch*ja byś zrobił. W tym lesie byś się chował i walił pod siebie kloce



W przeciwieństwie do Ciebie "kałacha" rozkładam w kilkanaście sekund, strzelałem także z SWD, PK, PKT, P-64 i RPG-7.
I raczej widzac co się dzieje bronił bym "cywila" a tym bardziej kobiety.
Pozdr kpr rezerwy ;)

robsonx79

2022-12-09, 20:42
Siriuz napisał/a:

Bydło na Ukrainie postępuje tak samo, ktoś zaciągnie za bardzo po rosyjsku, zaraz pada oskarżenie, że współpracuje z Ruskimi, przywiązują go do słupa i lincz...



Jak ja mam was ruscy szmaciarze serdecznie dość. Tej k***a propagandy j***nej nadawanej prosto z moskwy. Nie wiem czy wam płacą, czy k***a tacy głupi jesteście, ale to pie**olenie o chorobach przenoszonych przez Ukraińców, o tym jak kradną nam pracę. To wszystko jest pisane w moskwie, bo to bzdura jest. W sumie mam nadzieję że jesteś płatnym trolem, bo jeśli jesteś Polakiem i rozsiewasz takie bzdury - to idzie się załamać nad kondycją naszego narodu.

Adriano84

2022-12-09, 20:48
Nie obrażaj suchej krakowskiej

Siriuz

2022-12-09, 21:30
robsonx79 napisał/a:

Jak ja mam was ruscy szmaciarze serdecznie dość. Tej k***a propagandy j***nej nadawanej prosto z moskwy. Nie wiem czy wam płacą, czy k***a tacy głupi jesteście, ale to pie**olenie o chorobach przenoszonych przez Ukraińców, o tym jak kradną nam pracę. To wszystko jest pisane w moskwie, bo to bzdura jest. W sumie mam nadzieję że jesteś płatnym trolem, bo jeśli jesteś Polakiem i rozsiewasz takie bzdury - to idzie się załamać nad kondycją naszego narodu.



Mam Ci filmy przytoczyć tłuku? Jakbyś nie oglądał samych propagandowych wypocin jak to wspaniała armia ukraińska tysiącami morduje ruskich najeźdźców i gwałcicieli, i zaraz zdobędą Moskwę, to może w tym swoim nacjonalistycznym zaślepieniu dostrzegłbyś cień rzeczywistości. Jesteś albo zjebem, który tylko czeka na możliwość aby poderżnąć jakiemuś człowiekowi gardło, albo obudzisz się jutro ze świadomością że z taką zajadłością broniłeś zbrodniarzy.

Koreki4

2022-12-09, 22:16
Widze zlot ruskoch onuc tu jest. Duza czesc ukraincow mowi tylko po rosyjsku, obecnie nawet paru znam, ale co tu gadac... Ssijcie dalej pałke Putinowi, moze wam wprowadzi ruski mir na chacie

Antoni79

2022-12-09, 22:17
Polak1988 napisał/a:

nie ma co debilem dyskutować.On i jego pokroju,jak usłyszą cokolwiek o ukraińcach to krzyczą,żeś ruska onuca.Jedni i drudzy by nas wyrżnęli w pień gdyby mieli tylko sposobność.Ani jedni,ani drudzy to nie nasi bracia, i nie nasz problem.Mamy spore przeludnienie na planecie,także kibicuję i jednym i drugim o jak najlepsze statystyki



Nic lepszego dla nas nie mogło się stać, jak to że dwa nasze odwieczne problemy chwyciły się za łby. To taki los na loterii wygrany jak awans naszej reprezentacji na mś w piłce kopanej a potem to wyjście z grupy.

Kubaeinstein

2022-12-09, 22:35
Antoni79 napisał/a:

No i mamy pracowników. Nam brakowało 2-3 miliony ludzi do pracy.



