18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

[tytuł FAKE] Ukraińska wdzięczność?!

AndyDy • 2022-05-12, 23:49
[ Komentarz dodany przez: Sunday: 2022-05-14, 13:49 ]
FAKE NEWS!

Cytat:

– Na ten moment nic nie wskazuje na to, żeby w zdarzeniu brali udział cudzoziemcy – zdradza nam prokurator Aleksandra Skrzyniarz z Prokuratury Okręgowej w Warszawie.


źródło

Ukraińscy uchodźcy w Warszawie zaatakowali, pobili i zadźgali nożem miejscowego mieszkańca, który próbował stanąć w obronie polskich dziewcząt. Mężczyzna otrzymał kilka ran kłutych i według doniesień medialnych zmarł.
Jeśli za mocne to na harda z tym.



[ Komentarz dodany przez: Angel: 2022-05-29, 10:56 ]
Marten19 napisał/a:

.Dawid Mirkowski, utalentowany kickboxer, znany ze swej religijności, posiadacz pięknych tatuaży z wizerunkami Matki Boskiej i Jezusa Chrystusa zamordował z zimną krwią człowieka, 8-ego maja, Warszawie, przy Nowym Świecie…
To kto pie**olił, że to Ukraińcy?




Adrian92

2022-05-13, 03:30
Na południu Polski, Bielsko i okolice gdzie jest cała masa róznego rodzaju zakładów pracy to grube tysiące ich jest. Juz przed wojną było ich mnóstwo, teraz to już jak wyjdziesz gdzieś wieczorem to chodzą grupkami i czasami faktycznie czujesz się jak w obcym kraju bo tylko słyszysz ten ukrainski język.
Wcale się nie zdziwię jak właśnie Ci ukraincy będą powodem kolejnego lockdownu i powrotu wiruska celebryty na jesień. Przyjęliśmy w koncu miliony ludzi bez żadnego sprawdzania, swoją drogą idę o zakład, ze przyjęliśmy znacznie więcej ludzi niż to co podają oficjalnie. Politycy i duzy % społeczeństwa totalnie opdleciało na punkcie ukrainców, widac to nawet na sadisticu, gdzie w temacie o wojnie 99 % materiałów to z ukrainskiej strony a jak wrzucisz coś od rusków to cię zywywaja a może nawet bana dostaniesz haha, ja np mam totalnie wbite w to kto wygrywa militarnie, obu krajów nie lubię i chetnie bym tez pooglądał jak ukraincy są rozbijani ale wiadomo, poprawność polityczna wleciała już nawet na sadola gdzie musisz kochac ukraine a jak nie kochasz ukrainy to jestes rosyjską onucą. Dla mnie na ten moment to dla Polski są większym zagrożeniem ukraincy niż ruskie. To ruskimi straszyły Nas media, tak jak straszyły kowidem, jak widac wiekszosci spoleczenstwa uwierzyła.
Ukraincy w przeciwienstwie do Polaków mają w sobie tez zimny, sk***ysynski wschodni charakterek dlatego będą większość Polaków rozstawać po kątach. Bunkrujcie sie w domach bo po 20 niedługo nie wyjdziesz z domu bo bedziesz się bał jakichś nowych maniaków z dniepropetrowska xD Skoro już w WWA chodzą z nożami przy sobie :)

kryminal666

2022-05-13, 03:35
Dot napisał/a:

nowy swiat, aleje, swietokrzyska i okolice, tam juz nie mowia po polsku, nie czuje sie jak u siebie, inni sraja sie o czeresnie z 260zl, kolejni o nowy kabel apple za 840zl, a ja sie zesram, ze chcialbym normalnie funkcjowac, bo rozumiem gdyby oni sie zachowywali, ale z reka na sercu, wiekszosc tych ludzi jest jakas odklejona, jak bydlo w sklepie i na ulicy, nie wiedza jak chodzic, jak sie ustawic, pchaja sie, nie przeprosza, uwazaja ze im sie nalezy, a tylko cos powiedz, stercza nad piwami i nie wiedza co wybrac, dzieci dra mordy, wozki zapakowane lepiej niz moj koszyk, a jakos sobie nie zaluje , nie wiem jak w mniejszych miastach, ale w centrum stolicy nienajlepiej zaczyna to wygladac, nie jestem za, nie jestem przeciw, ale no kurcze czuje ze to w dziwna strone idzie, bo oni mieli tu przyjeachac przetrwac wojne, a wszyscy zostana na stale, dostali prace, mieszkania, pesele, komunikacje, socjale, nfz itd, po co maja wracac do swojego zniszczonego kraju i zarabiac 200 USD miesiecznie? Bedzie jak w szfablandii z turasami, merkel tusk, w sumie jedno gowno



popieram, Darłowo nie duże miasteczko nad morzem, jakies 14k mieszkańców, ale tego "miasteczka" to juz połowa gada po ukraińsku.... żal i obawa....

