18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukrainiec leje Polaka

GeorgeHarvey1 • 2024-04-02, 21:39

Wołów

Losblo232

2024-04-03, 05:19
Piwka na ulicy nie można używać

rutrar

2024-04-03, 05:22
Policja ma juz nagranie?

Ciposzka

2024-04-03, 05:44
I co ,oni są nietykalni

rutrar

2024-04-03, 05:48
c**oszka napisał/a:

I co ,oni są nietykalni



Nie chrzań głupot

Quba23

2024-04-03, 06:47
Sadisticowe ukrofile już chcą temu ukraincowi galę ojebac, ha tfu na was hrywienki zaplute.

kris1978

2024-04-03, 07:00
TwójCzarnyPan napisał/a:

No to teraz: Trzy, dwa, jeden... Eksplozja ruskiego gówna na Sadolu!
Tak, szczekajcie sobie, wyzywajcie mnie od banderowców i lewaków, mam to w dupie. I nie zapomnijcie zaznaczyć, że ruskich nienawidzicie tak samo jak ukrów, żeby ktoś się nie domyślił, że jesteście agentami Putina. A potem sklepcie sobie kapucyna dla rozładowania emocji, jak zawsze.
ch*j wam wszystkim w dupę, pryszczaci fani Konfederosji, wielbiciele Grzesia B., Korwinka i innego prawackiego planktonu. I co, naprawdę myślicie, że jesteście Polakami? Zwykłe ruskie k***y jesteście. W wagony was powinni załadować i wysłać na Ukrainę prosto na front jako mięso armatnie, tylko do tego się nadajecie. Wolę tu pracujących Ukraińców niż polskich gówniarzy na garnuszku rodziców i sfrustrowanych przegrywów, co potrafią tylko szczekać w internecie. Ci Ukraińcy są więcej warci niż wy. Pewnie dlatego tak ich nienawidzicie, z zawiści.


Ogólnie to gówno prawda. Widocznie firmę w której pracujesz, nie stać na polskiego fachowca i zatrudnia tylko polskich wymoczków świeżo wyrwanych od spódnicy mamusi i oczywiście ukraincow wśród których jest kilku, co coś umie.

tolek01

2024-04-03, 07:17
smc napisał/a:

Ukr w klapkach, a naj***ł dwóch żołnierzy wyklętych.
To dlatego putin sobie nie radzi.



sledzisz w ogole co sie na froncie dzieje czy tylko zakładke wojna na ukrainie na sadolu oglądasz że takie głupoty wypisujesz ?

Dawid0101

2024-04-03, 07:47
uzumw napisał/a:

Za ryj, wyj***ć za granicę i niech walczy. Wszyscy którzy teraz mi zaczną pisać ty onuco, pie**olnijcie się w łeb



Za granicą polaczki też gwałcą, rabują i mordują- niech wracają do Polski pracować za miskę ryżu wszyscy a nie ludzi ze wschodu polscy biznesmeni wykorzystują.

KewinDeBrujne

2024-04-03, 08:41
Przecież to jakiś menel, odpad społeczny. Takich patusow mogą nawet zabijać, nie szkoda ich. Już serio bardziej cenię homosiow, ultra lewaków, nawet pracujących ukrow czy innych niż takich patusow, 500+ czy pseudo patriotów żołnierzy wyklętych. Pasożyt, nieużytek społeczny, tfu!

cerber14

2024-04-03, 09:05
Gdzie husaria, która rzekomo patroluje ulice i jest gotowa do walki o każdej porze dnia i nocy? pie**olenie, że w Polsce by to nie przeszło bla bla można włożyć między bajki. Jak nie gwałty w centrum Warszawy to kolejne zadymy, rozjeżdżanie ludzi w Szczecinie, a husaria śpi hahah

Butcher08

2024-04-03, 09:09
Złapać ta k***e i nogi połamać śmieć pie**olony

esese7

2024-04-03, 09:09
Ale o co ta cała spina? ch*j mnie interesuje, czy to Ukrainiec bije Polaka, czy Polak Ukraińca. jeśli nie wiem o co chodzi. Dwóch naj***nych gości leży na ulicy i co? ch*j wie czy poszło o narodowość, o piwo, czy większego ku*asa., a wszyscy się podniecają jakby wnuczek Bandery katował obrońców flagi, godła i 1000 letniej historii Polski. ch*j wie o co poszło , tylko tytuł jak na wp.pl czy innym fakcie.

