18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

[tytuł FAKE] Ukraińska wdzięczność?!

AndyDy • 2022-05-12, 23:49
[ Komentarz dodany przez: Sunday: 2022-05-14, 13:49 ]
FAKE NEWS!

Cytat:

– Na ten moment nic nie wskazuje na to, żeby w zdarzeniu brali udział cudzoziemcy – zdradza nam prokurator Aleksandra Skrzyniarz z Prokuratury Okręgowej w Warszawie.


źródło

Ukraińscy uchodźcy w Warszawie zaatakowali, pobili i zadźgali nożem miejscowego mieszkańca, który próbował stanąć w obronie polskich dziewcząt. Mężczyzna otrzymał kilka ran kłutych i według doniesień medialnych zmarł.
Jeśli za mocne to na harda z tym.



[ Komentarz dodany przez: Angel: 2022-05-29, 10:56 ]
Marten19 napisał/a:

.Dawid Mirkowski, utalentowany kickboxer, znany ze swej religijności, posiadacz pięknych tatuaży z wizerunkami Matki Boskiej i Jezusa Chrystusa zamordował z zimną krwią człowieka, 8-ego maja, Warszawie, przy Nowym Świecie…
To kto pie**olił, że to Ukraińcy?




na...........pl

2022-05-13, 09:02
Quassar napisał/a:

Dosłownie dzień w dzień raportuje to ukraińsko-rosyjskie patologiczne gówno w grze Dota 2



Siema rudy :D i jak tam, świat staje się lepszy?

blackburn

2022-05-13, 09:20
Wczoraj dzwoni babcia abym podjechał po nią do przychodni. Trochę szybciej mi to wyszło nie się spodziewałem, wchodzę do środka babcia siedzi czekając na swoją kolej, mówi mi, że zaraz wejdzie bo była za tą Panią co jest w gabinecie. Z dupy wpada jakas babka, puka do drzwi, ni ch*ja, nie czeka na odp tylko z partyzanta wbija. W pewnym momencie słychać że rozmowa staje się poważniejsza, wychodzi lekarka i mówi jej aby stała w kolejce itp, a baba łamana polszczyzną napie**ala, że ona ma pesel, ona ma ubezpieczenie i że ona musi pilnie do lekarza, bo nie ma czasu na czekanie w kolejce.... Ściągnęliśmy gówno do swojego kraju już dawno, ale to co teraz przyjeżdża jest 1000x gorsze. Przykro mi, że u nich jest wojna, ubolewam nad tymi co zginęli, ale powinno im się k***a namioty na granicach poustawiać i koniec kropka, to jest naród z serii dał oales w pie**oli ciebie całego...

Bobiczek

2022-05-13, 09:39
Polskich dziewcząt ej... Dziewic ha ha ha, właśnie widać.

rulas

2022-05-13, 10:03
miedzianek napisał/a:

zrodlo to jak rozumiem 'tak uslyszalem'?
czy 'papa putin tak kazal powiedziec'?



Kryptoukr czy płacą ci za pro ukro propagandę i bronienie tych zwyrodnialców?

Siriuz

2022-05-13, 10:04
skywalker75 napisał/a:

Hej admini pobudka, ruskie szambo wyj***ło ma forum



Fuhrer spi naziolu :)

dadar123

2022-05-13, 10:16
pie**olona, ruska swołocz na portalu

szwarc_one

2022-05-13, 10:30
W mordę j***ne k***y rozjeżdżałbym walcem

pixastudio

2022-05-13, 11:39
Dot napisał/a:

nowy swiat, aleje, swietokrzyska i okolice, tam juz nie mowia po polsku, nie czuje sie jak u siebie, inni sraja sie o czeresnie z 260zl, kolejni o nowy kabel apple za 840zl, a ja sie zesram, ze chcialbym normalnie funkcjowac, bo rozumiem gdyby oni sie zachowywali, ale z reka na sercu, wiekszosc tych ludzi jest jakas odklejona, jak bydlo w sklepie i na ulicy, nie wiedza jak chodzic, jak sie ustawic, pchaja sie, nie przeprosza, uwazaja ze im sie nalezy, a tylko cos powiedz, stercza nad piwami i nie wiedza co wybrac, dzieci dra mordy, wozki zapakowane lepiej niz moj koszyk, a jakos sobie nie zaluje , nie wiem jak w mniejszych miastach, ale w centrum stolicy nienajlepiej zaczyna to wygladac, nie jestem za, nie jestem przeciw, ale no kurcze czuje ze to w dziwna strone idzie, bo oni mieli tu przyjeachac przetrwac wojne, a wszyscy zostana na stale, dostali prace, mieszkania, pesele, komunikacje, socjale, nfz itd, po co maja wracac do swojego zniszczonego kraju i zarabiac 200 USD miesiecznie? Bedzie jak w szfablandii z turasami, merkel tusk, w sumie jedno gowno



niezły bait żeby piwka zarobić, a to zwykłe szurskie doj***nie perkelowej i tuskowi

miedzianek

2022-05-13, 11:54
Szangti napisał/a:

Idioto, nie masz nagrania? Poza tym poszukaj sobie sam leniwa mendo.



