18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraina 2022 TEMAT ZBIORCZY - TYLKO ZDJĘCIA I FILMY

~Angel • 2022-02-25, 12:31
28.06.2022

ZASADY PANUJĄCE W TYM TEMACIE:
- BEZWZGLĘDNY ZAKAZ ZWRACANIA SIĘ DO INNYCH UŻYTKOWNIKÓW ORAZ KOMENTOWANIA INNYCH POSTÓW. MASZ COŚ DO POWIEDZENIA INNEMU UŻYTKOWNIKOWI T PRZEKAŻ MU TO W WIADOMOŚCI PRYWATNEJ.
- NIE PISZEMY W POSTACH RAD, PRÓŚB I SWOICH ŻALI
- WRZUCAMY MATERIAŁY BEZPOŚREDNIO ZWIĄZANE Z DZIAŁANIAMI MILITARNYMI NA UKRAINIE - ŻADNYCH ANALIZ, POGADANEK Z YT, ARTYKUŁÓW Z PORTALI INFORMACYJNYCH, MEMÓW, ŚMIESZNYCH OBRAZKÓW ITD.
- WRZUCANE MATERIAŁY DOBRZE ABY MIAŁY OPIS SYTUACJI - MIEJCE AKCJI ITD. ORAZ LINK ŻRÓDŁOWY (NIE JEST TO KONIECZNE ALE MILE WIDZIANE)
- POSTY ZAWIERAJĄCE W/W MATERIAŁ ORAZ ZAWIERAJĄCE KOMENTARZ DO INNEGO MATERIAŁU CZY ZWROT DO USERA RÓWNIEŻ BĘDĄ USUWANE A ICH AUTORZY ORZYMAJĄ BANA.
- WIDZISZ MATERIAŁ PROPAGANDOWY CZY TO STRONY UKRAIŃSKIEJ CZY ROSYJSKIEJ MOŻESZ GO SPROSTOWAĆ TAK JAK BYŁO TO WCZEŚNIEJ UŻYWAJĄC TAGU MOD

SPROSTOWANIE MA ZAWIERAĆ INFORMACJE ORAZ LINK ŻRÓDŁOWY - TAKI POST ZOSTANIE DODANY DO TEGO MATERIAŁU

- AUTORZY POSTÓW NIEZGODNYCH Z W/W ZASADAMI OTRZYMAJA BANA .

PROPAGANDA TO ELEMENT WOJNY INFORMACYJNEJ I KAŻDA ZE STRON WIELOKROTNIE UDOWODNIŁA ŻE ROBI TO DOSKONALE. ZAPEWNE CZĘŚC MATERIAŁÓW ZAMIESZCZANYCH PRZEZ RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW MOŻE MIEĆ CHARAKTER DEZINFORMACYJNY - MY NIE JESTEŚMY W STANIE WERYFIKOWAC KAŻDEGO MATERIAŁU KTÓRY JEST ZAMIESZCZANY W TYM TEMACIE WIEC JAK WIDZICIE TEGO TYPU MATERIAŁY TO ZAMIAST WYPISYWAC SWOJE MĄDROŚCI TO POŚWIĘĆCIE TEN CZAS NA PORZĄDNE SPROSTOWNIE.
AUTORZY WRZUCAJĄCY UDOWODNIONĄ PROPAGANDĘ ZOSTANA POZBAWIENI MOŻLIWOŚCI PISANIA KOMENTARZY

spoiler

Laqss6

2022-06-23, 00:18
Atak Ukraińskiego drona na kacapową rafinerię w Rostowie.

Bogal

2022-06-23, 15:35
Taka ciepła pogoda, a jednak pada grad.
Ostrzał prowadzi 36. Brygada Piechoty Morskiej im. kontradmirała Michaiła Bilinskiego. :mrgreen:

ruskaonuca1987

2022-06-23, 17:50
Nieświeży żołnierz UA

specjaliści w swoim fachu

Pan ciekawski drona nie widział

Specnaz gonił i dogonił

Donbaski kurczak ludojad dojada gieroja

cmentarzy na UA przybywa

a tu mądrzejsi od krwawego komika sami się poddali

Cost

2022-06-23, 19:45
No to napierdzielamy..

