18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraina 2022 TEMAT ZBIORCZY - TYLKO ZDJĘCIA I FILMY

~Angel • 2022-02-25, 12:31
EDIT: 11.09.2023

INFOTMACJA
W związku z nagminnym usuwaniem lub oznaczaniem materiałów jako +18 przez YT. o d dnia dzisiejszego tj. 11.09.2023 zostaje wprowadzony bezwzględny zakaz stawiania wszelkich materiałów z YOUTUBE do tego tematu. Proszę nie uploadować materiałów z kanału Raporty z Ukrainy na serwery - osoby zainteresowane tym kanałem zapraszamy na YT


28.06.2022


ZASADY PANUJĄCE W TYM TEMACIE:
- BEZWZGLĘDNY ZAKAZ ZWRACANIA SIĘ DO INNYCH UŻYTKOWNIKÓW ORAZ KOMENTOWANIA INNYCH POSTÓW. MASZ COŚ DO POWIEDZENIA INNEMU UŻYTKOWNIKOWI T PRZEKAŻ MU TO W WIADOMOŚCI PRYWATNEJ.
- NIE PISZEMY W POSTACH RAD, PRZEMYŚLEŃ PRÓŚB I SWOICH ŻALI
- WRZUCAMY MATERIAŁY BEZPOŚREDNIO ZWIĄZANE Z DZIAŁANIAMI MILITARNYMI NA UKRAINIE - ŻADNYCH ANALIZ, POGADANEK Z YT, ARTYKUŁÓW Z PORTALI INFORMACYJNYCH, MEMÓW, ŚMIESZNYCH OBRAZKÓW ITD.
- WRZUCANE MATERIAŁY DOBRZE ABY MIAŁY OPIS SYTUACJI - MIEJCE AKCJI ITD. ORAZ LINK ŻRÓDŁOWY (NIE JEST TO KONIECZNE ALE MILE WIDZIANE)
- POSTY ZAWIERAJĄCE W/W MATERIAŁ ORAZ ZAWIERAJĄCE KOMENTARZ DO INNEGO MATERIAŁU CZY ZWROT DO USERA RÓWNIEŻ BĘDĄ USUWANE A ICH AUTORZY ORZYMAJĄ BANA.
- WIDZISZ MATERIAŁ PROPAGANDOWY CZY TO STRONY UKRAIŃSKIEJ CZY ROSYJSKIEJ MOŻESZ GO SPROSTOWAĆ TAK JAK BYŁO TO WCZEŚNIEJ UŻYWAJĄC TAGU MODSPROSTOWANIE MA ZAWIERAĆ INFORMACJE ORAZ LINK ŻRÓDŁOWY - TAKI POST ZOSTANIE DODANY DO TEGO MATERIAŁU

- AUTORZY POSTÓW NIEZGODNYCH Z W/W ZASADAMI OTRZYMAJA BANA.

PROPAGANDA TO ELEMENT WOJNY INFORMACYJNEJ I KAŻDA ZE STRON WIELOKROTNIE UDOWODNIŁA ŻE ROBI TO DOSKONALE. ZAPEWNE CZĘŚC MATERIAŁÓW ZAMIESZCZANYCH PRZEZ RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW MOŻE MIEĆ CHARAKTER DEZINFORMACYJNY - MY NIE JESTEŚMY W STANIE WERYFIKOWAC KAŻDEGO MATERIAŁU KTÓRY JEST ZAMIESZCZANY W TYM TEMACIE WIEC JAK WIDZICIE TEGO TYPU MATERIAŁY TO ZAMIAST WYPISYWAC SWOJE MĄDROŚCI TO POŚWIĘĆCIE TEN CZAS NA PORZĄDNE SPROSTOWNIE.
AUTORZY WRZUCAJĄCY UDOWODNIONĄ PROPAGANDĘ ZOSTANA POZBAWIENI MOŻLIWOŚCI PISANIA KOMENTARZY


Proszę nie uploadować materiałów z kanału Raporty z Ukrainy na serwery - osoby zainteresowane tym kanałem zapraszamy na YT
spoiler

MłotNaKacapów

2022-09-25, 12:43
Ruski patriota kłóci się z dziewczynami które są przeciwko mobilizacji i sam zostaje zmobilizowany.Dagestańcy blokują drogi i utrudniają mobilizację swoich.Rosyjski mobik z pociskiem 120 mam xDElitarne jednostki alkoholowo zmechanizowane na pozycji :->Michał584

2022-09-25, 16:12
Chachły nakryte podczas kopaniu norek.


aptekarz997

2022-09-25, 17:21
Ruskie ścierwo dopala się gdzieś na forncieghost rider :-)


