18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uliczna lekcja geografii

yaiba • 2022-10-29, 00:04
Frajerska, bo frajerska ta lekcja ale przynajmniej zapamięta


Loliconus

2022-10-29, 01:24
Ahhh jacy ci ukraińcy cywilizowani i pokojowi

Hetman_Wielki

2022-10-29, 04:05
tysiące wojowników pełnych serca robi w polskich fabrykach, sam wiem bo widuję ich w 2 firmach których ja pracuje
najgorsze jest to ze im jadaczki sie nie zamykają, wiecznie cos jeden pie**oli do drugiego, czy na korytarzu czy w kiblu czy w kuchni
no pie**olą non stop

jednego wyj***li bo przed robota sobie dawał setke w palnik, ogólnie wypaczenie w h*j, potrafią sie zesrać do pisuaru
wypaczenie cywilizacyjne i dojrzałość intelektualna na niskim poziomie

polski zus sie kapną że biorą u nas 500+ i wracają do SB, u nas maja lokum prace i dodatki
teraz Kanada ich podpie**ala bo dają mega więcej

już nikt nie będzie wracał i bronił tego upadłego kraju
za msc będzie tak zimno że wszyscy z tamtad sp***olą
a żadna ze stron nie jest w stanie dokonać jakiegokolwiek impasu

po zimie ruskie sie umocnią i nie będzie juz absolutnie mowy o niczym


ruscytopodludzie

2022-10-29, 05:35
Jak się ruskiej k***y nie bije to jej wątroba gnije. Niech leją to bydło. On pewnie i tak na gnojówkę gdzieś trafi.

Lexter

2022-10-29, 09:07
@suborg

Jakby typ latał z fujara na wierzchu to znając Twoje upodobania pewnie byś piwo dał

:shock:

skywalker75

2022-10-29, 09:36
Loliconus napisał/a:

Ahhh jacy ci ukraińcy cywilizowani i pokojowi



Ja tam bym też chętnie spuścił wpie**ol ruskiej szmacie, która popiera morderstwa i wojnę, a bardzo kulturalny ze mnie człowiek

:roll:

Paprotek

2022-10-29, 09:51
Hetman_Wielki napisał/a:

tysiące wojowników pełnych serca robi w polskich fabrykach, sam wiem bo widuję ich w 2 firmach których ja pracuje
najgorsze jest to ze im jadaczki sie nie zamykają, wiecznie cos jeden pie**oli do drugiego, czy na korytarzu czy w kiblu czy w kuchni
no pie**olą non stop
jednego wyj***li bo przed robota sobie dawał setke w palnik, ogólnie wypaczenie w h*j, potrafią sie zesrać do pisuaru
wypaczenie cywilizacyjne i dojrzałość intelektualna na niskim poziomie
polski zus sie kapną że biorą u nas 500+ i wracają do SB, u nas maja lokum prace i dodatki
teraz Kanada ich podpie**ala bo dają mega więcej
już nikt nie będzie wracał i bronił tego upadłego kraju
za msc będzie tak zimno że wszyscy z tamtad sp***olą
a żadna ze stron nie jest w stanie dokonać jakiegokolwiek impasu
po zimie ruskie sie umocnią i nie będzie juz absolutnie mowy o niczym





Oho, kolejny samozwańczy ekspert, doktor habilitowany uczelni chłopskiego rozumu xd

Po pierwsze to wyobraź sobie że twoja firma nie obrazuje idealnie ukraińskiego społeczeństwa - do pracy w Polsce wyjechali przygłupy którzy nie potrafili znaleźć roboty u siebie bo byli za głupi. Dokładnie ta sama sytuacja z Polakami na zachodzie - na sadolu jest na to wystarczająco dużo dowodów, polecam poszukać.

A po drugie, impas oznacza brak postępów, dokładnie odwrotnie niż to co napisałeś, więc już wiem że rozmawiam z idiotą. Jego czego nie wiem to to, czemu dałem się tak podpuścić randomowi z internetu, trudno.
Pozdrawiam

Siriuz

2022-10-29, 10:05
Ludzie, którzy pod szyldem "anty-wojenny" wykrzykują nacjonalistyczne inwektywy i chcą kopać kogoś tylko za narodowość są zwyczajnymi nacjonalistycznymi zjebami - naziolami. Dobrze, że wyszli z ukrycia.



pol616

2022-10-29, 10:07
Kiedyś już było podobne nagranie z tym chudym ch*jkiem. Wygląda na fejk.

skywalker75

2022-10-29, 10:46
Siriuz napisał/a:

Ludzie, którzy pod szyldem "anty-wojenny" wykrzykują nacjonalistyczne inwektywy i chcą kopać kogoś tylko za narodowość są zwyczajnymi nacjonalistycznymi zjebami - naziolami. Dobrze, że wyszli z ukrycia.



Dokładnie, właśnie pod takimi pseudo antywojennymi hasłami ruskie nacjonalistyczne zjeby rozpoczęły tę krwawą wojnę i chcą wymordować naszych sąsiadów.

Siriuz

2022-10-29, 10:59
skywalker75 napisał/a:

Dokładnie, właśnie pod takimi pseudo antywojennymi hasłami ruskie nacjonalistyczne zjeby rozpoczęły tę krwawą wojnę i chcą wymordować naszych sąsiadów.



Zatem według Twojej własnej definicji niczym się od nich nie różnisz.

skywalker75

2022-10-29, 11:11
Siriuz napisał/a:

Zatem według Twojej własnej definicji niczym się od nich nie różnisz.


Zj***ł ci się system wartości od tych Internetów. Człowiek szukający sprawiedliwości albo broniący swojego życia, rodzin, dzieci, przed mordercami i gwałcicielami, nie staje się jednocześnie mordercą i gwalcicielem . Sędzia skazujący mordercę na karę śmierci nie staje się mordercą. A ty jak byś się zachował, gdyby rusek przyszedł spalić ci chatę? Stałbyś jak p*zda ? Zacznij odróżniać dobro od zła

Siriuz

2022-10-29, 11:35
skywalker75 napisał/a:

Zj***ł ci się system wartości od tych Internetów. Człowiek szukający sprawiedliwości albo broniący swojego życia, rodzin, dzieci, przed mordercami i gwałcicielami, nie staje się jednocześnie mordercą i gwalcicielem . Sędzia skazujący mordercę na karę śmierci nie staje się mordercą. A ty jak byś się zachował, gdyby rusek przyszedł spalić ci chatę? Stałbyś jak p*zda ? Zacznij odróżniać dobro od zła



Aha, i ten dzieciak z filmu morduje i gwałci?

skywalker75

2022-10-29, 11:39
Siriuz napisał/a:

Aha, i ten dzieciak z filmu morduje i gwałci?



Nie , jedynie wspiera . Więc otrzymał delikatną karę za współudział