'Według mediów sprawcami byli nieokreśleni bliżej obcokrajowcy'


takze tego. Najpierw sprawdzcie, bo sianie propagandy w dwie strony to takie same gowno

Ni...........ny

2022-05-13, 12:32
Cytat:

Wizerunek uczestnika ataku na Nowym Świecie. Fot. KRP I - Śródmieście



Siriuz

2022-05-13, 12:39
pixastudio napisał/a:

niezły bait żeby piwka zarobić, a to zwykłe szurskie doj***nie perkelowej i tuskowi



Poluzuj maseczke, bo chyba za ciasno masz

Nyrewesa

2022-05-13, 13:41
Siriuz napisał/a:

Fuhrer spi naziolu



I o to chodzi adminom. Wszak to rosyjski portal i płaci im Rosjanin. Niby od 15 lat mieszkający w Polsce, ale możesz Rosjanina z Rosji wyciągnąć, ale nie wyciągniesz Rosji z Ruska.

JackCola

2022-05-13, 14:09
Ten dresiarz sam jest sobie winny bo stanął po stronie polińskiej ściery która chciała oszwabić kulturalnych i spokojnych ch,lopaków z Ukrainy. Musicie się te raz pogodzić z tym że jak mawiał długopis Dżuma Polin i ukraina to jeden byt bez granic A wy krytykujący najlepiej jak pójdziecie walczyć z kacapami .Bo do tego żyjecie.

Siriuz

2022-05-13, 14:17
Nyrewesa napisał/a:

I o to chodzi adminom. Wszak to rosyjski portal i płaci im Rosjanin. Niby od 15 lat mieszkający w Polsce, ale możesz Rosjanina z Rosji wyciągnąć, ale nie wyciągniesz Rosji z Ruska.



Nie wiem o co chodzi adminom, ale te barany, ktore odpisuja zaraz rusek, ounca, kacap, pisowiec itp, kazdemu kto smial skrytykowac lub nie wyrazic aprobaty dla ich sp***olonych idealow powinny zasmakowac wlasnego kalu. To sa jakies cholerne bezrozumne, zaprogramowane boty. Moze rozlazlo sie to robactwo po przejeciu twittera?

Diomedes

2022-05-13, 14:58
miedzianek napisał/a:

zrodlo to jak rozumiem 'tak uslyszalem'?
czy 'papa putin tak kazal powiedziec'?



Jesteś idiotą od urodzenia czy to stan powypadkowy ? Masz k***a film i jeszcze pie**olisz coś o "papie putinie" ?

sash88 napisał/a:

Ja tam nie chce być jakiś pro Ukraina czy coś, ale jak by ich nie było to pewnie ktoś inny by dostał z kosy, mało pojebow żyje w tej naszej cebulandii? Mało ludzi codziennie ginie przez nienawiść Polaka do Polaka? No tak, ale tu jest medialnie, bo Ukraińcy i można pompować temat. Nie popieram, karać więzieniem i tyle



...ale pie**olisz. Gdyby szoszonów tam nie było to kosy nie dostałby nikt. Jakoś wcześniej takiej akcji tam nie było, więc odpuść sobie te żałosne chłopskie filozofie.

narkotykiTanio.pl napisał/a:

k***a jaki zjazd ruskich trolli jak ktoś bierze na serio te wynurzenia pisane łamaną polszczyzną to nawet mi go nie szkoda.



... tak tak zjebie, "na ukrów gadajo" popłacz sobie, a jeszcze lepiej zrobisz jak wypie**olisz na U-gandę razem z tymi nożownikami.

dadar123 napisał/a:

"Przypomnijmy, że niedzielę około godziny 4:00 nad ranem (...)"
Biedne polskie katoliki zaatakowane przez ukrów... O, sorki, zapomniałem, że polskie katoliki kupowały tam wodę święconą i szły na mszę na drugi koniec Warszawy



....weź jeszcze co robiłi tam biedni uchodźcy, te rzekome "kobiety z dziećmi" uciekające przed putlerem.