18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraina 2022 TEMAT ZBIORCZY - TYLKO ZDJĘCIA I FILMY

~Angel • 2022-02-25, 12:31
EDIT: 11.09.2023

INFOTMACJA
W związku z nagminnym usuwaniem lub oznaczaniem materiałów jako +18 przez YT. o d dnia dzisiejszego tj. 11.09.2023 zostaje wprowadzony bezwzględny zakaz stawiania wszelkich materiałów z YOUTUBE do tego tematu. Proszę nie uploadować materiałów z kanału Raporty z Ukrainy na serwery - osoby zainteresowane tym kanałem zapraszamy na YT


28.06.2022


ZASADY PANUJĄCE W TYM TEMACIE:
- BEZWZGLĘDNY ZAKAZ ZWRACANIA SIĘ DO INNYCH UŻYTKOWNIKÓW ORAZ KOMENTOWANIA INNYCH POSTÓW. MASZ COŚ DO POWIEDZENIA INNEMU UŻYTKOWNIKOWI T PRZEKAŻ MU TO W WIADOMOŚCI PRYWATNEJ.
- NIE PISZEMY W POSTACH RAD, PRZEMYŚLEŃ PRÓŚB I SWOICH ŻALI
- WRZUCAMY MATERIAŁY BEZPOŚREDNIO ZWIĄZANE Z DZIAŁANIAMI MILITARNYMI NA UKRAINIE - ŻADNYCH ANALIZ, POGADANEK Z YT, ARTYKUŁÓW Z PORTALI INFORMACYJNYCH, MEMÓW, ŚMIESZNYCH OBRAZKÓW ITD.
- WRZUCANE MATERIAŁY DOBRZE ABY MIAŁY OPIS SYTUACJI - MIEJCE AKCJI ITD. ORAZ LINK ŻRÓDŁOWY (NIE JEST TO KONIECZNE ALE MILE WIDZIANE)
- POSTY ZAWIERAJĄCE W/W MATERIAŁ ORAZ ZAWIERAJĄCE KOMENTARZ DO INNEGO MATERIAŁU CZY ZWROT DO USERA RÓWNIEŻ BĘDĄ USUWANE A ICH AUTORZY ORZYMAJĄ BANA.
- WIDZISZ MATERIAŁ PROPAGANDOWY CZY TO STRONY UKRAIŃSKIEJ CZY ROSYJSKIEJ MOŻESZ GO SPROSTOWAĆ TAK JAK BYŁO TO WCZEŚNIEJ UŻYWAJĄC TAGU MOD



SPROSTOWANIE MA ZAWIERAĆ INFORMACJE ORAZ LINK ŻRÓDŁOWY - TAKI POST ZOSTANIE DODANY DO TEGO MATERIAŁU

- AUTORZY POSTÓW NIEZGODNYCH Z W/W ZASADAMI OTRZYMAJA BANA.

PROPAGANDA TO ELEMENT WOJNY INFORMACYJNEJ I KAŻDA ZE STRON WIELOKROTNIE UDOWODNIŁA ŻE ROBI TO DOSKONALE. ZAPEWNE CZĘŚC MATERIAŁÓW ZAMIESZCZANYCH PRZEZ RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW MOŻE MIEĆ CHARAKTER DEZINFORMACYJNY - MY NIE JESTEŚMY W STANIE WERYFIKOWAC KAŻDEGO MATERIAŁU KTÓRY JEST ZAMIESZCZANY W TYM TEMACIE WIEC JAK WIDZICIE TEGO TYPU MATERIAŁY TO ZAMIAST WYPISYWAC SWOJE MĄDROŚCI TO POŚWIĘĆCIE TEN CZAS NA PORZĄDNE SPROSTOWNIE.
AUTORZY WRZUCAJĄCY UDOWODNIONĄ PROPAGANDĘ ZOSTANA POZBAWIENI MOŻLIWOŚCI PISANIA KOMENTARZY


W związku z waszymi licznymi prośbami ten temat będzie tylko i wyłącznie na zdjęcia i filmy z wojny na Ukrainie. Temat jest otwarty ale proszę o dodawanie postów wyłącznie z materiałami z Ukrainy bez komentowania pozostałych materiałów.

Komentarze bez w/w materiałów będą usuwane a ich autorzy otrzymają blokadę pisania na 30 dni.

EDIT od dnia 09.05 wszelkie komentowanie bez materiałów z wydarzeń na Ukrainie =BAN

WSZELKIE EWENTUALNE SPROSTOWANIE ŻLE OPISANYCH MATERIAŁÓW LUB SPROSTOWANIA PROSZĘ WPISYWAĆ W TAGU mod



Taki komentarz zostanie dołączony do posta i usunięty.


29.04.2023


Wojna trwa od ponad roku więc nazbierało się już trochę materiału przez ten czas.
Aby nie robić bałaganu i zachować chronologię nie wrzucajcie starych zdjęć czy filmów i weryfikujcie takie materiały przed ich wrzuceniem. Dodatkowo przy dodawaniu materiałów dodawajcie opisy o miejscu akcji bo np wrzucanie zdjęć samych zwłok niczego nie wnosi do tematu a wiele tych materiałów pochodzi z początku wojny.


spoiler

Cost

2022-06-23, 19:45
No to napierdzielamy..

