18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ukraińskie tańce z dziećmi

michasko982 • 2022-09-05, 17:55
dzieci chciały potańczyć z ukraińcem :mrgreen:


wojownik070707

2022-09-05, 20:57
k***a, z tym językiem mam do czynienia jedynie przy sadisticu, a już go nie mogę słuchać... Współczuję wam tam Wrocławie, Rzeszowy itp

sadol001

2022-09-05, 21:34
jedni i drudzy jesteście siebie warci. jedni o drudzy liżecie pały obcym

Mosian

2022-09-05, 21:45
Halman napisał/a:

wieczorem spodziewany zbiorowy wysryw kochanków putina

leć lizać dupy upadlincom Judaszu

rostyty45

2022-09-05, 22:30
Powiedzcie kacapy jak to jest- wojnę wygraliście a żyjecie jak psy w błocie i syfie, a wasza rosja wygląda jak rozpadający się chlew. Nawet Kreml gardzi rosją i wszystkie koorvvyy z Putinem i ławrowem na czele swoje rodziny umieścili dawno w USA i UE a was zostawili w tym syfie- rosji, ruski tępy narodzie wiecznych nieowlników, heheheh r o s j a - to właściwe dla was miejsce kacapskie шлюхи

Pozdrowienia z Archangielska, i pięknej rosji




rostyty45

2022-09-05, 22:43
Nie ma gorszego od kaccapa, nie dziwię się,że wstydzisz się swojego kraju, każdy nim gardzi, nawet kooorvvy z Kremla , a co dopiero takie proste kaccapki, każdy kto leje kacapa jest bratem Polaka, mam nadzieję,że nasze Kraby i czołgi przysporzyły wiele ryków waszych starych śścierw, które urodziły kaccapskich morderców.
Miałeś odpowiedzieć jak to jest- wojnę wygraliście a żyjecie jak psy w błocie hehehehhe ZSRR to była potęga a dziś rosja to zwykły śmietnik, a wasza armia to pośmiewisko heheheheheh, miało być 3 dni a Ukry was leją po torbach aż miło,. W pażdziernikiu szykujcie się w Moskwie i Piterze na wezwania do służby, bo Buriaci wystrzelani, pokażenie swój patriotyzm w walce za pałace , jachty i rezydencje bandy Putina ruskie kooorvvyy hahahh r o s j a - to właściwe dla was miejsce



Oni mają Banderę a wy Lenina ruska kooorvvoo

rostyty45

2022-09-05, 22:57
Polskiego was nauczyli ale zawsze zdradzi was smród rosji, cuchniesz tym kałem rosją aż oczy łzawią, to jak wasz paszport biometryczy, zawieś sobie choinkę zapachową na szyi kacapie, heheheheheh wszyscy gardzą rosją nawet Kreml heheheh żryj gruz dalej kaccapie, codziennie dziękuję Bogu,że nie urodziłem się rosajninem i nie muszę żyć jak ty w błocie syfie, nędzy i beznadziei, a wiesz co robi FSB za ujawnienie się na forum? hahaha ruski narodzie wiecznych niewolników,możecie żyć jak psy w błocie, ważne ,żeby włądza miała pałace heheheh , wy musicie tak żyć jak teraz- w chlewie, inaczej nie umiecie




sard

2022-09-05, 23:43
Ale jaka piękna technika ciosu z półobrotu ze spowolnieniem, a gówniara i tak czekała jak urzeczona na strzała w ryj :)

Kulabambula

2022-09-06, 01:20
Halman napisał/a:

wieczorem spodziewany zbiorowy wysryw kochanków putina




Joachim

2022-09-06, 01:46
Szangti napisał/a:

banderowcy zawsze zostana banderowcami


D


Halman napisał/a:

wieczorem spodziewany zbiorowy wysryw kochanków putina



Musisz wiedziedz Halman, ze my antyukarincy nie jesteśmy prorosyjscy. Nie szanujemy, ani Rosji, ani Ukrainy. Jedni i drudzy mordowali naszych dziadków. Cześć pamięci naszym przodkom. Niech odpoczywają w niebie. Nigdy o nich nie zapomnimy

silwerbalk

2022-09-06, 02:24
Sorry ale u nas powinno się niektorych tak traktować ...... :-/ bo patrząc co tu niektórzy odpie**alaja to k***a czuję się jak bym mieszkał w oddesie a nie k***a w Polsce

rostyty45 napisał/a:

