18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraiński milicjant zrzuca z dachu separatyste

S.A.S. • 2014-04-15, 14:27
Co by tu dużo pisać- rosyjski separatysta próbował zawiesić "swoją" flage na ukraińskim budynku, a jak się akcja skończyła zobaczcie sami ;-)


akcja właściwa: 0:42
materiał pochodzi z serwisu "Kresy"

WalkingStephen

2014-04-15, 16:33
Widać, że sama spadła jak próbowała zejść. Ale lepiej się sprzeda informacja o tym jak ją oprawca sp***olił z dachu.

Student_z_Tomaszowa

2014-04-15, 16:52
U nas też tak będzie. Najpierw na tzw. zachodzie. Jak w Civilization 4. Nawalasz swoich do tych krajów, stanowicie większość a potem przejmujecie kontrolę.

De...........37

2014-04-15, 16:55
Sugerujesz, że Niemcy masowo zasiedlają zachodnią Polskę? :D Zdawało mi się, że to Polacy wypieprzają na zachód a na wschód to co najwyżej powypadkowe autka :D .

ZimnySkurwiel

2014-04-15, 16:57
czemu nie zrzucili tej trójkolorowej szmaty?

di...........os

2014-04-15, 16:59
PrawdaJestJedna napisał/a:

Po pierwsze
Obrazek
Po drugie, pisałem już wcześniej jakie będą konsekwencje tego. Jest to w piękny sposób przemyślana aneksja obcych terenów do której powinien dążyć każdy kraj. No chyba ,że twój kraj jest w UE co jest jednoznaczne raczej z tym iż mieszkasz w województwie UE i jesteś traktowany jak niewolnik otumaniany propagandą. Ponadto jak ludność na terenach Ukrainy chce przyłączenia do Rosji to niech sobie dalej dąży do tego, w końcu większość jest zdania ,że za ZSRR było im lepiej. Nawet wojsko się buntuje i przechodzi na stronę okolicznej ludności... Co teraz mamy z polityki naszego "kochanego rządu i organizacji wspierających ludność Ukraińską"? Zwiększoną nienawiść Ukraińców do Polski z dodatkowym embargo ze strony Rosji i Ukrainy. Brawo! Więcej popierajcie te banderowskie ku*wy!
Jeszcze jedno, nie macie własnych spraw rodacy? Tak wam dobrze w naszej Polsce, że tylko w kółko o tych banderowcach? Zacznijcie wreszcie mówić o prawidłowych sprawach, i o tym jak nareperować nasz kraj, przy okazji wypieprzając te świnie z wiejskiej. Nie bądźcie zaślepieni tym gównem i zacznijcie myśleć o tym co ważne!



To na twoim podwórku taka jest prawda :) ? Jesteś za głupiutki, by bawić się w politologa. Pisać nie umiesz, a okryłeś Mount Everesty światowej polityki?


Moim zdaniem idiotów nie powinni uczyć pisania i czytania - Korwin miał rację, niepełnosprawnością intelektualną można zarazić :) .

KuNA89

2014-04-15, 17:00
Dziwi mnie to, że tam ludność ukraińska nic nie robi. Nie ma starć między cywilami... A przynajmniej tego nie pokazują. Mam nadzieję, że u Nas to by wyszedł lud na ulice i tam przegnał swołocz... Albo przynajmniej obrońcy krzyża

Tassadar

2014-04-15, 17:15
Dodam troszkę do pieca, i powiem że wiele firm nawet z obcym kapitałem ale działających w Polsce dostało pisma z Rosji że niestety ale towaru nie przyjmą od nas z uwagi na sytuację polityczną. Gratuluję tym imbecylom w rządzie dzięki którym nasz kraj się rozpie**oli na dwie połówki jak za dawnych czasów.

