18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraina 2022 TEMAT ZBIORCZY - TYLKO ZDJĘCIA I FILMY

~Angel • 2022-02-25, 12:31
EDIT: 11.09.2023

INFOTMACJA
W związku z nagminnym usuwaniem lub oznaczaniem materiałów jako +18 przez YT. o d dnia dzisiejszego tj. 11.09.2023 zostaje wprowadzony bezwzględny zakaz stawiania wszelkich materiałów z YOUTUBE do tego tematu. Proszę nie uploadować materiałów z kanału Raporty z Ukrainy na serwery - osoby zainteresowane tym kanałem zapraszamy na YT


28.06.2022


ZASADY PANUJĄCE W TYM TEMACIE:
- BEZWZGLĘDNY ZAKAZ ZWRACANIA SIĘ DO INNYCH UŻYTKOWNIKÓW ORAZ KOMENTOWANIA INNYCH POSTÓW. MASZ COŚ DO POWIEDZENIA INNEMU UŻYTKOWNIKOWI T PRZEKAŻ MU TO W WIADOMOŚCI PRYWATNEJ.
- NIE PISZEMY W POSTACH RAD, PRZEMYŚLEŃ PRÓŚB I SWOICH ŻALI
- WRZUCAMY MATERIAŁY BEZPOŚREDNIO ZWIĄZANE Z DZIAŁANIAMI MILITARNYMI NA UKRAINIE - ŻADNYCH ANALIZ, POGADANEK Z YT, ARTYKUŁÓW Z PORTALI INFORMACYJNYCH, MEMÓW, ŚMIESZNYCH OBRAZKÓW ITD.
- WRZUCANE MATERIAŁY DOBRZE ABY MIAŁY OPIS SYTUACJI - MIEJCE AKCJI ITD. ORAZ LINK ŻRÓDŁOWY (NIE JEST TO KONIECZNE ALE MILE WIDZIANE)
- POSTY ZAWIERAJĄCE W/W MATERIAŁ ORAZ ZAWIERAJĄCE KOMENTARZ DO INNEGO MATERIAŁU CZY ZWROT DO USERA RÓWNIEŻ BĘDĄ USUWANE A ICH AUTORZY ORZYMAJĄ BANA.
- WIDZISZ MATERIAŁ PROPAGANDOWY CZY TO STRONY UKRAIŃSKIEJ CZY ROSYJSKIEJ MOŻESZ GO SPROSTOWAĆ TAK JAK BYŁO TO WCZEŚNIEJ UŻYWAJĄC TAGU MODSPROSTOWANIE MA ZAWIERAĆ INFORMACJE ORAZ LINK ŻRÓDŁOWY - TAKI POST ZOSTANIE DODANY DO TEGO MATERIAŁU

- AUTORZY POSTÓW NIEZGODNYCH Z W/W ZASADAMI OTRZYMAJA BANA.

PROPAGANDA TO ELEMENT WOJNY INFORMACYJNEJ I KAŻDA ZE STRON WIELOKROTNIE UDOWODNIŁA ŻE ROBI TO DOSKONALE. ZAPEWNE CZĘŚC MATERIAŁÓW ZAMIESZCZANYCH PRZEZ RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW MOŻE MIEĆ CHARAKTER DEZINFORMACYJNY - MY NIE JESTEŚMY W STANIE WERYFIKOWAC KAŻDEGO MATERIAŁU KTÓRY JEST ZAMIESZCZANY W TYM TEMACIE WIEC JAK WIDZICIE TEGO TYPU MATERIAŁY TO ZAMIAST WYPISYWAC SWOJE MĄDROŚCI TO POŚWIĘĆCIE TEN CZAS NA PORZĄDNE SPROSTOWNIE.
AUTORZY WRZUCAJĄCY UDOWODNIONĄ PROPAGANDĘ ZOSTANA POZBAWIENI MOŻLIWOŚCI PISANIA KOMENTARZY


W związku z waszymi licznymi prośbami ten temat będzie tylko i wyłącznie na zdjęcia i filmy z wojny na Ukrainie. Temat jest otwarty ale proszę o dodawanie postów wyłącznie z materiałami z Ukrainy bez komentowania pozostałych materiałów.

