18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraina w ogniu

big_os • 2014-01-27, 13:17
Dobre ujęcia z ukraińskiej rewolucji z niezłą muzyką. :ok:

Ma...........so

2014-01-27, 22:18
denardes napisał/a:

Taki scenariusz jest pewny w Polsce. Nie pier**lcie że nie, bo Polacy prędzej czypóźniej również wyjdą na ulice a sceny będę jeszcze lepsze.. Nie jest to kwestia dwóch, trzech czy 5 lat, jednak wnioski można wyciągnąć z historii. Polski już nie ma, jest tylko na mapie. 4 rozbiór trwa. amen



A teraz wstań, udaj się do kuchni, weź w dłoń największą patelnię jaką znajdziesz i wykonaj 5 gwałtownych oraz energicznych uderzeń powierzchnią w okolice czoła. Następnie wróć do komputera, przeczytaj swój komentarz jeszcze raz i zastanów się k***a co za bzdury jebiesz na tej swojej klawiaturce. :lodowka:

MówięPrawdę

2014-01-27, 22:19
Tusk jest tchórzem i jak coś będzie się dziać to tej bandy w Polsce już nie będzie. Tak poza tym Tusk i Po ma poparcie społeczne więc taki scenariusz się nie zdarzy( fuck democration).

Ma...........so

2014-01-27, 22:22
Nadir1 napisał/a:

Mnóstwo ludzi zaklina się że musi dojść do rewolucji, ale nie chciałbym widzieć jak tych samych ludzi zabija się za nic. Chodzi mi o to, że można zlikwidować masę ludzi nie likwidując przy tym nikogo prócz paru porządnych facetów, którzy gotowi są walczyć. I tak skończy się to na rządach NAD ludźmi, na nowym dyktatorze w owczej skórze (UE?), a ideologia była tylko po to by nie rdzewiały karabiny.
Rewolucja - to brzmi romantycznie, ale takim nie jest. Rewolucja to krew, flaki i obłęd, to małe dzieci które zabito, bo akurat wlazły pod nogi. Małe dzieci, które nie są w stanie zrozumieć, co się tu, do k***y nędzy, dzieje. To Twoja dz**ka, to twoja żona, której bagnetem rozpruto brzuch, a potem zgwałcono w dupę na Twych oczach. To ludzie, którzy kiedyś śmiali się na filmach z Myszką Miki, a teraz torturują swych braci. Zanim się więc na to ktoś decyduje, niech się zastanowi, dokąd może zaprowadzić uniesienie i co z niego zostanie, gdy już będzie po wszystkim. Pytanie pozostawiam otwarte.



bardzo trafny cytat, jednak wypadałoby podpisać czyj jest

viader80

2014-01-27, 22:23
Ludzie w Polsce nie wyjdą na ulice. po 1 teraz w Polsce jest za dużo podziałów najlepszy przykład 11 listopada kilkanaście marszów z których każdy wrogo nastawiony do innych. w Polsce teraz jest duzo napinaczy znad klawiatury dużo krzyczą nawołują ale jak bedzie trzeba iść to kapci niebędzie sie chciało ściągnąć i bedą woleli na youtube filmiki oglądać. u nas jak ludzie wyjdą to media rozdmuchaja że to faszystowskie organizacje, skinheadzi, kibole, przeciwnicy demokracji, nietolerancyjni i ksenofobiczni naziści. kraje z ue przyślą posiłki (bo taka ustawa weszła po cichu) i tyle będzie z zamieszek w Polsce. No i za dużo w Polsce debili co popierają obecny rząd i unie europejską. Chyba że się mylę i ludzie będą już tak zdeterminowani że pójdzie lawina. Ja bym tak chciał żeby obalić ten reżim ale .....

slannesh

2014-01-27, 22:34
nawet łuska w 3:19 magicznie drgnęła w rytm piosenki

Nadir1

2014-01-27, 22:46
@ Macionso
Nie podpisałem, bo jeśli to kogoś zainteresuje to sam do tego bez problemu dojdzie. A jeśli nie zainteresuje, to znaczy że ma odmienne poglądy, ten temat go nie interesuje albo po prostu jest głupi.

av...........th

2014-01-27, 22:48
Gdzie odbył się ten koncert?

Eurek

2014-01-27, 22:53
dobre pogo tam mają ;p

NieWiemZeWiem

2014-01-27, 23:00
poldekmisiak napisał/a:

Polacy popierają bydło z majdanu, którzy pochowali dzis typa i na pogrzebie widniała flaga UPA - organizacji która kiedys wymordowała 120 tys polaków. Ale ch*j tam niech wejdą do UE to przynajmniej rozjebią bruksele jak sie dowiedzą w co sie wj***li ;)



A ty kupujesz niemieckie produty firm ktore kiedys wspierały nazistów. Flaga niemiec z falą nazistów zabiły 50 mln osób i co?
Kiedyś człowiek o imieniu janek zabił 10 osób...nie rozmawiasz z jankami już?

Tak wiem, UPA była zła zaj***ła polaków, była rzeźń. Nie wiem ak oni teraz traktują ta flagę. Oni mogą traktować tą flagę jako walkę a nie jako znak zabijanie polaków

Azog

2014-01-27, 23:20
za spychacz zawsze piwo :D

Fa...........hi

2014-01-27, 23:23
Proszę o krótką odpowiedź. Którzy to dobrzy a którzy źli?

wilco

2014-01-27, 23:38
Wg Berkut nie powinien się patyczkować, wjechać spałować aż nie wstaną i się skończy swołocz ukraińska

kapral

2014-01-28, 00:16
Tusek obsrany :amused:

Sz...........an

2014-01-28, 01:40
arek12101 napisał/a:

Czekam tylko na pewien impuls który sprawi że i my wyjdziemy na ulice by obalić ten k***idołek na wiejskej



Nie musimy, już jesteśmy w UE.

Zielonek92

2014-01-28, 01:42
Muzykę kojarzę z filmu Godziny Szczytu ! :D