Kto Ci powiedział, że brakuje nam rąk do pracy? Brakuje nam niewolników za najniższą u Janusza i właśnie dlatego ludzie jadą na Zachód, żeby nie zarabiać tych 500-600€. I choć nie pochwalam, to w sumie nie dziwię się, że ludzie będąc na socjalu nie idą do roboty za te pieniądze. Trzeba wstawać, coś umieć, coś robić i jeszcze zasiłki zabiorą, a tak cyk jest za free. Emerytura? To jest zdarzenie przyszłe niepewne, a pracujący frajerzy też nie będą mieli, więc luz.



Antoni79

2022-12-10, 00:04
Kubaeinstein napisał/a:

Kto Ci powiedział, że brakuje nam rąk do pracy? Brakuje nam niewolników za najniższą u Janusza i właśnie dlatego ludzie jadą na Zachód, żeby nie zarabiać tych 500-600€. I choć nie pochwalam, to w sumie nie dziwię się, że ludzie będąc na socjalu nie idą do roboty za te pieniądze. Trzeba wstawać, coś umieć, coś robić i jeszcze zasiłki zabiorą, a tak cyk jest za free. Emerytura? To jest zdarzenie przyszłe niepewne, a pracujący frajerzy też nie będą mieli, więc luz.



Na zachodzie za 2000 euro też będziesz niewolnikiem, też nie będziesz mieszkał na swoim, też będziesz miał socjal. Tak ten świat ułożony. U nas z młodych do roboty mało który się nadaje. Niby kupa ludu, każdy ma roszczenia, ale nikt nie ma chęci, ani umiejętności, a godziwie już u nas też da się zarobić, ale nie za biurkiem.

Janko

2022-12-10, 02:46
To k***y pedalski zero szacunku dla matki dzieci kurewski tęczowe ścierwa

turor

2022-12-10, 08:01
Wysłać to Sikorskiemu i Tuskowi :D

kbhit

2022-12-10, 09:10
Siriuz napisał/a:

Bydło na Ukrainie postępuje tak samo, ktoś zaciągnie za bardzo po rosyjsku, zaraz pada oskarżenie, że współpracuje z Ruskimi, przywiązują go do słupa i lincz...



Takie instrukcje z Kremla dostałeś?

kamilja

2022-12-10, 13:10
Mam nadzieję dożyć jak pisokatobygło tak będzie traktowane u nas

asdik

2022-12-11, 01:38
CheeseBeluga napisał/a:

Niestety tak jest od 2014 roku, każdy kto nie utożsamia się z Ukrainą i mówi po rosyjsku jest prześladowany lub mordowany jako "kolaborant", ale Polacy w to nie uwierzą nawet jakby Ukraińcy im rodzinę na własnych oczach zabili.



pie**olisz jak kacap!!!

mario0030

2022-12-11, 10:20
Siriuz napisał/a:

Mam Ci filmy przytoczyć tłuku? Jakbyś nie oglądał samych propagandowych wypocin jak to wspaniała armia ukraińska tysiącami morduje ruskich najeźdźców i gwałcicieli, i zaraz zdobędą Moskwę, to może w tym swoim nacjonalistycznym zaślepieniu dostrzegłbyś cień rzeczywistości. Jesteś albo zjebem, który tylko czeka na możliwość aby poderżnąć jakiemuś człowiekowi gardło, albo obudzisz się jutro ze świadomością że z taką zajadłością broniłeś zbrodniarzy.



Czyli czekasz na ruski mir ? Tatuś w zomo ? j***na ubecka rodzinka j***ć cię czerwona k***o

moja stara

2022-12-20, 15:35
Takafura napisał/a:

W przeciwieństwie do Ciebie "kałacha" rozkładam w kilkanaście sekund, strzelałem także z SWD, PK, PKT, P-64 i RPG-7.
I raczej widzac co się dzieje bronił bym "cywila" a tym bardziej kobiety.
Pozdr kpr rezerwy



nie zesraj się