Komentarze bez w/w materiałów będą usuwane a ich autorzy otrzymają blokadę pisania na 30 dni.

EDIT od dnia 09.05 wszelkie komentowanie bez materiałów z wydarzeń na Ukrainie =BAN

WSZELKIE EWENTUALNE SPROSTOWANIE ŻLE OPISANYCH MATERIAŁÓW LUB SPROSTOWANIA PROSZĘ WPISYWAĆ W TAGU modTaki komentarz zostanie dołączony do posta i usunięty.


29.04.2023


Wojna trwa od ponad roku więc nazbierało się już trochę materiału przez ten czas.
Aby nie robić bałaganu i zachować chronologię nie wrzucajcie starych zdjęć czy filmów i weryfikujcie takie materiały przed ich wrzuceniem. Dodatkowo przy dodawaniu materiałów dodawajcie opisy o miejscu akcji bo np wrzucanie zdjęć samych zwłok niczego nie wnosi do tematu a wiele tych materiałów pochodzi z początku wojny.


spoiler

Infiniti09

2022-10-02, 13:07
ostatnie pożegnanie z żoną (wojak onucowski z łymania)


~tedwaha

2022-10-02, 13:10
Kierunek Chersoń, na stanowiskach Kadyrkinów widziano owcę, jak myślisz, po co ona tam jest?


CrazyEdek

2022-10-02, 13:12

pa...........sz

2022-10-02, 13:47
Larwy znowu dostały wpie**ol!

W Zolota Balka nastąpiło przełamanie frontu i odbicie tej miejscowości oraz przełamanie frontu nastąpiło również w kierunku Novovonskrenskie. Czekamy na potwierdzenie z oficjalnych kanałów Ukrainy.

Wczorajsze nagrania z uderzeniem oddziałów pancernych i zmechanizowanych sugerują, że była tam niezła zadyma. (Warunki pogodowe na filmach jednoznacznie wskazują że było to na południu).
~tedwaha

2022-10-02, 14:51
@up
To nagranie co edek wrzucił ( https://www.sadistic.pl/ukraina-2022-temat-zbiorczy-tylko-zdjecia-i-filmy-vt555566,3015.htm#6282858 )pochodzi z jednej z tych miejscowości, Zolota Balka więc to jest potwierdzone co do nie potwierdzonych wiadomości:


Oczywiście nie może być mowy jeszcze o przerwaniu frontu i raczej na pewno do tego nie dojdzie, z powodu dużej koncentracji jednostek nieprzyjaciela który raczej będzie się się sukcesywnie wycofywał skracając linie frontu, żeby nie dopuścić do przebicia się sił ukraińskich do głębi operacyjnej, co miało miejsce podczas ataku na kierunku Charkowskim gdy Ukraińcy nacierali na Szevczenkove i Kupiańsk

Wybuch pocisku moździerzowego blisko ukraińskich żołnierzyPrzesłanie do mobikówW Lymanie, skutki działania NLAV, nieźle działa, jednego orka to aż do kości obrało :mrgreen:Drobysheve: Okupanci uciekali minibusami z łupem. Niektórzy przebrali się w cywilne ubrania, teraz są łapani.
PS Na początku filmu - ukraiński BREM-1 i trofeum T-72B3T-72B3 model 2016 i słynny T-64BM "Bulat" poruszający się po wyzwolonych terytoriach


rocknrolla85

2022-10-02, 15:02
Ukraiński SOF Omega niszczy sprzęt kacapów.

Dary od Rosjan dla Ukraińców.konwój samochodów z ludźmi z pomocą humanitarną w okolicy Kupiańska został ostrzelany przez #kacapy, tyle z nich zostało.Rejon limanski


~tedwaha

2022-10-02, 16:49
Dziewczyna która nękała w Niemczech Ukraińców, a następnie namawiała do wycierania tyłków wezwaniem policji, jest deportowana z Niemiec do Rosji. :-D


Manhunt66

2022-10-02, 18:01
"Cześć, pewnie zastanawiasz się jak się tu znalazłem ... " :amused:
pa...........sz

2022-10-02, 18:15
Zełeński podpisał wniosek o przystąpienie Ukrainy do NATO.

