18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraina 2022 TEMAT ZBIORCZY - TYLKO ZDJĘCIA I FILMY

~Angel • 2022-02-25, 12:31
EDIT: 11.09.2023

INFOTMACJA
W związku z nagminnym usuwaniem lub oznaczaniem materiałów jako +18 przez YT. o d dnia dzisiejszego tj. 11.09.2023 zostaje wprowadzony bezwzględny zakaz stawiania wszelkich materiałów z YOUTUBE do tego tematu. Proszę nie uploadować materiałów z kanału Raporty z Ukrainy na serwery - osoby zainteresowane tym kanałem zapraszamy na YT


28.06.2022


ZASADY PANUJĄCE W TYM TEMACIE:
- BEZWZGLĘDNY ZAKAZ ZWRACANIA SIĘ DO INNYCH UŻYTKOWNIKÓW ORAZ KOMENTOWANIA INNYCH POSTÓW. MASZ COŚ DO POWIEDZENIA INNEMU UŻYTKOWNIKOWI T PRZEKAŻ MU TO W WIADOMOŚCI PRYWATNEJ.
- NIE PISZEMY W POSTACH RAD, PRZEMYŚLEŃ PRÓŚB I SWOICH ŻALI
- WRZUCAMY MATERIAŁY BEZPOŚREDNIO ZWIĄZANE Z DZIAŁANIAMI MILITARNYMI NA UKRAINIE - ŻADNYCH ANALIZ, POGADANEK Z YT, ARTYKUŁÓW Z PORTALI INFORMACYJNYCH, MEMÓW, ŚMIESZNYCH OBRAZKÓW ITD.
- WRZUCANE MATERIAŁY DOBRZE ABY MIAŁY OPIS SYTUACJI - MIEJCE AKCJI ITD. ORAZ LINK ŻRÓDŁOWY (NIE JEST TO KONIECZNE ALE MILE WIDZIANE)
- POSTY ZAWIERAJĄCE W/W MATERIAŁ ORAZ ZAWIERAJĄCE KOMENTARZ DO INNEGO MATERIAŁU CZY ZWROT DO USERA RÓWNIEŻ BĘDĄ USUWANE A ICH AUTORZY ORZYMAJĄ BANA.
- WIDZISZ MATERIAŁ PROPAGANDOWY CZY TO STRONY UKRAIŃSKIEJ CZY ROSYJSKIEJ MOŻESZ GO SPROSTOWAĆ TAK JAK BYŁO TO WCZEŚNIEJ UŻYWAJĄC TAGU MOD



SPROSTOWANIE MA ZAWIERAĆ INFORMACJE ORAZ LINK ŻRÓDŁOWY - TAKI POST ZOSTANIE DODANY DO TEGO MATERIAŁU

- AUTORZY POSTÓW NIEZGODNYCH Z W/W ZASADAMI OTRZYMAJA BANA.

PROPAGANDA TO ELEMENT WOJNY INFORMACYJNEJ I KAŻDA ZE STRON WIELOKROTNIE UDOWODNIŁA ŻE ROBI TO DOSKONALE. ZAPEWNE CZĘŚC MATERIAŁÓW ZAMIESZCZANYCH PRZEZ RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW MOŻE MIEĆ CHARAKTER DEZINFORMACYJNY - MY NIE JESTEŚMY W STANIE WERYFIKOWAC KAŻDEGO MATERIAŁU KTÓRY JEST ZAMIESZCZANY W TYM TEMACIE WIEC JAK WIDZICIE TEGO TYPU MATERIAŁY TO ZAMIAST WYPISYWAC SWOJE MĄDROŚCI TO POŚWIĘĆCIE TEN CZAS NA PORZĄDNE SPROSTOWNIE.
AUTORZY WRZUCAJĄCY UDOWODNIONĄ PROPAGANDĘ ZOSTANA POZBAWIENI MOŻLIWOŚCI PISANIA KOMENTARZY


W związku z waszymi licznymi prośbami ten temat będzie tylko i wyłącznie na zdjęcia i filmy z wojny na Ukrainie. Temat jest otwarty ale proszę o dodawanie postów wyłącznie z materiałami z Ukrainy bez komentowania pozostałych materiałów.

Komentarze bez w/w materiałów będą usuwane a ich autorzy otrzymają blokadę pisania na 30 dni.

EDIT od dnia 09.05 wszelkie komentowanie bez materiałów z wydarzeń na Ukrainie =BAN

WSZELKIE EWENTUALNE SPROSTOWANIE ŻLE OPISANYCH MATERIAŁÓW LUB SPROSTOWANIA PROSZĘ WPISYWAĆ W TAGU mod



Taki komentarz zostanie dołączony do posta i usunięty.


29.04.2023


Wojna trwa od ponad roku więc nazbierało się już trochę materiału przez ten czas.
Aby nie robić bałaganu i zachować chronologię nie wrzucajcie starych zdjęć czy filmów i weryfikujcie takie materiały przed ich wrzuceniem. Dodatkowo przy dodawaniu materiałów dodawajcie opisy o miejscu akcji bo np wrzucanie zdjęć samych zwłok niczego nie wnosi do tematu a wiele tych materiałów pochodzi z początku wojny.


spoiler

adamaek7

2022-06-20, 22:02
natezenie ruskich trolli jest tu juz tak duze i tego co oni tu promuja czyli terroryzmu i nienawiasci, ze obawiam sie ze sadol zle przez to skonczy, jak nie bedzie reakci zadnej.

ladnie pomalowany dostawczak na Ukrainie.






