18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraina 2022 TEMAT ZBIORCZY - TYLKO ZDJĘCIA I FILMY

~Angel • 2022-02-25, 12:31
28.06.2022


ZASADY PANUJĄCE W TYM TEMACIE:
- BEZWZGLĘDNY ZAKAZ ZWRACANIA SIĘ DO INNYCH UŻYTKOWNIKÓW ORAZ KOMENTOWANIA INNYCH POSTÓW. MASZ COŚ DO POWIEDZENIA INNEMU UŻYTKOWNIKOWI T PRZEKAŻ MU TO W WIADOMOŚCI PRYWATNEJ.
- NIE PISZEMY W POSTACH RAD, PRÓŚB I SWOICH ŻALI
- WRZUCAMY MATERIAŁY BEZPOŚREDNIO ZWIĄZANE Z DZIAŁANIAMI MILITARNYMI NA UKRAINIE - ŻADNYCH ANALIZ, POGADANEK Z YT, ARTYKUŁÓW Z PORTALI INFORMACYJNYCH, MEMÓW, ŚMIESZNYCH OBRAZKÓW ITD.
- WRZUCANE MATERIAŁY DOBRZE ABY MIAŁY OPIS SYTUACJI - MIEJCE AKCJI ITD. ORAZ LINK ŻRÓDŁOWY (NIE JEST TO KONIECZNE ALE MILE WIDZIANE)
- POSTY ZAWIERAJĄCE W/W MATERIAŁ ORAZ ZAWIERAJĄCE KOMENTARZ DO INNEGO MATERIAŁU CZY ZWROT DO USERA RÓWNIEŻ BĘDĄ USUWANE A ICH AUTORZY ORZYMAJĄ BANA.
- WIDZISZ MATERIAŁ PROPAGANDOWY CZY TO STRONY UKRAIŃSKIEJ CZY ROSYJSKIEJ MOŻESZ GO SPROSTOWAĆ TAK JAK BYŁO TO WCZEŚNIEJ UŻYWAJĄC TAGU MODSPROSTOWANIE MA ZAWIERAĆ INFORMACJE ORAZ LINK ŻRÓDŁOWY - TAKI POST ZOSTANIE DODANY DO TEGO MATERIAŁU

- AUTORZY POSTÓW NIEZGODNYCH Z W/W ZASADAMI OTRZYMAJA BANA .

PROPAGANDA TO ELEMENT WOJNY INFORMACYJNEJ I KAŻDA ZE STRON WIELOKROTNIE UDOWODNIŁA ŻE ROBI TO DOSKONALE. ZAPEWNE CZĘŚC MATERIAŁÓW ZAMIESZCZANYCH PRZEZ RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW MOŻE MIEĆ CHARAKTER DEZINFORMACYJNY - MY NIE JESTEŚMY W STANIE WERYFIKOWAC KAŻDEGO MATERIAŁU KTÓRY JEST ZAMIESZCZANY W TYM TEMACIE WIEC JAK WIDZICIE TEGO TYPU MATERIAŁY TO ZAMIAST WYPISYWAC SWOJE MĄDROŚCI TO POŚWIĘĆCIE TEN CZAS NA PORZĄDNE SPROSTOWNIE.
AUTORZY WRZUCAJĄCY UDOWODNIONĄ PROPAGANDĘ ZOSTANA POZBAWIENI MOŻLIWOŚCI PISANIA KOMENTARZY


spoiler

~tedwaha

2022-10-05, 21:25
1bolek1 napisał/a:

było?
tak szybko ruskie dostają wpie**ol ostatnio, że nie wiadomo
cenzura nie mojaBez cenzury
Cytat:

Dead Abandoned Russian Soldiers turning into a Zombie

Włoski wolontariusz DPR Massimiliano Cavalleri (pseudonim -Spartaco-) rozmawiał z rosyjsko-włoskim kolaborantem i dziennikarzem Vittorio Rangelonim na temat ostatnich rosyjskich strat na południu i wschodzie. Już sami nie wiedzą co mają mówićPrawdopodobnie najszczęśliwsza załoga czołgu i piechota (24 brygada zmechanizowana), która została do nich dołączona. Czołg został dwukrotnie trafiony pociskami wroga, podczas gdy piechota na górze, nikt nie zginął, kierowca oparzenia średniego stopnia, a dowódca czołgu lekkie obrażenia odłamkamiChłopaki nie oszczędzają HumveePłd. Front. Ukr systemy rakietowe 220mm BM-27 Uragan pomagają Rus wycofywać się na z góry upatrzone pozycję.


