18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Miles87

2018-09-25, 00:01
@Rebeliant_ZPF
To się pisiorku obsrałeś świątecznym żurem. Widać że źródło wiedzy twoje to tvpis bo faktem znanym wszystkim interesującym się światem dyplomacji i polityki(władzy - widać żes pisior) że jednak siedzą.

AN...........or

2018-09-25, 00:10
jezy jeśli to Monika L. to to jest jakaś obrzezarka a nie obciągarka :-/

Ca...........on

2018-09-25, 03:07
Widać trollom smakuje nasienie pomiotu Ribbentropa i Mołotowa. Trudno, ich gust. Mnie nic do tego. Possą, pojedzą, pożyją bezcelowo i umrą. Krzyżyk na drogę :)

nowynick

2018-09-25, 08:23
Rebeliant_ZPF napisał/a:

k***a, nawet tutaj nawiązanie do wizyty Dudy i Trumpa. Nie wiem jakim debilem trzeba być, by to łykać i propagować dalej. Nikt nie siedzi razem z Trumpem przy jego stole, to jest k***a fakt znany wszystkim interesującym się światem dyplomacji i władzy. Duda sobie popajacował i zrobił fotkę z najważniejszą osobą na świecie. Taki to już z Dudy śmieszek. Jedyny, bo reszta to albo smutas, albo tępaki albo alkus. Śmiechu i szyderstw powinno być od ch*ja, gdyby Duda podsiadł Trumpa, albo jak kompletny kretyn stanął na jego krześle w butach.


Wypie**oli to w końcu ktoś w polityczne szambo?



i ja mu wtedy mówię: "uśmiechnij się ładnie Donald"

Esccax

2018-09-25, 08:47
ale wy wiecie że tam żadnego krzesła nie było, na które to niby bronek wszedł?

VanAhamoth

2018-09-25, 13:13
^up

No pisiury na pewno nie wiedzą. W sumie to niewiele wiedzą. W sumie to nic nie wiedzą bo to bieda umysłowa..

krasnal_hałabała

2018-09-25, 13:21
Może powinien usiąść mu na kolanach jak Świętemu Mikołajowi i wtedy Trump by powiedział T-Trump D-Duda
T- Byłeś wierny?
D- Byłem
T- No to co byś chciał na prezent?
D- Bombę atomową
T- Spełnimy ci inne marzenie, przyjedziemy do twojego kraju i zrobimy sobie z niego bazę wypadową na ruskich.
D- Juhuuu!!! dziękuję Święty Donaldaju, a przed nami i za nami wiruje tysiąc bomb.

parolpl

2018-09-25, 20:30
E tam przesadzacie, nie taka tragiczna. Zresztą i tak jej głównym miejscem było podbiórko, więc w czym problem.