18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraina 2022 TEMAT ZBIORCZY - TYLKO ZDJĘCIA I FILMY

~Angel • 2022-02-25, 12:31
EDIT: 11.09.2023

INFORMACJA
W związku z nagminnym usuwaniem lub oznaczaniem materiałów jako +18 przez YT. o d dnia dzisiejszego tj. 11.09.2023 zostaje wprowadzony bezwzględny zakaz stawiania wszelkich materiałów z YOUTUBE do tego tematu. Proszę nie uploadować materiałów z kanału Raporty z Ukrainy na serwery - osoby zainteresowane tym kanałem zapraszamy na YT


28.06.2022


ZASADY PANUJĄCE W TYM TEMACIE:
- BEZWZGLĘDNY ZAKAZ ZWRACANIA SIĘ DO INNYCH UŻYTKOWNIKÓW ORAZ KOMENTOWANIA INNYCH POSTÓW. MASZ COŚ DO POWIEDZENIA INNEMU UŻYTKOWNIKOWI T PRZEKAŻ MU TO W WIADOMOŚCI PRYWATNEJ.
- NIE PISZEMY W POSTACH RAD, PRZEMYŚLEŃ PRÓŚB I SWOICH ŻALI
- WRZUCAMY MATERIAŁY BEZPOŚREDNIO ZWIĄZANE Z DZIAŁANIAMI MILITARNYMI NA UKRAINIE - ŻADNYCH ANALIZ, POGADANEK Z YT, ARTYKUŁÓW Z PORTALI INFORMACYJNYCH, MEMÓW, ŚMIESZNYCH OBRAZKÓW ITD.
- WRZUCANE MATERIAŁY DOBRZE ABY MIAŁY OPIS SYTUACJI - MIEJCE AKCJI ITD. ORAZ LINK ŻRÓDŁOWY (NIE JEST TO KONIECZNE ALE MILE WIDZIANE)
- POSTY ZAWIERAJĄCE W/W MATERIAŁ ORAZ ZAWIERAJĄCE KOMENTARZ DO INNEGO MATERIAŁU CZY ZWROT DO USERA RÓWNIEŻ BĘDĄ USUWANE A ICH AUTORZY ORZYMAJĄ BANA.
- WIDZISZ MATERIAŁ PROPAGANDOWY CZY TO STRONY UKRAIŃSKIEJ CZY ROSYJSKIEJ MOŻESZ GO SPROSTOWAĆ TAK JAK BYŁO TO WCZEŚNIEJ UŻYWAJĄC TAGU MODSPROSTOWANIE MA ZAWIERAĆ INFORMACJE ORAZ LINK ŻRÓDŁOWY - TAKI POST ZOSTANIE DODANY DO TEGO MATERIAŁU

- AUTORZY POSTÓW NIEZGODNYCH Z W/W ZASADAMI OTRZYMAJA BANA.

PROPAGANDA TO ELEMENT WOJNY INFORMACYJNEJ I KAŻDA ZE STRON WIELOKROTNIE UDOWODNIŁA ŻE ROBI TO DOSKONALE. ZAPEWNE CZĘŚC MATERIAŁÓW ZAMIESZCZANYCH PRZEZ RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW MOŻE MIEĆ CHARAKTER DEZINFORMACYJNY - MY NIE JESTEŚMY W STANIE WERYFIKOWAC KAŻDEGO MATERIAŁU KTÓRY JEST ZAMIESZCZANY W TYM TEMACIE WIEC JAK WIDZICIE TEGO TYPU MATERIAŁY TO ZAMIAST WYPISYWAC SWOJE MĄDROŚCI TO POŚWIĘĆCIE TEN CZAS NA PORZĄDNE SPROSTOWNIE.
AUTORZY WRZUCAJĄCY UDOWODNIONĄ PROPAGANDĘ ZOSTANA POZBAWIENI MOŻLIWOŚCI PISANIA KOMENTARZY


W związku z waszymi licznymi prośbami ten temat będzie tylko i wyłącznie na zdjęcia i filmy z wojny na Ukrainie. Temat jest otwarty ale proszę o dodawanie postów wyłącznie z materiałami z Ukrainy bez komentowania pozostałych materiałów.

Komentarze bez w/w materiałów będą usuwane a ich autorzy otrzymają blokadę pisania na 30 dni.

EDIT od dnia 09.05 wszelkie komentowanie bez materiałów z wydarzeń na Ukrainie =BAN

WSZELKIE EWENTUALNE SPROSTOWANIE ŻLE OPISANYCH MATERIAŁÓW LUB SPROSTOWANIA PROSZĘ WPISYWAĆ W TAGU modTaki komentarz zostanie dołączony do posta i usunięty.


29.04.2023


Wojna trwa od ponad roku więc nazbierało się już trochę materiału przez ten czas.
Aby nie robić bałaganu i zachować chronologię nie wrzucajcie starych zdjęć czy filmów i weryfikujcie takie materiały przed ich wrzuceniem. Dodatkowo przy dodawaniu materiałów dodawajcie opisy o miejscu akcji bo np wrzucanie zdjęć samych zwłok niczego nie wnosi do tematu a wiele tych materiałów pochodzi z początku wojny.


spoiler

paniczmax

2024-02-23, 16:10
Russian losses in Avdiivka
Russ losses in Krinki

Ukrainian losses~mg_schutze

2024-02-23, 17:24
Udana zasadzka Ukraińców, a raczej jej skutki.Ukraiński Abrams na robocie, to ten co dzisiaj była sraczka że przejęty przez orki :lol:


PanFajek

2024-02-23, 18:33
Rosjanie testują opancerzenie dostarczonego przez Amerykanów Humvee.