Oni mają Banderę a wy Lenina ruska kooorvvoo


Zobaczymy zimą jak będziesz marzną,wyjebią cię z roboty,będziesz bez kasy i bez prądu czy twoja miłość do parchów przetrwa bo już zaczynają zwolnienia grupowe a mątownie zaczynają zwalniać grupowo a WV i inne firmy zamykać produkcję

:roll:

CoJaTamKurwaWiem

2022-09-06, 03:33
silwerbalk napisał/a:

Sorry ale u nas powinno się niektorych tak traktować ...... bo patrząc co tu niektórzy odpie**alaja to k***a czuję się jak bym mieszkał w oddesie a nie k***a w Polsce
Zobaczymy zimą jak będziesz marzną,wyjebią cię z roboty,będziesz bez kasy i bez prądu czy twoja miłość do parchów przetrwa bo już zaczynają zwolnienia grupowe a mątownie zaczynają zwalniać grupowo a WV i inne firmy zamykać produkcję



Nie zesraj się. :kawa:

mazga50

2022-09-06, 04:52
marcino_zly napisał/a:

Takie pytanie?
Skąd wiecie że to w języku ukraińskim a nie rosyjskim?
Hmmm
Ja np mam ziomka Litwina a mówi po rosyjsku haha

PS: za tytuł filmu piwo zimne. Kurde na początku tańczył lecz zakończenie miód! Buhahhaha warto obejrzeć kilka razy hahah
Tańce z dziećmi hahaha



To nie jest ukraiński.

rostyty45

2022-09-06, 07:52
silwerbalk napisał/a:

Sorry ale u nas powinno się niektorych tak traktować ...... bo patrząc co tu niektórzy odpie**alaja to k***a czuję się jak bym mieszkał w oddesie a nie k***a w Polsce
Zobaczymy zimą jak będziesz marzną,wyjebią cię z roboty,będziesz bez kasy i bez prądu czy twoja miłość do parchów przetrwa bo już zaczynają zwolnienia grupowe a mątownie zaczynają zwalniać grupowo a WV i inne firmy zamykać produkcję



Zajmij się swoją zdychającą rosją , i powołaniami, które dla was w Piterze i Moskwie szykuje Fjutin, bo Buriaci już wystrzelani heheheh pokażesz swój patriotyzm w walce za pałace Putina, Rottenbergów, Szojgu, Miszutinów i reszty bandy heheh ty "mątownio:" Żryj gruz dalej w tym syfie i klaszcz 9V ze starymi kacapami przebranymi za weteranów II wojny ehheheh , wy musicie żyć jak psy w błocie kacapie bo inaczej nie umiecie, wam to pasuje, jak karaluchom



Szturm na monopol rosja 2021

discoteq

2022-09-06, 08:43
rostyty45 napisał/a:

22:30 - Powiedzcie...


rostyty45 napisał/a:

22:43 - Nie ma gorszego...


rostyty45 napisał/a:

22:57 - Polskiego was nauczyli...


Te, a Ty sam do siebie piszesz? Czego byś tam nie chlał, czy nie brał, to wiedz, że już Ci łeb uszkodziło. Może odstaw na trochę... :lol:

rafaelo

2022-09-06, 09:47
Przeciez ten michasko982 to zwyczajny debil lub onuca. Wystarczy zobaczyc co wrzuca pajac na temat zbiorowy z ukraina. Filmy sprzed kilku lat itp. propagandysta j***ny. Tfuuu a zebys zdechl w tej kacapowini. ;-)