18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraina 2022 TEMAT ZBIORCZY - TYLKO ZDJĘCIA I FILMY

~Angel • 2022-02-25, 12:31
28.06.2022


ZASADY PANUJĄCE W TYM TEMACIE:
- BEZWZGLĘDNY ZAKAZ ZWRACANIA SIĘ DO INNYCH UŻYTKOWNIKÓW ORAZ KOMENTOWANIA INNYCH POSTÓW. MASZ COŚ DO POWIEDZENIA INNEMU UŻYTKOWNIKOWI T PRZEKAŻ MU TO W WIADOMOŚCI PRYWATNEJ.
- NIE PISZEMY W POSTACH RAD, PRÓŚB I SWOICH ŻALI
- WRZUCAMY MATERIAŁY BEZPOŚREDNIO ZWIĄZANE Z DZIAŁANIAMI MILITARNYMI NA UKRAINIE - ŻADNYCH ANALIZ, POGADANEK Z YT, ARTYKUŁÓW Z PORTALI INFORMACYJNYCH, MEMÓW, ŚMIESZNYCH OBRAZKÓW ITD.
- WRZUCANE MATERIAŁY DOBRZE ABY MIAŁY OPIS SYTUACJI - MIEJCE AKCJI ITD. ORAZ LINK ŻRÓDŁOWY (NIE JEST TO KONIECZNE ALE MILE WIDZIANE)
- POSTY ZAWIERAJĄCE W/W MATERIAŁ ORAZ ZAWIERAJĄCE KOMENTARZ DO INNEGO MATERIAŁU CZY ZWROT DO USERA RÓWNIEŻ BĘDĄ USUWANE A ICH AUTORZY ORZYMAJĄ BANA.
- WIDZISZ MATERIAŁ PROPAGANDOWY CZY TO STRONY UKRAIŃSKIEJ CZY ROSYJSKIEJ MOŻESZ GO SPROSTOWAĆ TAK JAK BYŁO TO WCZEŚNIEJ UŻYWAJĄC TAGU MODSPROSTOWANIE MA ZAWIERAĆ INFORMACJE ORAZ LINK ŻRÓDŁOWY - TAKI POST ZOSTANIE DODANY DO TEGO MATERIAŁU

- AUTORZY POSTÓW NIEZGODNYCH Z W/W ZASADAMI OTRZYMAJA BANA .

PROPAGANDA TO ELEMENT WOJNY INFORMACYJNEJ I KAŻDA ZE STRON WIELOKROTNIE UDOWODNIŁA ŻE ROBI TO DOSKONALE. ZAPEWNE CZĘŚC MATERIAŁÓW ZAMIESZCZANYCH PRZEZ RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW MOŻE MIEĆ CHARAKTER DEZINFORMACYJNY - MY NIE JESTEŚMY W STANIE WERYFIKOWAC KAŻDEGO MATERIAŁU KTÓRY JEST ZAMIESZCZANY W TYM TEMACIE WIEC JAK WIDZICIE TEGO TYPU MATERIAŁY TO ZAMIAST WYPISYWAC SWOJE MĄDROŚCI TO POŚWIĘĆCIE TEN CZAS NA PORZĄDNE SPROSTOWNIE.
AUTORZY WRZUCAJĄCY UDOWODNIONĄ PROPAGANDĘ ZOSTANA POZBAWIENI MOŻLIWOŚCI PISANIA KOMENTARZY


spoiler

Xardas11

2022-10-05, 19:57
" został schwytany przez myśliwce 76. Dywizji Powietrznodesantowej Sił Zbrojnych RF w kierunku Chersoniu"
"42. Dywizji Strzelców Samochodowych niszczy wroga w kierunku Kurachowskiego."


