18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ulga dla zmywarki

mygyry • 2020-01-15, 21:59
Automatyzacja dla zmęczonych zmywarek


wilkoala

2020-01-16, 14:00
Ja w tym nie widzę pantoflarstwa.
Zrobienie czasem czegoś miłego z własnej woli i bez przymusu chyba nie mieści się w definicji "pantoflarstwa".
Tym bardziej że potem ma chłop spokój na kacu, a za to nie zapłacisz kartą MasterCard.

piter210

2020-01-16, 15:54
Niezłe złudzenie optyczne :)


Tomigut17

2020-01-16, 18:41
Mnie tak w ch*ja na weselu zrobili, wygrałem jakiś tam konkurs i dali mi karton z robotem kuchennym, a tam w środku k***a gazety no wk***iłem się.

Be6he6mo6th

2020-01-20, 16:55
wilkoala napisał/a:

Zrobienie czasem czegoś miłego z własnej woli i bez przymusu chyba nie mieści się w definicji "pantoflarstwa".
Tym bardziej że potem ma chłop spokój na kacu, a za to nie zapłacisz kartą MasterCard.



Co innego z własnej woli, a co innego bo: chce bez zbędnego pie**olenia pójść do kolegi na chlanie, bez wisków, bez marudzenia.

A dalszy jego post, tłumaczący się, to tylko głupie wymówki, gdy już zorientował się, że pie**olnął gafę i wyszedł na p*zdę, podczas gdy sam, próbował się "mądrzyć", wyszedł na frajera :D

Ja osobiście też, nie widzę nic złego w obdarowywaniu lubej kwiatami itd. Ale tamten post ewidentnie wskazywał na to, że robi to po to, by uniknąć pie**olenia, czyli = boi się = pantoflarz.