~tedwaha

2022-10-05, 22:48
Nocny materiał! Podczas opatrywania ruskiego jeńca Ukraińcy znajdują .... a ch*j tam sami zobaczcie :mrgreen: Smacznego ;)


1bolek1

2022-10-05, 23:08
nasze Kraby jednak fajniej się prezentują
czasem jest trudno, ale

do przodu

to nie GTA, tylko napie**alanie do ruskich onuc, oby ze skutkiemviteq

2022-10-06, 02:36
"Real army is coming. Conscipts complain that everyone is sick, they don't have right paperwork and most of them lack body armour."
"According to a video of a different soldier (same group) they are in a group of 500,and they've been living in these conditions for a week in Belgorod Oblast"


Bapsy

2022-10-06, 09:27
Jazda pod ostrzałem przez otwartą przestrzeń

Ukraìńcy trollują kacapów pewnym retro audio wzywającym ich do poddania się ;)


~tedwaha

2022-10-06, 09:55
Ten stary rosyjski pułkownik ma więcej odwagi niż cała rosyjska armia. Rosyjski imperializm niósł tylko śmierć i zniszczenie, gdziekolwiek się pojawili.Pierwsze wideo z osławioną T-14 Armatą, Na razie z poligonu niestety, bo traktory już czekają na nią na froncie, coś rzęzi im ta turbinka, Film z wczorajSzybcy i wściekli - Ukrainian recon editionBanderomobile w akcji


PanTao2000

2022-10-06, 10:16
pożegnalny występ dla mobików przed wyjazdem na utylizacje na Ukrainę :mrgreen:
laska im śpiewa: za tydzień będziecie gruzem 200 ... la, la, la, la... :mrgreen:
za tydzień będziecie na cmentarzu la, la, la... :mrgreen:
a mobiki stoją i myślą, kiedy się ta laska rozbierze. :mrgreen:W Moskwie policja zatrzymała pracownika grupy medialnej Prigożyna Aleksieja Słobodeniuka, który prowadzi kanały na telegramie znane z atakowania Szojgu, Wołodyna i innych. Tak więc wojna wśród rosyjskich elit jstaje się rzeczywistością.
~tedwaha

2022-10-06, 13:31
Wyjątkowo cierpliwy operator Stugna-P (92-ga zmechanizowana)Załoga czołu ucieka po zniszczeniu pojazdu....Ukraiński atak artyleryjski na rosyjski BM-27 Uragan MLRS i otaczający go sprzęt we wschodniej UkrainieKolejny materiał z "drogi orków", drogi którą wycofywali się ruscy z łupami z Lymanu pod ogniem artyleriiSoczysty materiał, 108 brygada ostrzeliwuje pozycje rosyjskie
1:12 Headshot !
2:10 Ten ranny ork co się wczołgał do lisiej jamy chce broń od trupa zabrać, granat mu przerywa


~VeIture

2022-10-06, 15:04
obiadek


viteq

2022-10-06, 16:57
Była już całość, ale tak ten fragment lepiej obrazuje problemy. ;)
"This is help from poland - polish-produced take on pkm, very nice because ukraine has a lot of 7,62x54 in storage. Lets unpack. a device for filling up the belt. nice kit - 2 machine guns, 4x100 and 2x250 ammo boxes for each one. our detachment will install day, night and infrared sights with this ukrainian produced adapter. and we will do everything so that there are more good russians every day".


Bapsy

2022-10-06, 19:22
Podobnie jak tedwaha nie wiem czy to nie ustawka ale kolejny rusek korzysta z i wanna liveWiadomość soldata do ElonaSpacerek przez słonecznikiChłopaki i ich suweniry


~tedwaha

2022-10-06, 19:26
nowy Kraken

1bolek1

2022-10-06, 19:47
niech gniją czerwone

Xardas11

2022-10-06, 20:03
"W nocy nieprzyjaciel prowadził rozpoznanie we wszystkich trzech kierunkach, łącznie z Bajraktarem, sondował pozycje. Nie było ataków.
O godzinie 6:00 w kierunku Charkowa złapano oficerów rozpoznawczych Sił Zbrojnych Ukrainy, informujących o r*chach naszej grupy, opuściliśmy pozycję (wynik na zdjęciu podaje strona)"

"W bitwie nasi schwytali bojowników Sił Zbrojnych Ukrainy i udzielili im pierwszej
pomocy"DRL: żołnierze przedostali się za linie wroga i zniszczyli paliwo do sprzętu wojskowego" jak podaje strona ale chyba jakaś pusta
Natowski transporter opancerzony YPR-765 rozerwany ogniem rosyjskiej armii w regionie Charkowa

Bitwy pod Donieckiem: batalion DNR „Sparta” niszczy Siły Zbrojne Ukrainy


X