Ukraińska 30. Brygada Zmechanizowana eliminuje moskali. Kierunek Bachmut.Magazyn wraz z rosyjskim operatorem dronów o znaku wywoławczym „Shustrik” został zniszczony przez ukraińską 35. Brygadę Morską za pomocą dronów FPV na lewym brzegu obwodu chersońskiego.Ukraińscy spadochroniarze z 95. Brygady Powietrzno-Szturmowej eliminują rosyjskiego żołnierza granatem odłamkowym z bliskiej odległości.


~mg_schutze

2024-02-23, 19:23
Kolejny Berijew A-50 w piach w tym samym miejscu co ostatni. :lol:


Uwielbiacie AZOV nie mówicie, że nie :lol:


PanFajek

2024-02-24, 07:35
Nagrania archiwalne z Awdeevki. Żołnierze 53. brygady oczyszczają pas lasu w pobliżu słynnej rury, którą kacapy przedostały się za pozycje ukraińskie.


Rosyjskie miasto Lipieck znalazło się pod masowym atakiem Ukraińskich dronów. Zakłady metalurgiczne w Lipiecku.
~mg_schutze

2024-02-24, 13:44
Ciekawa akcja. Jeden UKR vs 10 kacapów. Tłumaczenie to przechwycone przekazy radiowe dowództwa jednostki kacapów.
Ukrainiec z 8ego Oddzielnego Górskiego Batalionu Szturmowego przeżył i doczekał się posiłków.


PanFajek

2024-02-24, 15:42
Kolejne orki zasilają fundusz wymiany.Krynki.Ukraińska 81. Brygada Powietrznomobilna niszczy moskali na kierunku Biłohorivka w obwodzie ługańskim.


~mg_schutze

2024-02-24, 16:48
Co zrobić gdy leci na ciebie ukraiński kamidron.
a uciekać
b schować się
c pomodlić
d rzucić w niego magazynkiem.
Dron zbity? Zbity!paniczmax

2024-02-25, 09:44
Prawdziwe piekło dla APU
dronowanie wojsk FR
zestrzelenie kamidrona z strzelby przez żołnierza FR
Kriski

2024-02-25, 13:59
Operator z Aerobomber obserwuje dwie larwy wchodzące na pozycję bojową, a następnie ich bombarduje. Jeden z żołnierzy widzi nadlatujące bomby i ucieka, podczas gdy jego towarzysz nie ma tyle szczęścia.


~mg_schutze

2024-02-25, 15:05
Wczorajsze "zdobycie" przez kacapów Robotyne, okiem UKR drona. :lol:


Brsk3169

2024-02-25, 16:32
Detonacja amerykańskiego działa samobieżnego 155 mm M-109 w kierunku Artemowska.Siły Zbrojne Rosji uderzeniem rakietowym zniszczyły wyrzutnię i radar amerykańskiego systemu obrony powietrznej Patriot


Rosjanie niszczą ukraincow próbujących wylądować na lewym brzegu Dniepru.

110. brygada 1. Korpusu Armii Donieckiej zrzuca ładunki na ukraincow
trafienie pociskiem Krasnopol w skład amunicji„Lancet” zniszczył czołg Sił Zbrojnych Ukrainy
Akcja snajperów 200. brygady strzelców zmotoryzowanych nad ukraińskim wojskowym, który zdecydował się na nocny spacer w okolicach Bogdanówki w kierunku Bachmutu.
Strzelanie prowadzono z karabinu Orsis T-5000 na odległość 415 metrów , cel trafiony za pierwszym strzałem.
Na nagraniu widać kolejne zniszczenie systemu obrony powietrznej Patriot Sił Zbrojnych Ukrainy.
Bezpośrednie trafienie granatem ukrainskiego zolnierza
Snajper
FPV

Niecodziennie przybicie grabyKriski

2024-02-25, 16:39
Brsk3169 bzdury powiela którymi go bolszewicy karmią:

Kacapia twierdzi, że zniszczyła baterię Patriotów – to nie jest patriot” SuchomimusRusski BWP BMD-2 poruszający się w kierunku pozycji ukraińskich zostaje zniszczony z PPK


~mg_schutze

2024-02-25, 18:52
Kolejna zbrodnia wojenna kacapów. 9 jeńców rozstrzelanych po wzięciu do niewoli pod Bachmutem.


Kriski

2024-02-26, 14:29
Kacap myślał, że nad nim krąży przyjazny dron i prosi o papierosy. Dostał cygaro, dzisiaj w pobliżu Robotyne.Oddziały 118. Brygady Zmechanizowanej broniące się w rejonie Zaporoża zniszczyły russki BMP granatnikiem RPG-7, po czym dobiły go granatami z góry. Wycofująca się piechota russka została trafiona amunicją kasetową.Czterech Ukraińców powstrzymało russki atak wspierany przez BTR-82 IFV w kierunku Robotyne. Nie mogąc posunąć się dalej i zostali trafieni po wykryciu, bolszewicy uciekli.Kolejny bolszewik nie wytrzymał napięciaBolszewicki BMP dołączył do imprezy

X