GeorgeHarvey1

2024-04-03, 09:38
darek1234 napisał/a:

Kacapskie p*zdy wyszły z nory?




https://wolow.policja.gov.pl/dwl/aktualnosci/bieza

majeńka napisał/a:

Czy ktoś ma źródło że to faktycznie ukr? Bo jest ostatnio taki zalew kiepskiej jakości kacapskich fejków że defaultowo zakładam że to fałszywka.
Jeśli ktoś ma wiarygodne źródło (a nie post na Fejsie czy VKontakte), proszę o podanie — wśród ukraińców zjeby też się zdarzają. Ale póki co onuce zbyt się produkują.




https://wolow.policja.gov.pl/dwl/aktualnosci/bieza

MartweMurzyńskiePłody

2024-04-03, 09:41
TwójCzarnyPan napisał/a:

No to teraz: Trzy, dwa, jeden... Eksplozja ruskiego gówna na Sadolu!
Tak, szczekajcie sobie, wyzywajcie mnie od banderowców i lewaków, mam to w dupie. I nie zapomnijcie zaznaczyć, że ruskich nienawidzicie tak samo jak ukrów, żeby ktoś się nie domyślił, że jesteście agentami Putina. A potem sklepcie sobie kapucyna dla rozładowania emocji, jak zawsze.
ch*j wam wszystkim w dupę, pryszczaci fani Konfederosji, wielbiciele Grzesia B., Korwinka i innego prawackiego planktonu. I co, naprawdę myślicie, że jesteście Polakami? Zwykłe ruskie k***y jesteście. W wagony was powinni załadować i wysłać na Ukrainę prosto na front jako mięso armatnie, tylko do tego się nadajecie. Wolę tu pracujących Ukraińców niż polskich gówniarzy na garnuszku rodziców i sfrustrowanych przegrywów, co potrafią tylko szczekać w internecie. Ci Ukraińcy są więcej warci niż wy. Pewnie dlatego tak ich nienawidzicie, z zawiści.



o i fajnopolaczek się uśmiecha :D

GeorgeHarvey1

2024-04-03, 09:44
TwójCzarnyPan napisał/a:

No to teraz: Trzy, dwa, jeden... Eksplozja ruskiego gówna na Sadolu!
Tak, szczekajcie sobie, wyzywajcie mnie od banderowców i lewaków, mam to w dupie. I nie zapomnijcie zaznaczyć, że ruskich nienawidzicie tak samo jak ukrów, żeby ktoś się nie domyślił, że jesteście agentami Putina. A potem sklepcie sobie kapucyna dla rozładowania emocji, jak zawsze.
ch*j wam wszystkim w dupę, pryszczaci fani Konfederosji, wielbiciele Grzesia B., Korwinka i innego prawackiego planktonu. I co, naprawdę myślicie, że jesteście Polakami? Zwykłe ruskie k***y jesteście. W wagony was powinni załadować i wysłać na Ukrainę prosto na front jako mięso armatnie, tylko do tego się nadajecie. Wolę tu pracujących Ukraińców niż polskich gówniarzy na garnuszku rodziców i sfrustrowanych przegrywów, co potrafią tylko szczekać w internecie. Ci Ukraińcy są więcej warci niż wy. Pewnie dlatego tak ich nienawidzicie, z zawiści.


Ty naprawdę taki jebnięty jesteś, czy tylko w trolla się bawisz?