Minęły dwa dni i patrzcie co się odpie**ala.W tej chwili już odpowiedziały pozytywnie te kraje.

spoiler

spoiler

spoiler

spoiler

spoiler

spoiler

spoiler

spoiler

spoiler

spoiler

spoiler

spoiler

spoiler

spoiler

~tedwaha

2022-10-02, 18:41
Ukraiński BTR-80 urządził zasadzkę na rosyjski BMP z żołnierzami na górze próbującymi opuścić Lyman


Ukraińcy szabrują pakę a drajwer śpi rozj***ny w szoferce :D


Ukrainiec dostaje pociskiem smugowym, podobno wyłapał na kamizelkęZagadka tajemniczych wykopów i srogiego pie**olnięcia się wyjaśniła, tik toka se kręcili


Xardas11

2022-10-02, 19:23
Kolejny złom tym razem podają że Polski a co na to specjaliści ?[ Komentarz dodany przez: Angel: 2022-10-02, 21:50 ]
adamaek7 napisał/a:

jakie zrodlo? juz 2 raz klamiesz i powielasz dezinformacje. Ukraina ma prawie 400 czolgow zdobycznych, wiekszosc to ten typ, ktory dostali tez od nas 72. pancerz raczej swiadczy o tym, ze to zdobyczny zostal trafiony.

tutaj 64 trafiona.Ukraińscy terroryści zaatakowali amerykańskimi MLRS „HIMARS” w centrum Chersoniu: 2 osoby zginęły jak podało źrodłoa tak było pod Limanu, też ładnie poszedł z dymema tu kara za źle zaparkowany ciągnik standardy Nato trzeba trzymać

troche piechoty

Nieudana ofensywyana Davydov Brod


Infiniti09

2022-10-02, 19:43
skowyt ruskich k*** po dostaniu wpie**olu w rejonie Łymania napawa mnie optymizmem, a do tego zgłoszenie do NATO.

Australian Bushmaster ciągnie ruski sprzęt dla Ukrainców~tedwaha

2022-10-02, 20:31
Dobry koń to i po błocie pójdzieMobiki w pełnej krasie, warto zauważyć że każdy element ubioru w innym wzorze kamuflażu, widać z daleka że wartość bojowa zajebistaOj, jak boli, niestety urywa się w momencie jak sanitariusz aplikuje znieczulenie, ale widać że chłopaki potrafią się bawić w każdych warunkachNa północnym odcinku frontu Chersońskiego siły ukraińskie wgryzły się podobno już na 30km, ruscy mieli się cofnąć aż do miejscowości Dudchany, jeżeli prawdą jest że uderzenie prowadzi Pierwsza brygada pancerna (ruscy donoszą o siłach co najmniej 4bat zmechanizowanych) to możemy się spodziewać kontynuacji działań przez noc. Dodatkowo na centralnym odcinku tego frontu w okolicach Dawidowego Brodu Ukraińcy mimo wcześniejszych niepowodzeń dalej próbują atakować wiążąc jednocześnie duże siły przeciwnika.


Xardas11

2022-10-02, 20:32
takiego cacka jeszcze tu nie było ?nocne dronowanie między lotniskami Opytny i Donieck,
spoilerżwye trupy pod chersoniem


Praca Lotnictwa
kierunek chersonKolejny duch kijowa kierunek Charkow ponoć wideo zostało nagrane dzisiaj o 11:00 nie wiadomo którego czasu
nie wiem jak Wy ale ja uwielbiam nocną likwidacje siły roboczej


Manhunt66

2022-10-02, 20:37
Spadochroniarze pertraktują z karaluchami granatami F1

Szczur z Ługandy siedzi w piwnicy w otocznym Łymaniu i chyba nie zdaje sobie sprawy, że odsiecz nie przybędzie :dead:X