Patrzcie na tego, ze świętym obrazkiem gwalcic i zabijac poszedl. nie wiele mu to pomogło :lol:

Ceos

2022-09-25, 17:24
M777 w akcji z smaczkiem na koniecUkraińscy pilociZmęczone onuce


~tedwaha

2022-09-25, 18:08
102 brygada bierze jeńców + zniszczonych 11 najeźdźców (niedaleko Limanu)Ukraińskie wojsko obawiało się, że Rosja użyje na nich irańskich dronów. Ale Rosja to Rosja. Barbarzyńscy dzicy używają ich na celach cywilnych. Około 8 zostało wystrzelonych przeciwko miastu dziś ranoPozostałości po wysadzonym w nocy składzie amunicji niedaleko KupjańskaTrafienie bezpośrednie orka za pomocą artylerii lufowej kalibru 203mm (prawdopodobnie 2S7 Pion)Cytat:

Ukrainian forces having close quarter combat with Russian forces in an area of counter-offensive operations recently.

Film nakręcony i opublikowany przez ukraińskie Ministerstwo ObronyKobiety w Machaczkale w Dagestanie desperacko protestują przeciwko wojnie i mobilizacji: „Dlaczego zabieracie nasze dzieci? Kto kogo zaatakował? Kto zaatakował Rosję? To my zaatakowaliśmy Ukrainę. Rosja zaatakowała Ukrainę. Nie wojnie!Okopowy pies wartowniczy


murhaf

2022-09-25, 19:13
slynny kadlubek wlasnie udal sie do Hadesu


Michas9821

2022-09-25, 19:43
no elo kochani moi, chcieliście troszkę upadlińców?a tu patrzcie jaki niewyględny ukrainiec szczerbaty i banderowiec, hehehhe

:shock:

kochani upaińcy padają jak kawki 8-)

kochani moi ten ich kraik nigdy się nie zmieni... co rzucają na "grób"??? oczywiście CHAŁWĘ buhehhehehhe kisnę z nich :-okochani no jeszcze troszkę :dead:

i kilka smakowitych kąseczków na koniec, pozdrówka kochani :evil:

upadliński szczerzuj lol :badyl:ekstrakcja ukraińskich chomików z ziemi za pomocą oprysku :lol:dusza tego martwego upaińskiego żołdaka pewnie żałuje, że dała się kupić Żeleńskiemu zamiast w odpowiednim momencie podnieść rączki do góry musiał zginąć bezsensownie... ;-)

~tedwaha

2022-09-25, 20:41
Cytat:

A Ukrainian National Guard BTR-3DA fires it's 30mm gun, while a tank blasts away in the foreground. (Exact date and place unknown, likely 2022)

Cytat:

Ukrainian Soldier Defending City of Bakhmut Fires RPG From Building

Wojownicy Tik-Tok'a po raz kolejny, wszystko to co najlepsze czyli, strzelanie pełnymi seriami bez celowania, brak siły żywej przeciwnika oraz zwalczanie krzaków i zarośli, chyba krucho u nich już z rakietami do rpg bo przymierzają się ale nie strzelają


CoJaTamKurwaWiem

2022-09-25, 21:07
Karaluchy mają coraz większe prolemy z pamięcią - zapominają zabrać własne ścierwo :mrgreen:


Leniwe karaluchy coś niemrawo się ruszają :mrgreen:


Czemu Gruzini wpuszczają to ścierwo do siebie, to nie mam zielonego pojęcia....


Edit: Gruzja zamknie granicę dla rosyjskich mężczyzn w wieku od 18 do 55 lat już jutro, powiedziała gruzińska parlamentarzystka Nonna Mamulaszwili. :ok:

adamaek7

2022-09-25, 21:17
kobieta pisze, ze jej synowe, wezwani do wojska putina nie przeszli badan na wykrywaczu klamstw na granicy z Gruzja i ich nie wpuscili.


~tedwaha

2022-09-25, 21:24
adamaek7 napisał/a:

kobieta pisze, ze jej synowe, wezwani do wojska putina nie przeszli badan na wykrywaczu klamstw na granicy z Gruzja i ich nie wpuscili.

PS. Do tłumaczenia treści w formie obrazów polecam jakiś dodatek do przeglądarki korzystający z google lens (u mnie firefox+to google lens) Tłumacz praktycznie wszystko :mrgreen:


Czesiekzbagien

2022-09-25, 22:29
Teraz Rosjanie z Ługańska i Doniecka uciekają na stronę ukraińską żeby uniknąć mobilizacji. :shock:Ile razy można zostać zrobionym w ch...? Jak widać nie ma ograniczeń :mrgreen:
X