18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraina w ogniu

big_os • 2014-01-27, 13:17
Dobre ujęcia z ukraińskiej rewolucji z niezłą muzyką. :ok:

arek12101

2014-01-27, 13:32
Czekam tylko na pewien impuls który sprawi że i my wyjdziemy na ulice by obalić ten k***idołek na wiejskej

kaziolord

2014-01-27, 13:35
A ty po ilu kostkach sie uśmiechniesz ?

rybosom

2014-01-27, 13:43
ciekawe kiedy wjedzie UPA, bo uzna jedną, albo drugą stronę za wrogów. Tylko którą? :)

Hooorq

2014-01-27, 14:47
Kibole to na pewno kibole

Bartors

2014-01-27, 17:22
Jak pięknie pasują słowa piosenki do tego co się dzieje na Ukrainie " What is it good for? Absolutely nothing"

denardes

2014-01-27, 21:34
Taki scenariusz jest pewny w Polsce. Nie pier**lcie że nie, bo Polacy prędzej czypóźniej również wyjdą na ulice a sceny będę jeszcze lepsze.. Nie jest to kwestia dwóch, trzech czy 5 lat, jednak wnioski można wyciągnąć z historii. Polski już nie ma, jest tylko na mapie. 4 rozbiór trwa. amen

Enzo_Gorlomi

2014-01-27, 21:36
gość z 1:34 już nie żyje

edit:
@up
z ch*ja żeś spadł czy co?

poldekmisiak

2014-01-27, 21:40
Polacy popierają bydło z majdanu, którzy pochowali dzis typa i na pogrzebie widniała flaga UPA - organizacji która kiedys wymordowała 120 tys polaków. Ale ch*j tam niech wejdą do UE to przynajmniej rozjebią bruksele jak sie dowiedzą w co sie wj***li ;)

As...........ds

2014-01-27, 21:42

Battlefield Vietnam :jejeje:

Sushy

2014-01-27, 21:45
Nie wiem jak wam, ale zaczyna mi się cofać jak co chwilę widzę wstawkę o "walecznej Ukrainie" na głównej i sadolu. Wszystko wszystkim, ok niech się klepią jak mają o co, ale co za dużo to i świnia nie zeżre. TV, internet wszędzie o tym huczy... pomyślcie o jakimś zbiorczym na ten temat czy cuś.

Ti...........ch

2014-01-27, 21:48
O:27 8-)


Hrodgar

2014-01-27, 21:51
Raczej z zamieszek/rozruchów. Rewolucja to by była jak by trwały regularne starcia obywateli przeciwko policji oraz wojsku, a reporterzy bali by się wyjść na ulice aby nie oberwać OŁOWIANEJ kulki.

Nadir1

2014-01-27, 22:15
Mnóstwo ludzi zaklina się że musi dojść do rewolucji, ale nie chciałbym widzieć jak tych samych ludzi zabija się za nic. Chodzi mi o to, że można zlikwidować masę ludzi nie likwidując przy tym nikogo prócz paru porządnych facetów, którzy gotowi są walczyć. I tak skończy się to na rządach NAD ludźmi, na nowym dyktatorze w owczej skórze (UE?), a ideologia była tylko po to by nie rdzewiały karabiny.
Rewolucja - to brzmi romantycznie, ale takim nie jest. Rewolucja to krew, flaki i obłęd, to małe dzieci które zabito, bo akurat wlazły pod nogi. Małe dzieci, które nie są w stanie zrozumieć, co się tu, do k***y nędzy, dzieje. To Twoja dz**ka, to twoja żona, której bagnetem rozpruto brzuch, a potem zgwałcono w dupę na Twych oczach. To ludzie, którzy kiedyś śmiali się na filmach z Myszką Miki, a teraz torturują swych braci. Zanim się więc na to ktoś decyduje, niech się zastanowi, dokąd może zaprowadzić uniesienie i co z niego zostanie, gdy już będzie po wszystkim. Pytanie pozostawiam otwarte.