18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraina 2022 TEMAT ZBIORCZY - TYLKO ZDJĘCIA I FILMY

~Angel • 2022-02-25, 12:31
EDIT: 11.09.2023

INFOTMACJA
W związku z nagminnym usuwaniem lub oznaczaniem materiałów jako +18 przez YT. o d dnia dzisiejszego tj. 11.09.2023 zostaje wprowadzony bezwzględny zakaz stawiania wszelkich materiałów z YOUTUBE do tego tematu. Proszę nie uploadować materiałów z kanału Raporty z Ukrainy na serwery - osoby zainteresowane tym kanałem zapraszamy na YT


28.06.2022


ZASADY PANUJĄCE W TYM TEMACIE:
- BEZWZGLĘDNY ZAKAZ ZWRACANIA SIĘ DO INNYCH UŻYTKOWNIKÓW ORAZ KOMENTOWANIA INNYCH POSTÓW. MASZ COŚ DO POWIEDZENIA INNEMU UŻYTKOWNIKOWI T PRZEKAŻ MU TO W WIADOMOŚCI PRYWATNEJ.
- NIE PISZEMY W POSTACH RAD, PRZEMYŚLEŃ PRÓŚB I SWOICH ŻALI
- WRZUCAMY MATERIAŁY BEZPOŚREDNIO ZWIĄZANE Z DZIAŁANIAMI MILITARNYMI NA UKRAINIE - ŻADNYCH ANALIZ, POGADANEK Z YT, ARTYKUŁÓW Z PORTALI INFORMACYJNYCH, MEMÓW, ŚMIESZNYCH OBRAZKÓW ITD.
- WRZUCANE MATERIAŁY DOBRZE ABY MIAŁY OPIS SYTUACJI - MIEJCE AKCJI ITD. ORAZ LINK ŻRÓDŁOWY (NIE JEST TO KONIECZNE ALE MILE WIDZIANE)
- POSTY ZAWIERAJĄCE W/W MATERIAŁ ORAZ ZAWIERAJĄCE KOMENTARZ DO INNEGO MATERIAŁU CZY ZWROT DO USERA RÓWNIEŻ BĘDĄ USUWANE A ICH AUTORZY ORZYMAJĄ BANA.
- WIDZISZ MATERIAŁ PROPAGANDOWY CZY TO STRONY UKRAIŃSKIEJ CZY ROSYJSKIEJ MOŻESZ GO SPROSTOWAĆ TAK JAK BYŁO TO WCZEŚNIEJ UŻYWAJĄC TAGU MODSPROSTOWANIE MA ZAWIERAĆ INFORMACJE ORAZ LINK ŻRÓDŁOWY - TAKI POST ZOSTANIE DODANY DO TEGO MATERIAŁU

- AUTORZY POSTÓW NIEZGODNYCH Z W/W ZASADAMI OTRZYMAJA BANA.

PROPAGANDA TO ELEMENT WOJNY INFORMACYJNEJ I KAŻDA ZE STRON WIELOKROTNIE UDOWODNIŁA ŻE ROBI TO DOSKONALE. ZAPEWNE CZĘŚC MATERIAŁÓW ZAMIESZCZANYCH PRZEZ RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW MOŻE MIEĆ CHARAKTER DEZINFORMACYJNY - MY NIE JESTEŚMY W STANIE WERYFIKOWAC KAŻDEGO MATERIAŁU KTÓRY JEST ZAMIESZCZANY W TYM TEMACIE WIEC JAK WIDZICIE TEGO TYPU MATERIAŁY TO ZAMIAST WYPISYWAC SWOJE MĄDROŚCI TO POŚWIĘĆCIE TEN CZAS NA PORZĄDNE SPROSTOWNIE.
AUTORZY WRZUCAJĄCY UDOWODNIONĄ PROPAGANDĘ ZOSTANA POZBAWIENI MOŻLIWOŚCI PISANIA KOMENTARZY


W związku z waszymi licznymi prośbami ten temat będzie tylko i wyłącznie na zdjęcia i filmy z wojny na Ukrainie. Temat jest otwarty ale proszę o dodawanie postów wyłącznie z materiałami z Ukrainy bez komentowania pozostałych materiałów.

Komentarze bez w/w materiałów będą usuwane a ich autorzy otrzymają blokadę pisania na 30 dni.

EDIT od dnia 09.05 wszelkie komentowanie bez materiałów z wydarzeń na Ukrainie =BAN

WSZELKIE EWENTUALNE SPROSTOWANIE ŻLE OPISANYCH MATERIAŁÓW LUB SPROSTOWANIA PROSZĘ WPISYWAĆ W TAGU modTaki komentarz zostanie dołączony do posta i usunięty.