„Burza” na podwoziu T815-7T3RC1 8 × 8. System jest postrzegany jako zamiennik przestarzałego BM-27 "Hurricane" wali w orków

I tak zaczyna się poranek ukraińskich obrońców

JanKozlowski

2022-06-23, 20:20
Ukraińcy w rosyjskiej niewoli

DarkSaian

2022-06-23, 21:24
no to lecimy z uzupełnieniem.

pare filmików z Siewierdoniecka

artyleria

Drony

Partyzanci w Chersoniu

Pare innych filmików

Do kawy

Kraken odnawia sprzęt po okupantach

Toczki lecą zniszczyć składy amunicji

kompilacja ostatnich akcji

zdobyte BMD-4

Bez wciągnięcia krechy na ukrainców nie pójdzie.

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2022-06-23, 21:46 ]
Usunięty materiały niezwiązane z wojna na Ukrainie

Grymson

2022-06-23, 22:20
Cos swiezego

Nyrewesa napisał/a:

Tak wygląda od spodu uzbrojony su34. Ten czeczeński to chyba jakaś wersja ekstra jak to u czeczenow, uzbrojenie pochowane wewnatrz uskrzydlenia chyba. Grymson ty onuco uważasz nas za idiotów
Zdjęcie poglądowe uzbrojonego su34. Ten czeczeński jakoś słabo uzbrojony startuje na misję bojowa

Serio jestes taka opozniona ? A czy gdzies ja albo na filmiku jest napisane ze to ten sam Su ? Ja rozumiem ze banderyzm ci do glowy za bardzo uderzyl ale ogarnij sie . Rozumiem ze jestes kobieta i potrzebujesz dluzszej chwili zeby cos przetrawic ale nie rob z siebie publicznie idiotki.

kermicik

2022-06-23, 22:53

obwód Doniecki karma za niszczenie budynków, Javelin w akcji. Putin chce popełnić rozszerzone samobójstwo, stary chory p*zdeusz

Grymson

2022-06-23, 23:41
Nie wiem czy bylo ale wrzuce

Cost

2022-06-23, 23:57
56 Brygada Artylerii Zmotoryzowanej ostrzeliwuje rosyjskie pozycje

Azov

"Domowy" Ukraiński MLRS wykonany z Ka-52

Siewierdonieck

CoJaTamKurwaWiem

2022-06-24, 00:05
Ruskie podludzie znowu pokazują swoje zdolności na polu bitwy- w ciągu kilku dni rozmontowali największą słoneczną elektrownię na Ukrainie.
96 hektarów paneli słonecznych pojechało do zasranego kraju rad nie wiadomo po co, bo teraz raczej mają nadwyżkę i gazu, i węgla, i ropy :shock:

Wieś Nowe koło Tokomaku.

https://mig-com-ua.translate.goog/v-zaporozhskoj-oblasti-rossijane-demontirovali-i-vyvezli-krupnejsh*ju-v-ukraine-solnechnuju-jelektrostanciju/?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=en&_x_tr_pto=wapp

Lokalizacja na mapie: 47.34101304131649, 35.79696639403251

Cost

2022-06-24, 00:56
Przyzwoity okop żołnierzy UA

Ukraińcy usmażyli rosyjski transporter opancerzony na terenie obwodu białorgodzkiego za pomocą systemów przeciwpancernych

Film o tym jak wygląda jama orków gdy się ich z niej wypędzi..

Wieczorne polowanie na orki

Kolejna ukraińska "burza"..

Każda ze stron podaje zupełnie odmienne info na temat Wyspy Węży. Tu analiza zdjęcia MAXAR według źródła 20 pozycji rażonych a 5 nie dotkniętych ostrzałem.. ale ja ostatnio zaliczyłem wtopę z platformą więc nie będę sądził i komentował po prostu mi się przewinęło

Jedni powiedzą prawda inni propaganda jeszcze inni motywacja zwał jak zwał... NO MERCY

Działo samobieżne 152 mm 2S3

*mapy i zdjęcia i analizy Wyspy Węży to są gęściej niż pachołki przy drodze widzę po źródłach aż głowa boli więc zapomnijcie co wrzuciłem nie wtrącam się w takie rzeczy

Ukraińskie mi-8

JanKozlowski

2022-06-24, 08:20
59?-letni Ukrainiec rzucił granatem z okna w kierunku dzieci. Dnipro

Niezwyciężony

2022-06-24, 09:44
Cytat:

Według wstępnych danych w katastrofie Ił-76 w Riazaniu zginęły cztery osoby.
Na pokładzie było 9 osób. Ministerstwo Obrony poinformowało, że zestrzelony samolot rozbił się z powodu awarii silnika.

[/quote]

Senpai11

2022-06-24, 09:50
garsc informacji dla równowagi propagandy z obu stron :)

X