18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraina 2022 TEMAT ZBIORCZY - TYLKO ZDJĘCIA I FILMY

~Angel • 2022-02-25, 12:31
EDIT: 11.09.2023

INFOTMACJA
W związku z nagminnym usuwaniem lub oznaczaniem materiałów jako +18 przez YT. o d dnia dzisiejszego tj. 11.09.2023 zostaje wprowadzony bezwzględny zakaz stawiania wszelkich materiałów z YOUTUBE do tego tematu. Proszę nie uploadować materiałów z kanału Raporty z Ukrainy na serwery - osoby zainteresowane tym kanałem zapraszamy na YT


28.06.2022


ZASADY PANUJĄCE W TYM TEMACIE:
- BEZWZGLĘDNY ZAKAZ ZWRACANIA SIĘ DO INNYCH UŻYTKOWNIKÓW ORAZ KOMENTOWANIA INNYCH POSTÓW. MASZ COŚ DO POWIEDZENIA INNEMU UŻYTKOWNIKOWI T PRZEKAŻ MU TO W WIADOMOŚCI PRYWATNEJ.
- NIE PISZEMY W POSTACH RAD, PRZEMYŚLEŃ PRÓŚB I SWOICH ŻALI
- WRZUCAMY MATERIAŁY BEZPOŚREDNIO ZWIĄZANE Z DZIAŁANIAMI MILITARNYMI NA UKRAINIE - ŻADNYCH ANALIZ, POGADANEK Z YT, ARTYKUŁÓW Z PORTALI INFORMACYJNYCH, MEMÓW, ŚMIESZNYCH OBRAZKÓW ITD.
- WRZUCANE MATERIAŁY DOBRZE ABY MIAŁY OPIS SYTUACJI - MIEJCE AKCJI ITD. ORAZ LINK ŻRÓDŁOWY (NIE JEST TO KONIECZNE ALE MILE WIDZIANE)
- POSTY ZAWIERAJĄCE W/W MATERIAŁ ORAZ ZAWIERAJĄCE KOMENTARZ DO INNEGO MATERIAŁU CZY ZWROT DO USERA RÓWNIEŻ BĘDĄ USUWANE A ICH AUTORZY ORZYMAJĄ BANA.
- WIDZISZ MATERIAŁ PROPAGANDOWY CZY TO STRONY UKRAIŃSKIEJ CZY ROSYJSKIEJ MOŻESZ GO SPROSTOWAĆ TAK JAK BYŁO TO WCZEŚNIEJ UŻYWAJĄC TAGU MOD



SPROSTOWANIE MA ZAWIERAĆ INFORMACJE ORAZ LINK ŻRÓDŁOWY - TAKI POST ZOSTANIE DODANY DO TEGO MATERIAŁU

- AUTORZY POSTÓW NIEZGODNYCH Z W/W ZASADAMI OTRZYMAJA BANA.

PROPAGANDA TO ELEMENT WOJNY INFORMACYJNEJ I KAŻDA ZE STRON WIELOKROTNIE UDOWODNIŁA ŻE ROBI TO DOSKONALE. ZAPEWNE CZĘŚC MATERIAŁÓW ZAMIESZCZANYCH PRZEZ RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW MOŻE MIEĆ CHARAKTER DEZINFORMACYJNY - MY NIE JESTEŚMY W STANIE WERYFIKOWAC KAŻDEGO MATERIAŁU KTÓRY JEST ZAMIESZCZANY W TYM TEMACIE WIEC JAK WIDZICIE TEGO TYPU MATERIAŁY TO ZAMIAST WYPISYWAC SWOJE MĄDROŚCI TO POŚWIĘĆCIE TEN CZAS NA PORZĄDNE SPROSTOWNIE.
AUTORZY WRZUCAJĄCY UDOWODNIONĄ PROPAGANDĘ ZOSTANA POZBAWIENI MOŻLIWOŚCI PISANIA KOMENTARZY


W związku z waszymi licznymi prośbami ten temat będzie tylko i wyłącznie na zdjęcia i filmy z wojny na Ukrainie. Temat jest otwarty ale proszę o dodawanie postów wyłącznie z materiałami z Ukrainy bez komentowania pozostałych materiałów.

