18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraina 2022 TEMAT ZBIORCZY - TYLKO ZDJĘCIA I FILMY

~Angel • 2022-02-25, 12:31
28.06.2022


ZASADY PANUJĄCE W TYM TEMACIE:
- BEZWZGLĘDNY ZAKAZ ZWRACANIA SIĘ DO INNYCH UŻYTKOWNIKÓW ORAZ KOMENTOWANIA INNYCH POSTÓW. MASZ COŚ DO POWIEDZENIA INNEMU UŻYTKOWNIKOWI T PRZEKAŻ MU TO W WIADOMOŚCI PRYWATNEJ.
- NIE PISZEMY W POSTACH RAD, PRÓŚB I SWOICH ŻALI
- WRZUCAMY MATERIAŁY BEZPOŚREDNIO ZWIĄZANE Z DZIAŁANIAMI MILITARNYMI NA UKRAINIE - ŻADNYCH ANALIZ, POGADANEK Z YT, ARTYKUŁÓW Z PORTALI INFORMACYJNYCH, MEMÓW, ŚMIESZNYCH OBRAZKÓW ITD.
- WRZUCANE MATERIAŁY DOBRZE ABY MIAŁY OPIS SYTUACJI - MIEJCE AKCJI ITD. ORAZ LINK ŻRÓDŁOWY (NIE JEST TO KONIECZNE ALE MILE WIDZIANE)
- POSTY ZAWIERAJĄCE W/W MATERIAŁ ORAZ ZAWIERAJĄCE KOMENTARZ DO INNEGO MATERIAŁU CZY ZWROT DO USERA RÓWNIEŻ BĘDĄ USUWANE A ICH AUTORZY ORZYMAJĄ BANA.
- WIDZISZ MATERIAŁ PROPAGANDOWY CZY TO STRONY UKRAIŃSKIEJ CZY ROSYJSKIEJ MOŻESZ GO SPROSTOWAĆ TAK JAK BYŁO TO WCZEŚNIEJ UŻYWAJĄC TAGU MODSPROSTOWANIE MA ZAWIERAĆ INFORMACJE ORAZ LINK ŻRÓDŁOWY - TAKI POST ZOSTANIE DODANY DO TEGO MATERIAŁU

- AUTORZY POSTÓW NIEZGODNYCH Z W/W ZASADAMI OTRZYMAJA BANA .

PROPAGANDA TO ELEMENT WOJNY INFORMACYJNEJ I KAŻDA ZE STRON WIELOKROTNIE UDOWODNIŁA ŻE ROBI TO DOSKONALE. ZAPEWNE CZĘŚC MATERIAŁÓW ZAMIESZCZANYCH PRZEZ RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW MOŻE MIEĆ CHARAKTER DEZINFORMACYJNY - MY NIE JESTEŚMY W STANIE WERYFIKOWAC KAŻDEGO MATERIAŁU KTÓRY JEST ZAMIESZCZANY W TYM TEMACIE WIEC JAK WIDZICIE TEGO TYPU MATERIAŁY TO ZAMIAST WYPISYWAC SWOJE MĄDROŚCI TO POŚWIĘĆCIE TEN CZAS NA PORZĄDNE SPROSTOWNIE.
AUTORZY WRZUCAJĄCY UDOWODNIONĄ PROPAGANDĘ ZOSTANA POZBAWIENI MOŻLIWOŚCI PISANIA KOMENTARZY


spoiler

Michas9821

2022-09-25, 19:43
no elo kochani moi, chcieliście troszkę upadlińców?a tu patrzcie jaki niewyględny ukrainiec szczerbaty i banderowiec, hehehhe

:shock:

kochani upaińcy padają jak kawki 8-)

kochani moi ten ich kraik nigdy się nie zmieni... co rzucają na "grób"??? oczywiście CHAŁWĘ buhehhehehhe kisnę z nich :-okochani no jeszcze troszkę :dead:

i kilka smakowitych kąseczków na koniec, pozdrówka kochani :evil:

upadliński szczerzuj lol :badyl:ekstrakcja ukraińskich chomików z ziemi za pomocą oprysku :lol:dusza tego martwego upaińskiego żołdaka pewnie żałuje, że dała się kupić Żeleńskiemu zamiast w odpowiednim momencie podnieść rączki do góry musiał zginąć bezsensownie... ;-)

~tedwaha

2022-09-25, 20:41
Cytat:

A Ukrainian National Guard BTR-3DA fires it's 30mm gun, while a tank blasts away in the foreground. (Exact date and place unknown, likely 2022)

Cytat:

Ukrainian Soldier Defending City of Bakhmut Fires RPG From Building

Wojownicy Tik-Tok'a po raz kolejny, wszystko to co najlepsze czyli, strzelanie pełnymi seriami bez celowania, brak siły żywej przeciwnika oraz zwalczanie krzaków i zarośli, chyba krucho u nich już z rakietami do rpg bo przymierzają się ale nie strzelają


CoJaTamKurwaWiem

2022-09-25, 21:07
Karaluchy mają coraz większe prolemy z pamięcią - zapominają zabrać własne ścierwo :mrgreen:


Leniwe karaluchy coś niemrawo się ruszają :mrgreen:


Czemu Gruzini wpuszczają to ścierwo do siebie, to nie mam zielonego pojęcia....