"Trwają formacje neonazistowskie podejmujące bezowocne ataki na pozycje spadochroniarzy w kierunku Chersoniu""Żołnierze batalionu DRL „Kaskad” zidentyfikowali i zniszczyli twierdzę Sił Zbrojnych Ukrainy we wsi Pawłowka Z pomocą czytelników" jak myślicie przyślą kiedyś medale ?Ujęcia zniszczenia amerykańskiej haubicy M777 w kierunku LimanskyRosyjska kalkulacja systemu obrony przeciwlotniczej Osa zestrzeliła ukraiński Su-25"Wycieczka na stanowiska herbów." martwe truchło"Работа асов." czyli asy działają ? tak jak kiedyś wspomniałem to jest jak hydra zetniesz jednego przylecą dwa :D ostatnio chyba 2 zestrzelone teraz latają we czworoKolejniWynik pracy Drone-kamikaze „Geran-2” nad gromadzeniem sprzętu wroga.było?
spoiler

1bolek1

2022-10-05, 20:23
było?
tak szybko ruskie dostają wpie**ol ostatnio, że nie wiadomo

cenzura nie mojaXardas11

2022-10-05, 21:09
a pamiętacie banderomobil ? tak wygląda po denazyfikacji na złom ;)
goomisch
spoiler


"Inni schwytani żołnierze ukraińscy. Zastanawiam się, czy zostaną poproszeni o wymianę, czy też Zełenskiego interesują rozreklamowane blogerki z Azowa?"

i kolejni przygotowują się na swoja kolej ,okolice chersoń


Ratilt

2022-10-05, 21:16
Xardas11 napisał/a:


Rosyjska kalkulacja systemu obrony przeciwlotniczej Osa zestrzeliła ukraiński Su-25

Uwielbiam takie filmiki jak ten, bo co one przedstawiają? Zobaczmy
Najpierw widzimy jakieś lampeczki, radar, ogólnie widok z wnętrza pojazdu. Czyli innymi słowy - NICPotem widzimy jak ten system strzela... no właśnie, w co? Coś tu gdzieś jest? Może tu? Albo tam? Nawet nie widać aby rakieta w coś trafiała, ot leci sobie w dal. Tak jak poprzednio, widać wyłącznie NICNo i teraz najlepsze, mamy wywiad z żołnierzem roSSyjskim który pewnie opowiada o sukcesach swojej armii. W tle, pewnie dla udowodnienia tychże sukcesów leży... wrak? Kawałki wraku?
Żeby to skomentować trzeba najpierw pokazać parę innych zdjęć: tak wygląda wrak samolotu - spalona ziemia dookoła, mnóstwo szczątków, jakiś rodzaj krateru bądź przetarcia terenu przez spadający odłamek.Co mamy w tym wywiadzie? Leżący sobie grzecznie na trawce fragment poszycia samolotu, jakieś kabelki, dookoła bujna roślinność. I patrzcie, na widoku z wywiadu, na tym kawałku wraku nawet listki położyli xDDD. Widać że jest to po prostu położona kupa liści, bo liście same sobie nie spadają dziesiątkami w jedno miejsce, szczególnie na jakąś krawędź. k***a jebneli kupę liści by co, było wiarygodniej?!? xDDD
Gdzie reszta samolotu? Pewnie pojechała na inny odcinek frontu by robić kolejny materiał o zestrzeleniu np. 17 ukraińskich samolotów + 33 NATO


Ogólnie w taki sam sposób mogę sam nagrać filmik, trzęsąc kamerą nagrywać swój odbyt i podpisać go "samotny żołnierz legii cudzoziemskiej granatem zestrzeliwuje 3 samoloty SU-35 i 2 kolejne uszkadza na lotnisku w Krymie"


Oj onuce onuce, ja wiem że wasz naród głupi jak but i dla was to wystarczy, ale jeżeli chcecie się chwalić sukcesami, to zatrudnijcie chociaż kogoś przygotowującego takie materiały o IQ większym niż ma ziemniak ;)

~tedwaha

2022-10-05, 21:25
1bolek1 napisał/a:

było?
tak szybko ruskie dostają wpie**ol ostatnio, że nie wiadomo
cenzura nie mojaBez cenzury
Cytat:

Dead Abandoned Russian Soldiers turning into a Zombie

Włoski wolontariusz DPR Massimiliano Cavalleri (pseudonim -Spartaco-) rozmawiał z rosyjsko-włoskim kolaborantem i dziennikarzem Vittorio Rangelonim na temat ostatnich rosyjskich strat na południu i wschodzie. Już sami nie wiedzą co mają mówićPrawdopodobnie najszczęśliwsza załoga czołgu i piechota (24 brygada zmechanizowana), która została do nich dołączona. Czołg został dwukrotnie trafiony pociskami wroga, podczas gdy piechota na górze, nikt nie zginął, kierowca oparzenia średniego stopnia, a dowódca czołgu lekkie obrażenia odłamkamiChłopaki nie oszczędzają HumveePłd. Front. Ukr systemy rakietowe 220mm BM-27 Uragan pomagają Rus wycofywać się na z góry upatrzone pozycję.


~tedwaha

2022-10-05, 22:48
Nocny materiał! Podczas opatrywania ruskiego jeńca Ukraińcy znajdują .... a ch*j tam sami zobaczcie :mrgreen: Smacznego ;)


1bolek1

2022-10-05, 23:08
nasze Kraby jednak fajniej się prezentują
czasem jest trudno, ale

do przodu

to nie GTA, tylko napie**alanie do ruskich onuc, oby ze skutkiemviteq

2022-10-06, 02:36
"Real army is coming. Conscipts complain that everyone is sick, they don't have right paperwork and most of them lack body armour."
"According to a video of a different soldier (same group) they are in a group of 500,and they've been living in these conditions for a week in Belgorod Oblast"


Bapsy

2022-10-06, 09:27
Jazda pod ostrzałem przez otwartą przestrzeń

Ukraìńcy trollują kacapów pewnym retro audio wzywającym ich do poddania się ;)


~tedwaha

2022-10-06, 09:55
Ten stary rosyjski pułkownik ma więcej odwagi niż cała rosyjska armia. Rosyjski imperializm niósł tylko śmierć i zniszczenie, gdziekolwiek się pojawili.Pierwsze wideo z osławioną T-14 Armatą, Na razie z poligonu niestety, bo traktory już czekają na nią na froncie, coś rzęzi im ta turbinka, Film z wczorajSzybcy i wściekli - Ukrainian recon editionBanderomobile w akcji


PanTao2000

2022-10-06, 10:16
pożegnalny występ dla mobików przed wyjazdem na utylizacje na Ukrainę :mrgreen:
laska im śpiewa: za tydzień będziecie gruzem 200 ... la, la, la, la... :mrgreen:
za tydzień będziecie na cmentarzu la, la, la... :mrgreen:
a mobiki stoją i myślą, kiedy się ta laska rozbierze. :mrgreen:W Moskwie policja zatrzymała pracownika grupy medialnej Prigożyna Aleksieja Słobodeniuka, który prowadzi kanały na telegramie znane z atakowania Szojgu, Wołodyna i innych. Tak więc wojna wśród rosyjskich elit jstaje się rzeczywistością.
~tedwaha

2022-10-06, 13:31
Wyjątkowo cierpliwy operator Stugna-P (92-ga zmechanizowana)Załoga czołu ucieka po zniszczeniu pojazdu....Ukraiński atak artyleryjski na rosyjski BM-27 Uragan MLRS i otaczający go sprzęt we wschodniej UkrainieKolejny materiał z "drogi orków", drogi którą wycofywali się ruscy z łupami z Lymanu pod ogniem artyleriiSoczysty materiał, 108 brygada ostrzeliwuje pozycje rosyjskie
1:12 Headshot !
2:10 Ten ranny ork co się wczołgał do lisiej jamy chce broń od trupa zabrać, granat mu przerywa


~VeIture

2022-10-06, 15:04
obiadek

X