18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uliczna lekcja geografii

yaiba • 2022-10-29, 00:04
Frajerska, bo frajerska ta lekcja ale przynajmniej zapamięta


smc

2022-10-30, 01:11
Takie lekcje to ja lubię i szanuję.

Hetman_Wielki

2022-10-30, 02:17
Paprotek napisał/a:

już wiem że rozmawiam z idiotą. Jego czego nie wiem to to, czemu dałem się tak podpuścić randomowi z internetu, trudno.
Pozdrawiam



brawo

na dnie leżysz czy sięgasz tam kilka razy dziennie do rynsztoku smarując się gównem ?

AisesPoint

2022-10-30, 07:01
Loliconus napisał/a:

Ahhh jacy ci ukraińcy cywilizowani i pokojowi



To Kazakstan

pablohasan

2022-10-30, 10:14
Loliconus napisał/a:

Ahhh jacy ci ukraińcy cywilizowani i pokojowi



Do póki biją kacapów albo biją się między sobą to wszystko w porządku.

Pizdus

2022-10-30, 10:36
marcino_zly napisał/a:

Ciekawe jak się zachowasz jak ci rosyjskie kacapy Matheo wydymają i siostrę pewnie sp***olisz albo dasz im dupy.
Nie popieram takiego zachowania lecz ch*j ci w dupsko.



Ale oni nas nie atakują. Tylko ty się nie możesz tego doczekać czy co? A jeśli coś wyniknie to będzie tylko i wyłącznie wina Polaczków takich jak ty. Będziesz wtedy dumny?

gc

2022-10-30, 12:21
Loliconus napisał/a:

Ahhh jacy ci ukraińcy cywilizowani i pokojowi



To sa Gruzini i rusek ktory uciekl przed mobilizacja na Gruzje

ellsworth

2022-10-30, 18:21
Siriuz napisał/a:

Opowiedz mi jak to świat wspiera ofiary bombardowań US w Syrii, Palestyńczyków bombardowanych przez Izrael, kraje zniszczone przez US i NATO jak Liban czy Irak, czy w końcu wszystkie te Afrykańskie państwa, w których od dekad toczą się wewnętrzne wojny? Wymach*jąc tym swoim moralnie zwichrowanym paluszkiem stajesz się pożytecznym idiotą najbardziej krwawego bloku politycznego XXI w., bloku, który Putin słusznie określił (nie on pierwszy) mianem imperium kłamstw.
Od nacjonalisty / nazisty, normalny człowiek tylko by się uśmiechnął z politowaniem.



Co ty pie**olisz? Szmatogłowi to zwierzęta, z resztą tak samo jak ruskie ścierwo. To co piszesz może i można podciągnąć pod znęcanie się nad zwierzętami, natomiast to co wyczyniają te rosyjskie zjeby jest niedopuszczalne. Ukraińcy powinni przekazywać nam wszystkich złapanych ruskich, którzy powinni jechać bydlęcymi wagonami do ponownie uruchomionego Oświęcimia, czy innej spalarni i niech ida z dymem, może choć trochę ciepła się z nich wyprodukuje i to będzie jedyny pożytek z nich.

neo001

2022-10-30, 18:52
ellsworth napisał/a:

Co ty pie**olisz? Szmatogłowi to zwierzęta, z resztą tak samo jak ruskie ścierwo. To co piszesz może i można podciągnąć pod znęcanie się nad zwierzętami, natomiast to co wyczyniają te rosyjskie zjeby jest niedopuszczalne. Ukraińcy powinni przekazywać nam wszystkich złapanych ruskich, którzy powinni jechać bydlęcymi wagonami do ponownie uruchomionego Oświęcimia, czy innej spalarni i niech ida z dymem, może choć trochę ciepła się z nich wyprodukuje i to będzie jedyny pożytek z nich.



To że zwyzywasz kacapów od zwierząt i napiszesz że ich miejsce jest w obozach koncentracyjnych nie sprawi że masz racje. Amerykanie mają swoje za uszami i to jest fakt, tak samo jak kacapy, szwaby i upadlińcy i nawet my!

to...........10

2022-10-31, 02:24
Siriuz napisał/a:

Ludzie, którzy pod szyldem "anty-wojenny" wykrzykują nacjonalistyczne inwektywy i chcą kopać kogoś tylko za narodowość są zwyczajnymi nacjonalistycznymi zjebami - naziolami. Dobrze, że wyszli z ukrycia.



Nie dostał wpie**ol za "narodowość", tylko za gadanie, że Krym i Donbas należą do Rosji.

Siriuz

2022-10-31, 10:36
mwaski napisał/a:

Nie dostał wpie**ol za "narodowość", tylko za gadanie, że Krym i Donbas należą do Rosji.



I co? A pejsy maja prawo spuścić Ci wpie**ol za to, że przyznasz, że kraj nad Wisłą należy do Polski?

Dagom

2022-10-31, 18:29
Loliconus napisał/a:

Ahhh jacy ci ukraińcy cywilizowani i pokojowi



Ja tam popieram. Oni się napie**alają a ja w spokoju sobie kapuczine pije i w herołsy gram.

maveric666

2022-11-01, 09:35
Powinniśmy tak robić z ukraińcami u nas