Aramanga

2022-05-13, 04:56
Dot napisał/a:

nowy swiat, aleje, swietokrzyska i okolice, tam juz nie mowia po polsku, nie czuje sie jak u siebie, inni sraja sie o czeresnie z 260zl, kolejni o nowy kabel apple za 840zl, a ja sie zesram, ze chcialbym normalnie funkcjowac, bo rozumiem gdyby oni sie zachowywali, ale z reka na sercu, wiekszosc tych ludzi jest jakas odklejona, jak bydlo w sklepie i na ulicy, nie wiedza jak chodzic, jak sie ustawic, pchaja sie, nie przeprosza, uwazaja ze im sie nalezy, a tylko cos powiedz, stercza nad piwami i nie wiedza co wybrac, dzieci dra mordy, wozki zapakowane lepiej niz moj koszyk, a jakos sobie nie zaluje , nie wiem jak w mniejszych miastach, ale w centrum stolicy nienajlepiej zaczyna to wygladac, nie jestem za, nie jestem przeciw, ale no kurcze czuje ze to w dziwna strone idzie, bo oni mieli tu przyjeachac przetrwac wojne, a wszyscy zostana na stale, dostali prace, mieszkania, pesele, komunikacje, socjale, nfz itd, po co maja wracac do swojego zniszczonego kraju i zarabiac 200 USD miesiecznie? Bedzie jak w szfablandii z turasami, merkel tusk, w sumie jedno gowno



No ja mieszkam w Słupsku nie pie**olic od razu o cwe*u Biedroniu tylko miasto książąt Pomorskich moje miasto patola ukrainska co nie miara szmata bierze 8 kuflowych naj***na w trupa i za resztę 2 plasteki wedliny żeby bajklom rzucić jak psom po chwili każe sobie dokroic jeszcze 2 bo jej starczy po wydaniu reszty ręce opadają co chwile na rejonach jakieś awanti z tymi w dupe j***nymi podpalencami co sie sraja zamiast na froncie walczyć za kraj j***na szarancza a pesele to pisowskie szuje będą mieli w głosach przy wyborach

Kandal

2022-05-13, 05:15
Na taka ilosc ludzi zawsze sie trafia smieci. Jakis cebulaczek zgwalcil Ukrainke to oznacza, ze one wszystkie maja wyjezdzac, bo jeden ch*j kto je gwalci?

na...........pl

2022-05-13, 06:15
k***a jaki zjazd ruskich trolli :D jak ktoś bierze na serio te wynurzenia pisane łamaną polszczyzną to nawet mi go nie szkoda.

blokershk

2022-05-13, 06:42
Już się zaczyna , znowu mordują banderasy wywalić ich spowrotem niech walczą u sie za swój kraj

CrookerS

2022-05-13, 07:05
Dot napisał/a:

nowy swiat, aleje, swietokrzyska i okolice, tam juz nie mowia po polsku, nie czuje sie jak u siebie, inni sraja sie o czeresnie z 260zl, kolejni o nowy kabel apple za 840zl, a ja sie zesram, ze chcialbym normalnie funkcjowac, bo rozumiem gdyby oni sie zachowywali, ale z reka na sercu, wiekszosc tych ludzi jest jakas odklejona, jak bydlo w sklepie i na ulicy, nie wiedza jak chodzic, jak sie ustawic, pchaja sie, nie przeprosza, uwazaja ze im sie nalezy, a tylko cos powiedz, stercza nad piwami i nie wiedza co wybrac, dzieci dra mordy, wozki zapakowane lepiej niz moj koszyk, a jakos sobie nie zaluje , nie wiem jak w mniejszych miastach, ale w centrum stolicy nienajlepiej zaczyna to wygladac, nie jestem za, nie jestem przeciw, ale no kurcze czuje ze to w dziwna strone idzie, bo oni mieli tu przyjeachac przetrwac wojne, a wszyscy zostana na stale, dostali prace, mieszkania, pesele, komunikacje, socjale, nfz itd, po co maja wracac do swojego zniszczonego kraju i zarabiac 200 USD miesiecznie? Bedzie jak w szfablandii z turasami, merkel tusk, w sumie jedno gowno



