18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraiński milicjant zrzuca z dachu separatyste

S.A.S. • 2014-04-15, 14:27
Co by tu dużo pisać- rosyjski separatysta próbował zawiesić "swoją" flage na ukraińskim budynku, a jak się akcja skończyła zobaczcie sami ;-)


akcja właściwa: 0:42
materiał pochodzi z serwisu "Kresy"

nowynick

2014-04-15, 14:36
i dobrze sprzedajnej k***ie...

swoją drogą wczoraj w wiadomościach pie**olili od rzeczy, że większość milicjantów popiera separatystów...

skasowane

2014-04-15, 14:38
Bardzo dobrze! Po zakończeniu całej szopki powinien dostać medal z bonusami :D

Kierowca_Autobusu

2014-04-15, 14:50
I bardzo dobrze, powinni nie dopuscić do tego co stało sie na Majdanie, gdzie podburzony tłum był manipulowany przez nacjonalistów ukraińskich. Tak jak tam popełnili błąd i w pierwszym tygodniu nie wysłali na Majdan czołgów, to na Wschodzie już tego błędu nie popełnią

PrawdaJestJedna

2014-04-15, 15:08
Po pierwsze

Po drugie, pisałem już wcześniej jakie będą konsekwencje tego. Jest to w piękny sposób przemyślana aneksja obcych terenów do której powinien dążyć każdy kraj. No chyba ,że twój kraj jest w UE co jest jednoznaczne raczej z tym iż mieszkasz w województwie UE i jesteś traktowany jak niewolnik otumaniany propagandą. Ponadto jak ludność na terenach Ukrainy chce przyłączenia do Rosji to niech sobie dalej dąży do tego, w końcu większość jest zdania ,że za ZSRR było im lepiej. Nawet wojsko się buntuje i przechodzi na stronę okolicznej ludności... Co teraz mamy z polityki naszego "kochanego rządu i organizacji wspierających ludność Ukraińską"? Zwiększoną nienawiść Ukraińców do Polski z dodatkowym embargo ze strony Rosji i Ukrainy. Brawo! Więcej popierajcie te banderowskie ku*wy!
Jeszcze jedno, nie macie własnych spraw rodacy? Tak wam dobrze w naszej Polsce, że tylko w kółko o tych banderowcach? Zacznijcie wreszcie mówić o prawidłowych sprawach, i o tym jak nareperować nasz kraj, przy okazji wypieprzając te świnie z wiejskiej. Nie bądźcie zaślepieni tym gównem i zacznijcie myśleć o tym co ważne!

Biniu90

2014-04-15, 15:16
U nas należało by tak zrobić z tymi, którzy obok naszych wieszają te niebieskie szmaty z gwiazdkami.

St...........el

2014-04-15, 15:21
Capture the flag :amused:

JURIJ_77

2014-04-15, 15:42
Biniu90 napisał/a:

U nas należało by tak zrobić z tymi, którzy obok naszych wieszają te niebieskie szmaty z gwiazdkami.




i z tymi, co wieszają żółto-białe i biało-niebieskie też !!!

Światłocień

2014-04-15, 15:44
Zwierzęta nie ludzie. Ktoś powinien pie**olnąć wielką atomówkę na te wszystkie kraje Europy Wsch... oh, wait...

De...........37

2014-04-15, 15:44
Znaczy to tak- ja nie widzę, żeby ktoś kogoś zrzucał, widać tylko, że jeden leci :D . Pewnie się zjeb potknął i sp***olił. Po drugie- nie z budynku tylko z daszku nad wejściem... Tytuł brzmiał ciekawe a filmik nudnawy, nie warto klikać (przynajmniej krótki).

maciek24043

2014-04-15, 15:45
Sram już tą j***ną Ukrainą. Niech się k***a pomordują, gówno mnie to obchodzi. A te sprzedajne k***y z wiejskiej zamiast siedzieć na dupie i się nie wtrącać, chcą żeby Polska im jeszcze pomagała. Przecież malutka i słabo wyposażona rosyjska armia nie ma szans z polską potęgą wyposażoną w najlepszy i najnowszy sprzęt naszej produkcji.

Catacombe

2014-04-15, 15:45
PrawdaJestJedna napisał/a:

Po pierwsze
Obrazek
Po drugie, pisałem już wcześniej jakie będą konsekwencje tego. Jest to w piękny sposób przemyślana aneksja obcych terenów do której powinien dążyć każdy kraj. No chyba ,że twój kraj jest w UE co jest jednoznaczne raczej z tym iż mieszkasz w województwie UE i jesteś traktowany jak niewolnik otumaniany propagandą. Ponadto jak ludność na terenach Ukrainy chce przyłączenia do Rosji to niech sobie dalej dąży do tego, w końcu większość jest zdania ,że za ZSRR było im lepiej. Nawet wojsko się buntuje i przechodzi na stronę okolicznej ludności... Co teraz mamy z polityki naszego "kochanego rządu i organizacji wspierających ludność Ukraińską"? Zwiększoną nienawiść Ukraińców do Polski z dodatkowym embargo ze strony Rosji i Ukrainy. Brawo! Więcej popierajcie te banderowskie ku*wy!
Jeszcze jedno, nie macie własnych spraw rodacy? Tak wam dobrze w naszej Polsce, że tylko w kółko o tych banderowcach? Zacznijcie wreszcie mówić o prawidłowych sprawach, i o tym jak nareperować nasz kraj, przy okazji wypieprzając te świnie z wiejskiej. Nie bądźcie zaślepieni tym gównem i zacznijcie myśleć o tym co ważne!



Wielki patriota, ale "Polaków" już z małej litery...

jv69

2014-04-15, 15:49



"Jebłem"cycki bo nie mogę wgrać innych zdjęć/gifów... Mam tylko 6 i nie mogę dodać więcej...

>>>HELP<<<

Bociek

2014-04-15, 15:59
ukrainę powinno się zbombardować, zaorać i zasiedlić na nowo normalnymi ludźmi a nie ukraińskimi zwierzętami

De...........37

2014-04-15, 16:04
Polskę powinno się zbombardować, zaorać i zasiedlić na nowo normalnymi ludźmi a nie polskimi zwierzętami.