18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraińskie media: W Sewastopolu frekwencja wynosiła 123%

master0romus • 2014-03-17, 18:24
W Sewastopolu frekwencja we wczorajszym referendum wyniosła aż 123 proc. - donosi internetowe wydanie "Ukraińskiej Prawdy".






W Sewastopolu za przyłączeniem Krymu do Rosji zagłosowało 474 tys. osób. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że miasto ma zaledwie 338 tys. mieszkańców.
Podobnych nadużyć mogło być we wczorajszym referendum na Krymie, w którym oficjalnie głosowało ponad 80 proc. mieszkańców, a ponad 95 proc. z nich opowiedziało się za przyłączeniem półwyspu do Federacji Rosyjskiej, zdecydowanie więcej.
Zdaniem szefa Komitetu Wyborców Ukrainy Andrija Kriski głównym narzędziem służącym do fałszowania wyników była uproszczona procedura dodawania ludzi do spisu wyborców w dzień referendum. Kriska dodaje, że w ten sposób jedna osoba mogła oddać swój głos w kilu punktach wyborczych.
Mieszkająca w Symferopolu dziennikarka Katherine Serhatskova na swoim profilu facebookowym donosiła wczoraj, że dostała kartę do głosowania chociaż nie jest obywatelką Krymu - "tylko na tej podstawie, że jest Rosjanką".




honecker

2014-03-19, 16:21
@bloodwar

w USA od ponad 100 lat tylko raz (RAZ) zdarzyło się o czym ty piszesz, w osławionym roku 2000 Bush kontra Gore.

A system z głosami elektorskim jest wbrew pozorom bardzo mądry, gdyby go nie było to zawsze wygrywałby kandydat najludniejszego stanu. Przenieśmy go na nasz kontynent to zwycięzcą ZAWSZE byłby Niemiec, a tak dzięki elektorom nawet najmniejsze pipidówy mają wpływ na wynik, ograniczony ale jednak.


Logiczny

2014-03-19, 16:27
Nie dziwi mnie odmienne zdanie Ukrainy i naszych mediów od zdania Putina.

Cholernie mnie dziwi że mało kto sobie zdaje sprawe z manipulacji Ukrainy i mediów tego i naszego kraju. Oczywiście te przykłady procentowe są manipulacją. Putin nie pozwoliłby na tak rażące błędy w propagandzie. Za to mainstream owszem.

W Polsce mamy podskakującego kurdupla Sikorskiego który oczywiście zabijał dla Angielskiej królowej jako żołnierz by potem dostać pochwałe w stanowisku w Polsce. Stąd przecież zacietrzewienie, arogancja, buta i wściekłość ze strony Sikorskiego wobec Rosji.....przecież to brytyjczyk jest a oni nienawidzą Rosji. Jasne....za 100 lat wyrzeknie się go Anglia bo trzeba będzie udowodnić że to Polska była wobec Rosji nietolerancyjna, że miała ministra rusofoba (wtedy już oczywiście będzi sikor polakiem) który szkodził calemu światu.

Dziwi mnie ze wierzycie duniom, manipulantom i oszustom. Dziwi mnie ze wielu chce tu tarczy antyrakietowej od JUSA. To tak...jakby obcy przyszedł do Pana Kazia który sąsiaduje z Panem Stefanem i ten obcy dałby pistolet na Pana Stefanka i straszył że jest niebezpieczny bo wydzierzawil kiedyś pokój komuś a teraz chce go odzyskac. Przy czym obcy okrada i napada na innych ludzi z daleka.

Dziwi mnie że dużo k***a mać osób nie zastanawia się skąd taki hejt za hejtem na Rosję a na Ukraine jakby...brak (prasa, tv).

Nasi dziennikarze wymawiają UkrAina a nie jak trzeba...UkraIIIna. To taka chęć solidaryzowania się z Ukrainą, tak wielka że chcą mówić jak oni...z ich akcentem. Tak jest w tv i tak jest w radiu. O czymś to świadczy, powinna zapalić się lampka ostrzegawcza. O ile o lampkę w necie nietrudno o tyle u ludzi zapatrzonych w media głównego nurtu tej lampki zupełnie brak.