Edit: Gruzja zamknie granicę dla rosyjskich mężczyzn w wieku od 18 do 55 lat już jutro, powiedziała gruzińska parlamentarzystka Nonna Mamulaszwili. :ok:

adamaek7

2022-09-25, 21:17
kobieta pisze, ze jej synowe, wezwani do wojska putina nie przeszli badan na wykrywaczu klamstw na granicy z Gruzja i ich nie wpuscili.


~tedwaha

2022-09-25, 21:24
adamaek7 napisał/a:

kobieta pisze, ze jej synowe, wezwani do wojska putina nie przeszli badan na wykrywaczu klamstw na granicy z Gruzja i ich nie wpuscili.

PS. Do tłumaczenia treści w formie obrazów polecam jakiś dodatek do przeglądarki korzystający z google lens (u mnie firefox+to google lens) Tłumacz praktycznie wszystko :mrgreen:


Czesiekzbagien

2022-09-25, 22:29
Teraz Rosjanie z Ługańska i Doniecka uciekają na stronę ukraińską żeby uniknąć mobilizacji. :shock:Ile razy można zostać zrobionym w ch...? Jak widać nie ma ograniczeń :mrgreen:

~tedwaha

2022-09-25, 22:41
Druga armia trzeciego świataKadyrowiec pod ostrzałem, odpowiada standardowo - serią nie-celowanąCytat:

Aftermath of Russia's 3rd Army Corp getting attacked by UAF
~mg_schutze

2022-09-25, 23:05
No to troszkę kacapskiej tuszonki :)

No i jesio 4x G300I zwinięty w kłębek G200

Bullseye !


Mario_Bro

2022-09-25, 23:32
Michalek ty ruska straszaca atomem samego siebie gnido. Wysylasz zdjecia sam siebie wpie**alajac na mine. Wiesz Polacy to Naród już doświadczony przez Twoich przyjaciół i w czasie WWII i potem przez kilkadziesiat lat okupacji onuc. Spojrz na ten obrazek który wyslaleś, Przyszli ruskie do trupa i czegos brakuje. Kiedyś naszym dziadkom jak nie mogli zdjac to odcinaali palce. Ty szmato. A co tam bedzie ban.


~tedwaha

2022-09-25, 23:55
Gruzja zamknęła granicę dla mężczyzn w wieku poborowym, a granica wczoraj wyglądała tak. Dopiero jak mobilizacja się zaczęła przypomnieli sobie że są przeciwko wojnie...


~mg_schutze

2022-09-26, 00:34
Swoją drogą umyka nam sytuacja w Dagestanie.
Wielkie protesty są marnie tłumione przez miejscową policję (włącznie z drogówką KeK).
Zatrzymano około 150 osób, strzelano też w powietrze.
Co ciekawe, uruchomiła się jakaś miejscowa partyzantka, która dała ultimatum miejscowej psiarni, albo ich wypuszczacie albo będzie impreza.
Wypuszczono tylko 10 osób.
Podobno jutro ma ruszyć z kopyta, na domiar złego do tłumienia zamieszek wysłana roSSgwardię z Czeczenii,
a jak wiadomo z historii, miejscowi bardzo dobrze pamiętają najazd Czeczenów na Dagestan.
Impreza się rozkręca.
CoJaTamKurwaWiem

2022-09-26, 00:46
Jak rozpoznać kacapskiego gieroja? Po prostu nie ma go tam, gdzie powinien być :mrgreen:
Karaluchy tak się przestraszyły mobilizacji, że na protesty wysyłają kobiety w swoim zastępstwie :mrgreen: Matki, żony i kochanki ich mają obronić. j***na rasa tchórzy i alkoholików:


A tym, któym się nie uda i pojadą, Ukraina przygotowała niezapomniane widoki i miejsca pochówku-kto wie- może po dwóch w plastikowej torbie, żeby im nie było smutno :mrgreen:


...albo luzem na świeżym powietrzu :mrgreen:


Dron kontra cztery karaluchy :krawaciarz:

murhaf

2022-09-26, 04:40
Gruz 200


A ten jaki zajechanyJedzie mieso na wojne


~tedwaha

2022-09-26, 05:16
Szarża naj***nego kacapa, niech się rezerwiści uczą :mrgreen:Jeżeli chodzi o mobilizacjęMocny wywiad Zolkina, (sorry za jakość ale tnę bitrate maksymalnie żeby serwera nie zapychać) Rodzice nawet nie wiedzieli że ich syn jest jeńcem Ukrainie, przecież putin obiecał że poborowi tam nie pojadą

X