Cost

2022-06-20, 22:38
Boom!
Kolejny wjazd na minę ruskiego tanka..


DarkSaian

2022-06-20, 22:41
Podobno wyruszyla w koncu flota czarnomorska na Odesse, podają rosyjskie zrodla. Mam nadzieje ze informacja sie potwierdzi i bedzie jutro duzo fajerwerkow z uzycia harpunów



Translacja


Zrodlo tt Igora Girkina

Cost

2022-06-20, 23:14
Dobry rytmiczny tłusty bucik na dobranoc.. ukraińska art rakietowa pracuje..



Nie bucik tylko bicik .. nie wiem jak wy ale ja nie znoszę słownika w telefonie..

PrawdaJestJedna

2022-06-21, 00:54
@Cost
Post ID: 6221276

Filmik zweryfikowany jako propaganda. Oryginalny jest na YouTube z tytułem "Тушение пожара на буровой в Красном море", a jego data sięga 19 stycznia 2014 roku.

Źródło jako dowód: https://youtu.be/SkaM8Pi9AK8

1bolek1

2022-06-21, 07:56


pokorny rusek






[ Komentarz dodany przez: Angel: 2022-06-21, 14:46 ]
Usunięto zbędne pie**olenie

1bolek1

2022-06-21, 08:37
ruscy mogą powiedzie, że byli na księżycu,
ta ilość kraterów po pociskach powala


Cost

2022-06-21, 09:41
@prawdaJestJedna /Filmik zweryfikowany jako propaganda. Oryginalny jest na YouTube z tytułem "Тушение пожара на буровой в Красном море", a jego data sięga 19 stycznia 2014 roku.

Możliwe że jest tak jak mówi, materiał szybko został wycofany z mojego źródełka więc sam już czułem że coś jest nie tak. Fakt faktem UA ostrzelało 2 platformy nie wiem jaki skutek. Przepraszam wszystkich za wtopę.

Siewierdonieck
Karabiny i rakiety


Nyrewesa

2022-06-21, 13:32
Tak wygląda od spodu uzbrojony su34. Ten czeczeński to chyba jakaś wersja ekstra jak to u czeczenow, uzbrojenie pochowane wewnatrz uskrzydlenia chyba. Grymson ty onuco uważasz nas za idiotów

Zdjęcie poglądowe uzbrojonego su34. Ten czeczeński jakoś słabo uzbrojony startuje na misję bojowa


JanKozlowski

2022-06-21, 15:22
M777 pod ostrzałem


Cost

2022-06-21, 17:41
Ten "wyzwoliciel" miał dużego pecha..Artyleria 92. brygady UA w obwodzie charkowskim. Gość rozbity na atomy..



Donbas. Azov bombarduje ruskich z drona



Szybkie szkolenie ze Szwedzkiego RPG Carl Gustaf 84mm



Kolejny zbłąkany



„CEZAR” wysyła prezenty orkom



Słowenia przekazała Ukrainie 35 transporterów opancerzonych BVP M80A, które są już w drodze.





Kolejny uwięziony ork



Kolejny króciutki fragmencik z Siewierodoniecka



Takie tam na rozładowanie, kaczuchy w natarciu ma ruskich



Ruscy niedługo sami się zniszczą..



Zmiażdżone orki gdzieś na wschodzie


JanKozlowski

2022-06-21, 18:03
ukraińskie t-72, najpewniej przekazane przez polskę


Cody z przed ostatnim filmikiem przesadziłeś ma chyba z 10 lat i ch*j wie skąd.

Miało być Cost

ruskaonuca1987

2022-06-21, 18:33
kolejna porcja zbuntowanych żołnierzy UA


może doszło do nich, że krwawy klaun chce wojować do ostatniego żywego soldata, wszak już w 2019 roku to zapowiadał


ktoś tam coś wcześniej pisał o bombardowaniu przedszkoli i szkół przez złych Rosjan


Czeczeni robią porządki przy pomocy drona


artyleria robi swoje


czy lubią , czy nie ale żołnierze UA będą musieli się przyzwyczaić do zapachu termitu

Ni...........ny

2022-06-21, 18:57
CAESAR francuska samobieżna haubicoarmata kalibru 155 mm na podwoziu samochodu ciężarowego, produkowana przez przedsiębiorstwo Nexter Systems

Cost

2022-06-21, 21:06
Stringer ląduje na ruskim orlan-10



Rosyjskie uzupełnienia na front..



Minister obrony Aleksiej Reznikow powiedział, że pierwsze niemieckie samobieżne haubice Panzerhaubitze2000 są już na froncie. Reznikow dodał, że jest to 6. typ artylerii 155 mm, który wzmacnia ukraińską obronę: Siły Zbrojne mają już M777, FH70, M109, AHS Krab, Cezar i Ph2000



Żołnierze UA na dostarczonych im transporterach YPR-765 (modyfikacja M113)



UA CAESAR ACS na podwoziu Renault Sherpa 5



Kolejne ruskie sołdaty jeńcy.. nie ciężko ich pewnie złapać skoro piją.. nie ma to jak wakacje w Donbasie.. flaszeczką Finlandii , wiatraczek...

X