PiotrekMMA

2014-03-19, 16:38
Tak, bo Putin jest tak głupi i nie sprawdził nawet ilu Sewastopol liczy mieszkańców. Wypie**alaj z tą propagandą

Sektorek

2014-03-19, 17:14
Nawet Kim Jong-un pokręcił głowa z niedowierzaniem gdy zobaczył wyniki wyborów. :shock:

Attero132

2014-03-19, 17:40
Heh ale te dodatkowe głosy to może sprawka ukrainy, kto to wie.

4h...........ch

2014-03-19, 17:59
Już nie macie co wymyślać? W Krymie są okręgi podobnie jak w Polsce, z resztą nie tylko w Krymie jak i całej Rosji (bo wybory były na wzór rosyjskich). Więc uwaga dzieci neo i trolle wyjaśniam: Dodatkowe głosy pochodzą z miejscowości obok Sewastopolu. Dziękuje, koniec imprezy dobranoc.

oneshott

2014-03-19, 18:02
Ludzi jest 380 tys media ukrainskie i papugi z polski podawaly ze na wyborach bylo 470 tys a tak naprawde bylo 270tys

teken

2014-03-19, 18:16
Wiadomo, ze to jedna wielka farsa. Putin chce krym i go dostanie, bo świat się boi.
Dziwi mnie tylko dlaczego cały świat jest taki anty i chce pomagać ukrainie ?
Przecież oni ani w NATO, ani w UE, no k***a nic tej ukrainy z resztą świata nie łączy, a wszyscy chętni do pompowania tam pieniędzy.
W dupie mam tą całą ukrainę, jak zwykle obce problemy są na pierwszym miejscu.

_Azazel

2014-03-19, 18:50
Niech ten Władek do szkoły wróci, matmy się pouczyć :roll:

błajan

2014-03-19, 19:36
teken, jakim trzeba być gamoniem, żeby się dziwić, że świat jest anty? znasz k***a historie? zdajesz sobie sprawę, że u nich od setek lat panuje zamordyzm i zawsze władcy mają te same 'ambicje' ? może wolisz, żeby świat olał i żeby 'dyplomatycznie' wzięli cała Ukrainę a potem nas? z tymi pojebami nigdy nie wiadomo

Ku...........cz

2014-03-19, 20:05
Ale was drogie dzieci łatwo zmanipulować. "Ukrainskie media podały"...


Ilosc głosów odnosi się do OKRĘGU Sewsastopolskiego, a przeliczona jest na ilość mieszkańców MIASTA Sewastopol. Żałosna prowokacja, na którą nabrały się Polskie portale i NIKT jej nie sprostował mimo że sprawdzic to łatwo.

Niedługo cygańskie media podadzą że 99 % polaków lubi cyganów. Tez uwierzycie


Nie martwcie sie juz niedługo ukraincy sie nam "odwdzięczą". Słyszałem opowieść kobiety która mieszkała na Wołyniu. Sąsiadom ukraińcom wiodło się gorzej więc oni - polska rodzina pomagali im choćby zapraszali gdy piekli chleb. Wszystko było cacy do czasu aż pewnej nocy ci sąsiedzi razem z kolegami z UPA nie wpadli im do domu, nie zaszlachtowali męża (posiekane zwłoki wrzucili do studni). Ją tylko zgwałcili i darowali jej życie "za chleby". Taka będzie ich łaska jak do nas dojdą

Logiczny

2014-03-19, 20:29
@Kubacz

Dodałbym jeszcze że naszym dzieciakom przybijali jezyki do stołów i na ich oczach rozpruwali flaki rodzicom i wyciągali jelita żywcem. Tylko dlatego że kiedyś polacy wykorzystywali ich pracę.

ch*j w łeb Ukraińcom zachodnim bo to zachodni mają naj***ne w głowach, tylko oni nadają się do walki na noże, ta dzicz nic innego nie potrafi.

Co innego wschód.

lilmuzynio

2014-03-19, 22:13
Kiedyś to wszystko pie**olnie i znów zaczniemy od ameby.

bloodwar

2014-03-19, 22:13
@honecker - W najprostszym systemie "cały kraj głosuje, dzieli się głosy na procenty, kandydat z największą bezwzględną ilością głosów wygrywa" (taki jak np. w Polsce) wygrywałby wybory osobnik, którego CAŁY kraj najbardziej lubi a nie z najludniejszego stanu, system prosty, jasny i czytelny. W systemie amerykańskim wszystko postawione jest na głowie, dodatkowo sprawę utrudnia fakt częściowej autonomii stanów, często porównuje się je do województw ale to całkiem inna bajka,