18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uliczne wyścigi w Rosji

Jesse.Pinkman • 2021-09-26, 03:08
Drugi wypadek na tej samej ulicy w Sankt Petersburgu tego samego wieczoru. Tutaj link do pierwszego.

radek225

2021-09-26, 03:15
Jakoś mi ich ani trochę nie żal. Jak chcesz się pościgać to wynajmij sobie Nurburgring, albo zapisz się do KJS. Ulica służy do przemieszczania się, a nie do stwarzania zagrozenia na drodze . Szczęście w nieszczęściu że nikogo na chodniku nie było.

BolekMaku

2021-09-26, 09:58
Ładny ten Sankt Petersburg

shoe5maker

2021-09-26, 10:05
Szkoda że się nie zapalił.

radek225

2021-09-26, 10:14
BolekMaku napisał/a:

Ładny ten Sankt Petersburg



Na Ukrainie w Rosji czy Białorusi tak jest. Większe miasta są dosłownie piękne, a 10 km za takim miastem psy dupami szczekają. Do tego popatrz sobie na sieć autostrad w tych państwach. Ukraińcy mówią że u nich nie ma dróg tylko są kierunki. Rosja Białoruś i Ukraina to dosłownie państwa z dykty. Stolice albo większe miasta są piękne, i na tym koniec. Cała reszta to dzicz oraz dziki zachód. Rosja ma PKB takie, jak Holandia oraz Belgia razem wzięte. Tylko spójrz na mapę jakie duże są Belgia oraz Holandia a jaka jest Rosja. Swego czasu byłem na Białorusi. W Mińsku myślałem że mi oczy wyjdą na wierzch. Miasto piękne jak na filmie powyżej. Natomiast gdy pojechałem na wieś to czas tam zatrzymał się w latach '20 XX wieku. Chałupy kryte strzechą oraz eternitem, a sracz na podwórzu, a nie w domu.

Manolito666

2021-09-26, 10:55
Widzieliście jak kobiety wprost rzuciły się do pomocy?

htp

2021-09-26, 11:36
radek225 napisał/a:

Na Ukrainie w Rosji czy Białorusi tak jest. Większe miasta są dosłownie piękne, a 10 km za takim miastem psy dupami szczekają. Do tego popatrz sobie na sieć autostrad w tych państwach. Ukraińcy mówią że u nich nie ma dróg tylko są kierunki. Rosja Białoruś i Ukraina to dosłownie państwa z dykty. Stolice albo większe miasta są piękne, i na tym koniec. Cała reszta to dzicz oraz dziki zachód. Rosja ma PKB takie, jak Holandia oraz Belgia razem wzięte. Tylko spójrz na mapę jakie duże są Belgia oraz Holandia a jaka jest Rosja. Swego czasu byłem na Białorusi. W Mińsku myślałem że mi oczy wyjdą na wierzch. Miasto piękne jak na filmie powyżej. Natomiast gdy pojechałem na wieś to czas tam zatrzymał się w latach '20 XX wieku. Chałupy kryte strzechą oraz eternitem, a sracz na podwórzu, a nie w domu.



Ale uzbrojeni są po zęby. Bo im wszyscy zagrażają.

KFCnigget

2021-09-26, 12:16
co oni na półsprzęgle się ścigają? nie lubią zapie**alać? :kawa:

radek225

2021-09-26, 13:24
htp napisał/a:

Ale uzbrojeni są po zęby. Bo im wszyscy zagrażają.



Uzbrojeni są po zęby a przeciętny obywatel żyję gorzej niż w Polsce w czasach PRLu. Wiesz że przeciętna rosyjska emerytura to jest około 300 zł? Rosja dla przeciętnego obywatela jest dosłownie anty ludzka. Wszędzie jest bieda nędza oraz korupcja. Bez pieniędzy i znajomości ten kraj to dżungla.

Quba23

2021-09-26, 13:25
I to rozumiem jeszcze oklepać samochód żeby debil co spowodował wypadek nie miał co z niego zbierać ani remontowac

radek225

2021-09-26, 14:29
Quba23 napisał/a:

I to rozumiem jeszcze oklepać samochód żeby debil co spowodował wypadek nie miał co z niego zbierać ani remontowac



Nie wiem, czy piszesz to na serio, czy ironicznie, ale oni próbują po prostu pozbyć się szyby, bo drzwi od strony kierowcy są zablokowane, otwierają się od strony pasażera, a samochód jest do góry nogami.

Daniel Orłowski

2021-09-26, 15:02
Ja bym ich nie wyciągał. Selekcja naturalna i tyle

Rick_Sanchez

2021-09-26, 17:19
radek225 napisał/a:

Nie wiem, czy piszesz to na serio, czy ironicznie, ale oni próbują po prostu pozbyć się szyby, bo drzwi od strony kierowcy są zablokowane, otwierają się od strony pasażera, a samochód jest do góry nogami.



Serio? A to ci heca.

Smartghetto

2021-09-26, 19:23
radek225 napisał/a:

Na Ukrainie w Rosji czy Białorusi tak jest. Większe miasta są dosłownie piękne, a 10 km za takim miastem psy dupami szczekają. Do tego popatrz sobie na sieć autostrad w tych państwach. Ukraińcy mówią że u nich nie ma dróg tylko są kierunki. Rosja Białoruś i Ukraina to dosłownie państwa z dykty. Stolice albo większe miasta są piękne, i na tym koniec. Cała reszta to dzicz oraz dziki zachód. Rosja ma PKB takie, jak Holandia oraz Belgia razem wzięte. Tylko spójrz na mapę jakie duże są Belgia oraz Holandia a jaka jest Rosja. Swego czasu byłem na Białorusi. W Mińsku myślałem że mi oczy wyjdą na wierzch. Miasto piękne jak na filmie powyżej. Natomiast gdy pojechałem na wieś to czas tam zatrzymał się w latach '20 XX wieku. Chałupy kryte strzechą oraz eternitem, a sracz na podwórzu, a nie w domu.



i te miasta o ktorych piszesz wygladaja jak radom albo i gorzej - kilka glownych arterii jest ladna reszta to syf.