29.04.2023


Wojna trwa od ponad roku więc nazbierało się już trochę materiału przez ten czas.
Aby nie robić bałaganu i zachować chronologię nie wrzucajcie starych zdjęć czy filmów i weryfikujcie takie materiały przed ich wrzuceniem. Dodatkowo przy dodawaniu materiałów dodawajcie opisy o miejscu akcji bo np wrzucanie zdjęć samych zwłok niczego nie wnosi do tematu a wiele tych materiałów pochodzi z początku wojny.


spoiler

Kriski

2024-02-28, 21:15
Materiał filmowy z dronów FPV (airbust) 3. Brygady Szturmowej uderzających w nacierającą russką piechotę niedaleko Orłówki.Dodatkowy materiał przedstawiający kolumnę orków zbliżającą się do Orłówki, ostrzelaną przez siły ukraińskie.


~mg_schutze

2024-02-29, 02:49
Smutne wieści:
"Pojawiły się zdjęcia przedstawiające nieudaną próbę desantu desantowego dokonaną przez wrogie grupy dywersyjne i rozpoznawcze, prawdopodobnie 73. Morskie Centrum Operacji Specjalnych (MC SpO) lub wydział nurkowy Centrum Operacji Specjalnych SBU Ukrainy.

W wyniku nieudanej próby zdobycia przyczółka na mierzei Tendrowskiej w obwodzie chersońskim jedna z łodzi została zniszczona przez żołnierzy rosyjskich sił specjalnych z jednego z morskich punktów rozpoznania Marynarki Wojennej Rosji wraz z 6-osobowym nieprzyjacielem w tym."Klasyka gatunku, kacapy minują drogi dojazdowe do swoich pozycji, tylko zapominają o tym poinformować samych zainteresowanych.Ukr teciak vs kacapski bwp


Kriski

2024-02-29, 20:20
Moment, w którym bolszewicki T-90M został trafiony.W Krasnohorivce 3. Oddzielna Brygada Szturmowa toczy ciężkie walki z siłami kacapii, próbując nacierać. Nagranie pierwszoosobowe przedstawiające prace porządkowe w południowej części osady.


paniczmax

2024-02-29, 20:24
Kierunek Cherson.
„Iksovodov Airborne Forces” spaliły słowacką samobieżną haubicę 155 mm Zuzana

Kierunek Artemowsk.
„Dowódcy X Sił Powietrznodesantowych”, czyli Tygrysy Dalekiego Wschodu, zresetowali kolejne działo samobieżne AHS Krab, które utrudniało postęp wojsk.
Materiał filmowy z kontroli sił specjalnych armii „Osman” w celu zniszczenia wycofującego się wroga na terenie osady Rabotino w kierunku Zaporoża

Duczki1234

2024-02-29, 20:25
Nawożenie ziemii Azow-foską


Kriski

2024-02-29, 20:28
Bolszewicki żołnierz desperacko walczy o życie po zrzuceniu dwóch granatów przez 30. Brygadę Zmechanizowaną


Kriski

2024-02-29, 21:58


Czerwoną larwę po spotkaniu z dronem chyba uszy piekąDronowanie russkiego okopu, skutkuje eksplozją zbiornika paliwa. Obwód doniecki


ptachu222

2024-03-01, 15:31
Nie wiem o co chodzi ale sprawdzałem 3 razy. To nie fejk. Straty rossjan na jednym ujęciu :shock:

Kriski

2024-03-01, 16:14
poprzedni post: Porzucony czołg T-80BV i martwi rosyjscy żołnierze w pobliżu wioski Stepove

Jeszcze jeden kacapski pokotKacapska świeczka gdzieś w pobliżu AwdijiwkiKreminna. Ukraińska Brygada Azowska rozbija oddział orków. Atak na okopy/lasDrony ukraińskiej grupy „Czarny Kruk” (93. Brygada Mech. „Chołodnyj Jar”) pomogły w skorygowaniu ostrzału moździerzowego w celu odparcia ataków russkich szwadronów samobójców w rejonie Kliszczyjiwki


PanFajek

2024-03-01, 18:49
Ukraiński żołnierz 73. Morskiego Centrum Operacji Specjalnych udostępnił wideo dwóch zniszczonych rosyjskich BTR-82 wraz z żołnierzami w pierwszych dniach ofensywy na Awdijiwce.


Ukraińskie drony eliminują kacapów w pobliżu Kreminnej.


Pogrzeb Nawalnego, Moskwa.


Kriski

2024-03-01, 20:18
Russka elitarna grupa szturmowa została zaatakowana przez ukraiński BWP Bradley z 47. Brygady w kierunku Awdijiwki. Prawie cała grupa została zniszczona przez ciężki ogień z armaty 25 mm.


Abccba

2024-03-01, 20:46
Wypalanie ukropów TOSem


Kriski

2024-03-01, 21:12
Materiał przedstawiający ukraińską 3. Brygadę Szturmową walczącą niedawno w rejonie Awdijwki


Abccba

2024-03-02, 10:35
Niszczenie magazynów i sprzętu ukropów.


Kriski

2024-03-02, 13:33
Dziś w menu: kacap z rusztuUkraińscy marines z zaskoczenia atakują kacapów chodzących po Krynkach, nieświadomi bliskiej obecności Ukraińców.
Tylko jednemu udało się przeżyć.Russki BMP zniszczony przez oddziały 93. Brygady Zmechanizowanej w kierunku Bachmutu.

X