karatemistrz

2014-04-15, 17:21
Od jakiegoś czasu z coraz większym przerażeniem czytam komentarze na sadolu pod filmami z Ukrainy. Zaczynam się zastanawiać czy poziom intelektualny niektórych użytkowników sięgną rosyjskich złóż ropy czy zawsze byli debilami i do tej pory w jakiś nieznany sposób ukrywali się w wszechobecnym ścierwie na sadisticu.
Jak można uważać że Polska powinna patrzeć się obojętnie na powolny rozbiór Ukrainy przez Rosję? Taki tok myślenia może uzasadniać tylko zaawansowane wodogłowie. Silna Rosja stanowi śmiertelne zagrożenie dla suwerenności państwa Polskiego ponieważ Putin jest podręcznikowym przykładem homo sovieticus który uważa całą europe środkową za swoją utraconą strefę wpływów, więc myślicie że na ukrainie się skończy? Otóż nie. Będzie tak jak mówił kaczyński w Gruzji, po nich państwa nadbałtyckie a następnie my. I nikt w EU nawet nie ruszy palcem, będą wyrażać zaniepokojenie i potępiać. Zadziała ten sam mechanizm co w głowach niektórych ułomów na tym forum, nagle przypomną sobie jakieś dawne waśnie i krzywdy, zaczną za wszelką cenę usprawiedliwiać Putina i pochwalać jego sprawność polityczną. Tylko dla świętego pokoju i ze strachu bo przecież ich to nie dotyczy. Dlatego Polska powinna korzystać ze wszystkich możliwych środków by hamować zapędy Rosjan bo jeśli będziemy patrzeć się obojętnie albo jak co poniektórzy debilne popierać to skończy się na tym że: wczoraj oni dzisiaj my.

PS Kurewsko bawi mnie argument rzezi wołyńskiej który ma pokazywać okrucieństwo Ukraińców. To nagle zaborów nie było, powstań, sybiru, cudu nad wisłą, paktu ribbentrop-mołotow, Katynia, komuny?

Docent

2014-04-15, 17:29
"Od jakiegoś czasu z coraz większym przerażeniem czytam komentarze na sadolu pod filmami z Ukrainy. Zaczynam się zastanawiać czy poziom intelektualny niektórych użytkowników sięgną" do tego momentu przeczytałem, a po uznaniu Cię za debila, który nie potrafi pisać w swoim języku, nawet nie będę próbował kontynuować. Wypie**alaj do szkoły gimbusie.

karatemistrz

2014-04-15, 17:41
Ufff jak dobrze że nie do podstawówki.

Grossus

2014-04-15, 18:32
W naszym interesie praktycznie zawsze leżało to, by ruski gryzły glebę. Jeżeli dzieje się to nie na naszych granicach, to tym lepiej. Nikt inny jak Piłsudski chciał się odseparować od ruskich krajami typu Białoruś i Ukraina z którymi będziemy w federacji. Czasy się zmieniają, ale Ruski włażą dalej tam gdzie ich nie chcą...

KorkyTaczer

2014-04-15, 18:40
jadnie go zrzucili 7/10 za styl a sprawy polityczne gowno mnie obchodza

raskolnikov74

2014-04-15, 18:49
Oniemiałem. Drodzy Sadole, za najlepszy komentarz uznaliście produkcyjniak stworzony w ruskiej ambasadzie przez pracownika KGB. Nas mózg wam padło???? To na kilometr śmierdzi kacapską propagandą.

versós

2014-04-15, 18:59
PrawdaJestJedna napisał/a:

Po pierwsze
Obrazek
Po drugie, pisałem już wcześniej jakie będą konsekwencje tego. Jest to w piękny sposób przemyślana aneksja obcych terenów do której powinien dążyć każdy kraj



Po pierwsze te "jaja" dzieją się zbyt blisko Polski i nie możemy pozostać obojętnymi, dziś Ukraina, a za 10-20 lat Polska (jeśli Państwa regionu będą dalej dawały sobie w kaszę dmuchać).
(jak Polska weźmie się do budowy elektrowni atomowej to łatwo nas będzie oskarżać o próby budowy jakiejś broni - oczywiście wyolbrzymiam, przykład może z du*y, ale chodzi o przykład, że do nas też mogą wystartować z jakimiś absurdalnymi oskarżeniami)

Po drugie, yyy aneksja do której wszyscy powinni dążyć??! Paranoja, zmiana granic zawsze będzie związana z licznymi napięciami i destabilizacją sytuacji. Poza tym mamy względnie spokojną sytuację od czasu IIWŚ, po co burzyć względny ład który przez tyle lat budowano.

zajetynick

2014-04-15, 19:16
pie**olicie tak pie**olicie a jak będziemy mieli Ruskich obok siebie zamiast Ukrainy to wam rury zmiękną.