18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukrainiec leje Polaka

GeorgeHarvey1 • 2024-04-02, 21:39

Wołów

POLTERGAIST

2024-04-03, 10:29
darek1234 napisał/a:

Kacapskie p*zdy wyszły z nory?



standardowo banderowSSki daruś przylazł bronić swych wschodnich stepowych braci , na front onuco kijowska, koniec gościny!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BezsensownyPlaskonos

2024-04-03, 11:00
Tak jak kiedyś propagandowo były dobre szkopy z NRD i źli z RFNu tak teraz są dobre ruski z Ukrainy i złe z Rosji.

pawianek85

2024-04-03, 11:48
trzeba mu wybaczyć, może jest w szoku bo wczoraj wrócił z okopów. pamiętajcie oni na co dzień walczą za nas i za cały świat i za część kosmosu i za Radom też walczą.

darek1234

2024-04-03, 11:50
@GeorgeHarvey1

No i o czym to świadczy, że kacapskie p*zdy nie wyszły z nory? Ukr naj***ł dwóm menelom, sorki, dwóm polskim patriotom, a do tego postawił im piwo na drodze. Za kopanie leżącego należy mu obić ryj, ale urządzać z tego zamieszania pseudopatriotyczną i putinowską szarżę to tylko ruSSkie p*zdy mogą. Do tego pseudopolaczki, POLTERGEISTY i inne głupie ch*jki. Jedź na zachód zobaczyć co wyprawia kwiat polskiej inteligencji. Taką ciekawostkę dodam, gdy byłem w Holandii: spał łóżko dalej koleś z siekierą pod poduszką. Był notorycznym gwałcicielem, a jego wujek sędzia bronił mu dupy przed polskim wymiarem sprawiedliwości i gdy coś namieszał to wysyłał go do Holandii na przeczekanie. Siekiera była mu potrzebna, bo wielu chciało urwać mu jaja. Podczas kolejnego pobytu za granicą wywiózł i przywiązał do drzewa Polkę, która z nim pracowała i gwałcił ją całą noc. To mniej więcej taki polski kwiat naszego narodu siedzi za granicą. Wyj***ć ich wszystkich do Polski, Ukrów na Ukrainę, a wszystkich prokacapów z Sadola do kacapii. Howgh!

dantee

2024-04-03, 15:30
j***ni ukraińcy. Nazjezdzało się tego gówna do kraju i zaczynają się panoszyć.

TwójCzarnyPan

2024-04-03, 16:17
GeorgeHarvey1 napisał/a:

Ty naprawdę taki jebnięty jesteś, czy tylko w trolla się bawisz?


Taki jebnięty jestem. Naprawdę.

CARLOSDELAHESUS

2024-04-03, 17:27
TwójCzarnyPan napisał/a:

No to teraz: Trzy, dwa, jeden... Eksplozja ruskiego gówna na Sadolu!
Tak, szczekajcie sobie, wyzywajcie mnie od banderowców i lewaków, mam to w dupie. I nie zapomnijcie zaznaczyć, że ruskich nienawidzicie tak samo jak ukrów, żeby ktoś się nie domyślił, że jesteście agentami Putina. A potem sklepcie sobie kapucyna dla rozładowania emocji, jak zawsze.
ch*j wam wszystkim w dupę, pryszczaci fani Konfederosji, wielbiciele Grzesia B., Korwinka i innego prawackiego planktonu. I co, naprawdę myślicie, że jesteście Polakami? Zwykłe ruskie k***y jesteście. W wagony was powinni załadować i wysłać na Ukrainę prosto na front jako mięso armatnie, tylko do tego się nadajecie. Wolę tu pracujących Ukraińców niż polskich gówniarzy na garnuszku rodziców i sfrustrowanych przegrywów, co potrafią tylko szczekać w internecie. Ci Ukraińcy są więcej warci niż wy. Pewnie dlatego tak ich nienawidzicie, z zawiści.



nie zesraj się, zamiast skamlać sam pakuj majdan i na front walczyć za swoją prawdziwą batkiwszczynu

majeńka. tfujczarnyzłamas i reszta, macie tępe zapłakane ciule przykładowe źródła (swoją drogą jesteście bardziej zakłamani i żałośni niż słynna kacapska propaganda)


https://wroclaw.eska.pl/brutalne-pobicie-w-wolowie-napastnik-bil-i-kopal-po-glowie-lezacego-mezczyzne-aa-VRwN-ge45-42JQ.html

https://gazetawroclawska.pl/brutalny-atak-na-dwoch-mezczyzn-w-wolowie-napastnik-mial-bic-i-kopac-po-glowach-teraz-groza-mu-trzy-lata-wiezienia/ar/c1-18428149

https://wroclaw.se.pl/brutalna-napasc-w-centrum-miasta-24-latek-zatrzymany-aa-eRcw-NTLq-vay1.html






SinestroPL

2024-04-03, 18:22
do łagru z nimi !!!

Mamciewdupie

2024-04-03, 18:44
Co on robi w Polsce i czemu jeszcze nie jest na froncie?

alpax

2024-04-03, 23:56
Przecież to jakieś żule pod żabką

Vegeta13

2024-04-05, 10:35
Yabać Banderowców

SkąpyDziadyga

2024-04-10, 07:20
TwójCzarnyPan napisał/a:

No to teraz: Trzy, dwa, jeden... Eksplozja ruskiego gówna na Sadolu!
Tak, szczekajcie sobie, wyzywajcie mnie od banderowców i lewaków, mam to w dupie. I nie zapomnijcie zaznaczyć, że ruskich nienawidzicie tak samo jak ukrów, żeby ktoś się nie domyślił, że jesteście agentami Putina. A potem sklepcie sobie kapucyna dla rozładowania emocji, jak zawsze.
ch*j wam wszystkim w dupę, pryszczaci fani Konfederosji, wielbiciele Grzesia B., Korwinka i innego prawackiego planktonu. I co, naprawdę myślicie, że jesteście Polakami? Zwykłe ruskie k***y jesteście. W wagony was powinni załadować i wysłać na Ukrainę prosto na front jako mięso armatnie, tylko do tego się nadajecie. Wolę tu pracujących Ukraińców niż polskich gówniarzy na garnuszku rodziców i sfrustrowanych przegrywów, co potrafią tylko szczekać w internecie. Ci Ukraińcy są więcej warci niż wy. Pewnie dlatego tak ich nienawidzicie, z zawiści.



Wstawaj zesrałeś się, jutro do szkoły.