„Burza” na podwoziu T815-7T3RC1 8 × 8. System jest postrzegany jako zamiennik przestarzałego BM-27 "Hurricane" wali w orków



I tak zaczyna się poranek ukraińskich obrońców


JanKozlowski

2022-06-23, 20:20
Ukraińcy w rosyjskiej niewoli


DarkSaian

2022-06-23, 21:24
no to lecimy z uzupełnieniem.

pare filmików z Siewierdoniecka










artyleria











Drony





Partyzanci w Chersoniu





Pare innych filmików

Do kawy



Kraken odnawia sprzęt po okupantach



Toczki lecą zniszczyć składy amunicji


kompilacja ostatnich akcji



zdobyte BMD-4



Bez wciągnięcia krechy na ukrainców nie pójdzie.



[ Komentarz dodany przez: Angel: 2022-06-23, 21:46 ]
Usunięty materiały niezwiązane z wojna na Ukrainie

Grymson

2022-06-23, 22:20
Cos swiezego








Nyrewesa napisał/a:

Tak wygląda od spodu uzbrojony su34. Ten czeczeński to chyba jakaś wersja ekstra jak to u czeczenow, uzbrojenie pochowane wewnatrz uskrzydlenia chyba. Grymson ty onuco uważasz nas za idiotów
Zdjęcie poglądowe uzbrojonego su34. Ten czeczeński jakoś słabo uzbrojony startuje na misję bojowa



Serio jestes taka opozniona ? A czy gdzies ja albo na filmiku jest napisane ze to ten sam Su ? Ja rozumiem ze banderyzm ci do glowy za bardzo uderzyl ale ogarnij sie . Rozumiem ze jestes kobieta i potrzebujesz dluzszej chwili zeby cos przetrawic ale nie rob z siebie publicznie idiotki.




kermicik

2022-06-23, 22:53

obwód Doniecki karma za niszczenie budynków, Javelin w akcji. Putin chce popełnić rozszerzone samobójstwo, stary chory p*zdeusz

Grymson

2022-06-23, 23:41
Nie wiem czy bylo ale wrzuce



Cost

2022-06-23, 23:57
56 Brygada Artylerii Zmotoryzowanej ostrzeliwuje rosyjskie pozycje



Azov




"Domowy" Ukraiński MLRS wykonany z Ka-52




Siewierdonieck


CoJaTamKurwaWiem

2022-06-24, 00:05
Ruskie podludzie znowu pokazują swoje zdolności na polu bitwy- w ciągu kilku dni rozmontowali największą słoneczną elektrownię na Ukrainie.
96 hektarów paneli słonecznych pojechało do zasranego kraju rad nie wiadomo po co, bo teraz raczej mają nadwyżkę i gazu, i węgla, i ropy :shock:

Wieś Nowe koło Tokomaku.

https://mig-com-ua.translate.goog/v-zaporozhskoj-oblasti-rossijane-demontirovali-i-vyvezli-krupnejsh*ju-v-ukraine-solnechnuju-jelektrostanciju/?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=en&_x_tr_pto=wapp



Lokalizacja na mapie: 47.34101304131649, 35.79696639403251

Cost

2022-06-24, 00:56
Przyzwoity okop żołnierzy UA



Ukraińcy usmażyli rosyjski transporter opancerzony na terenie obwodu białorgodzkiego za pomocą systemów przeciwpancernych



Film o tym jak wygląda jama orków gdy się ich z niej wypędzi..



Wieczorne polowanie na orki



Kolejna ukraińska "burza"..



Każda ze stron podaje zupełnie odmienne info na temat Wyspy Węży. Tu analiza zdjęcia MAXAR według źródła 20 pozycji rażonych a 5 nie dotkniętych ostrzałem.. ale ja ostatnio zaliczyłem wtopę z platformą więc nie będę sądził i komentował po prostu mi się przewinęło



Jedni powiedzą prawda inni propaganda jeszcze inni motywacja zwał jak zwał... NO MERCY



Działo samobieżne 152 mm 2S3



*mapy i zdjęcia i analizy Wyspy Węży to są gęściej niż pachołki przy drodze widzę po źródłach aż głowa boli więc zapomnijcie co wrzuciłem nie wtrącam się w takie rzeczy

Ukraińskie mi-8


JanKozlowski

2022-06-24, 08:20
59?-letni Ukrainiec rzucił granatem z okna w kierunku dzieci. Dnipro


Ni...........ny

2022-06-24, 09:44
Cytat:

Według wstępnych danych w katastrofie Ił-76 w Riazaniu zginęły cztery osoby.
Na pokładzie było 9 osób. Ministerstwo Obrony poinformowało, że zestrzelony samolot rozbił się z powodu awarii silnika.



[/quote]

Senpai11

2022-06-24, 09:50
garsc informacji dla równowagi propagandy z obu stron :)








DarkSaian

2022-06-24, 09:54
Dwa HIMARS-y pracują nad Orkami



a tu samozaoranie się ruskiego SAM systemu w Ałczewśk-u


woytasw

2022-06-24, 13:38
Transport T-80 i T-62


JanKozlowski

2022-06-24, 14:26
Rosyjski Ka-52s w akcji


raindewtiger he he niezła propaganda nawet zdążyli opony zmienić.
X