18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ukraińskie tańce z dziećmi

michasko982 • 2022-09-05, 17:55
dzieci chciały potańczyć z ukraińcem :mrgreen:


kaelem

2022-09-06, 11:05
Halman napisał/a:

wieczorem spodziewany zbiorowy wysryw kochanków putina



Często pokazujesz, że jesteś głupszy od aneby z dodatkowy chromosomem.

stefan szufla

2022-09-06, 11:08
Ukraincy to takie same bydło i zwierzęta jak Ruscy

bolego

2022-09-06, 14:11
Szangti napisał/a:

banderowcy zawsze zostana banderowcami



Jakby tobie 13 letnia siksa wyzywala matke od kurew to tez bys nie zareagowal? Ja bym postapil dokladnie tak samo jak ten kolezka. Dal im szanse - nie bil od razu. Powiedzialy co chcialy i mial na to wyj***ne, ale w momencie kiedy zaczely sie poczuwac i drzec na niego ryja chlopina nie wytrzymal. Jesli mamusia z tatusiem ich nie wychowala to wychowa ich ulica ;)

Szybki306

2022-09-07, 07:06
k***a te ruskobrzmiące krzyki zdzir jak mnie denerwują

Marten19

2022-09-08, 12:29
pie**olić sk***iałego russkiego kundla, który wrzuca fejki ze swojego państwa gównem pachnącego. ch*j Ci w plecy ruski cwe*u :mrgreen:

silwerbalk

2022-09-08, 13:57
rostyty45 napisał/a:

Zajmij się swoją zdychającą rosją , i powołaniami, które dla was w Piterze i Moskwie szykuje Fjutin, bo Buriaci już wystrzelani heheheh pokażesz swój patriotyzm w walce za pałace Putina, Rottenbergów, Szojgu, Miszutinów i reszty bandy heheh ty "mątownio:" Żryj gruz dalej w tym syfie i klaszcz 9V ze starymi kacapami przebranymi za weteranów II wojny ehheheh , wy musicie żyć jak psy w błocie kacapie bo inaczej nie umiecie, wam to pasuje, jak karaluchom
Szturm na monopol rosja 2021



A ch*j mnie Rosja i cała ukraina parch parcha tam zabija ale czemu my mamy z tego powodu wspierać i głaskać po jajach parchów zaa donu..... k***a ludzie ceny węgla z dupy i gaz już leci z zapasów a wy k***a nie widzicie jak rozdają za free parchą którzy mają nas w dupie i nas jadą k***a od psów i Lachów.... Jesteście j***nymi frajerami taka prawda. W dupę byście weszli parchą byle by oni nie marzli a ch*j oni nas powinni obchodzić interes leci dalej i tyle jakoś tragedii nie odczuje jak by Ukraina znikła czy Rosja ba otwierał bym szampana w każdej sytuacji najlepiej jakby oba parchate społeczeństwa znikły

Koreki4

2022-09-08, 20:35
Widze michaskoo ruski onuc wrzuca teraz na glowna, kazde gowno podpisując, ze to Ukraincy. Serio, jak to mozliwe, ze to laduje na głównej stronie, a ten pacan nie ma bana?

knapmikolaj

2022-09-12, 21:10
Na końcu Chuck Norris wjechał motzno !!!