Mieszkam w malym miasteczku do 10 tys ludzi i tak samo sie dzieje z ukrami. Biedronka czy pepco to najebuja pelne koszyki, siana w portfelach maja w ch*j, i potrafia zrobic awanture ze trzeba za reklamowke zaplacic. Ukra wypatrzysz z daleka, bo ubrany jak menel, chodza dzien i noc bez celu. Do roboty sie nie garna bo to logiczne - jak te nasze lewackie k***y za free rozdaja. Ja rozumiem wszystko, ale wk***ia mnie tez to ze nie czuje sie jak u siebie w kraju. :roll:

p.s. nie zazdroszcze im siana bo sam zle nie mam ale k***a dodam ze ja place za autostrade a te k***y nie, chodz w 80% przypadkow maja lepsze fury ode mnie... Ja wypie**alajac do rajchu zaczelem zyc wedlug ich zasad, syfu nie robilem i nie pajacowalem bo wiedzialem ze nie jestem u siebie. Oczywiscie temat polonii za granica to temat rzeka. 90% to patusy i uciekajacy przed krajowymi listami gonczymi za pie**oly. j***na moda na pomaganie. Polski ch*j im wszystkim w ukrainski ryj.

I onuca ruska nie jestem, jestem Polakiem ktory zapie**ala w rajchu bo nie mam juz ochoty dla polskich dorobkiewiczow pracowac. :ok:

CzerstWybut

2022-05-13, 07:10
SADISTICOsADZISZTIC napisał/a:

Dla j***nych pie**olonych leniwych orkowych
Mend zawsze h*j tam zeby..
Oooj miał naprawdę dobrze
Jebac cie h*ju... mowie o leniwej kuuurwie
Dla j***nych pie**olonych leniwych orkowych
Mend zawsze h*j tam zeby..
Oooj miał naprawdę dobrze
Jebac cie h*ju... mowie o leniwej kuuurwie
Masz tu kurewska leniwa mendo
Lachociongu putina
Czytaj jeśli umisz i wieszjqk wes żeby chodz
Obrazki popatrzeć
Jebac cie
W takim przypadku
Radzę sadolowym
Żeby zaczęli kupować zabawki które można kupic
Na legalu..
W słusznym kalibrze 44..



Wejś ty się k***a cofnij do podstawówki i naucz składać zdania bo sie ciebie czytać nie da ANALfabeto.

dadar123

2022-05-13, 07:47
"Przypomnijmy, że niedzielę około godziny 4:00 nad ranem (...)"
Biedne polskie katoliki zaatakowane przez ukrów... O, sorki, zapomniałem, że polskie katoliki kupowały tam wodę święconą i szły na mszę na drugi koniec Warszawy

kris1978

2022-05-13, 08:08
A co te banderowskie sk***iele robią w Polsce? Tak samo jak Polska przyjęła kobiety i dzieci, powinna eksmitować młodych i zdolnych do walki do ich ojczyzny. Tam mogą sobie szaleć. U mnie w pracy, też jest kilku ukrów. Żaden nie wspomógł Ukrainy, pomimo że zarabiają więcej niż Polacy. Ba, nawet nie myślą żeby wracać i walczyć o ojczyznę. ch*j putinowski im w oko
.

kawior2007

2022-05-13, 08:15
Powinni szybko zmienić nazwę ulicy na "Nowy Wspaniały Świat"

skywalker75

2022-05-13, 08:30
Hej admini pobudka, ruskie szambo wyj***ło ma forum :evil:

jan0sik1

2022-05-13, 08:30
aha. Sprzedam opla.

Quassar

2022-05-13, 08:33
Fakt faktem nie zapominajmy że choć niby krają chcą być osobne i nie powiązane to ukrainna mentalnie to 70% stan umysłu jak u rusków.. niby osobny kraj a wysyp patologii tam nie brakuje.

Dosłownie dzień w dzień raportuje to ukraińsko-rosyjskie patologiczne gówno w grze Dota 2 każdego dnia wita mnie powiadomieni o rozpatrzeniu zgłoszenia gracza za jego toksyczne zachowanie.

P.S. tak wiem że po angielsku bo zmieniłem bo jak widzę to niekompletne wadliwe tłumaczenie gry to wole już angielską wersje przynajmniej wiem co dany skill faktycznie robi.