Komentarze bez w/w materiałów będą usuwane a ich autorzy otrzymają blokadę pisania na 30 dni.

EDIT od dnia 09.05 wszelkie komentowanie bez materiałów z wydarzeń na Ukrainie =BAN

WSZELKIE EWENTUALNE SPROSTOWANIE ŻLE OPISANYCH MATERIAŁÓW LUB SPROSTOWANIA PROSZĘ WPISYWAĆ W TAGU mod



Taki komentarz zostanie dołączony do posta i usunięty.


29.04.2023


Wojna trwa od ponad roku więc nazbierało się już trochę materiału przez ten czas.
Aby nie robić bałaganu i zachować chronologię nie wrzucajcie starych zdjęć czy filmów i weryfikujcie takie materiały przed ich wrzuceniem. Dodatkowo przy dodawaniu materiałów dodawajcie opisy o miejscu akcji bo np wrzucanie zdjęć samych zwłok niczego nie wnosi do tematu a wiele tych materiałów pochodzi z początku wojny.


spoiler

ra...........er

2022-06-20, 00:13
Prognoza pogody dla obwodu chersońskiego - Grad



Żeby nie było to mimo że osobiście mam w głebokiej pogardzie tę polskojęzyczną swołocz typu kozłowski, onuca czy tranzystor to jednocześnie uważam że dzięki nim mamy pełny obraz sytuacji. Każdy kto się jara tylko i wyłącznie ukraińskim spojrzeniem na wojnę jest takim samym durniem jak oni.

Piękny widok wieży rzadkiego BMP-1AM „Basurmanin” ulatującej w przestworza.




JanKozlowski

2022-06-20, 08:44
Uderzenie pociskami termobarycznymi w ukrów


adamaek7

2022-06-20, 09:29
a ja tak nie uwazam. wrecz przeciwnie. te ludki jawnie sieja nienawisc, wspieraja terroryzm tak naprawde. to najemnicy, ale oni nadaja chyba z ru.

gdzies w donbasie. ruska ciezarowka.


Mario_Bro

2022-06-20, 11:30
JanKozlowski napisał/a:

Do tego konta założone zaraz po wybuchu wojny.

RUS cały czas umacniają się na wyspie Węży. Budują fortyfikacje (żółte), sporo nowego sprzętu (niebieskie). Ta wyspa w rękach RUS to dla mnie jednak wyznacznik, że UKR brakuje ciągle ofensywnych zdolności.
Tekst pod zdjęciem skopiowany z opisu







Panie Kozlowski. Aby warto bylo wykonac akcje nalezy poczekac az sila wroga bedzie na tyle liczna aby mozna bylo z korzyscia przeprowadzic bardzo udana akcje. Jak powyzej. Jak widac Ukraincy tez obserwuja posty :) . Ale dzieki za podpowiedzi. Pewnie tam ktos czeka na wiecej

JanKozlowski

2022-06-20, 12:18
Rosyjski atak na Toshkivi


Adamski jeśli twój tekst dotyczy mnie to podaj mi chodzi jeden mój post gdzie sieję nienawiści a jak nie to jesteś zwykłym hipokrytą.
Mario jeśli będziesz miał jakieś filmiki z tego wydarzenia to wrzuć to z chęcią obejrzę bo po to wchodzę tutaj o czym wielu zapomina.

A z drugiej strony jak ja coś wrzuciłem z onetu to mnie wyśmiano.

1bolek1

2022-06-20, 12:23
ruski magazyn wojskowy w Ługańsku i orki


ruskaonuca1987

2022-06-20, 12:24
DarkSaian napisał/a:

kolejny ruski naziol do kolekcji


to nie rusek - to jeden z niezliczonej ilości ukraiskich popaprańców którzy odnaleźli swoje miejsce w jednostkach typu Azov czy Ajdar zamiast odsiadywac swoje wyroki. Ten konkretny złapany 3 dni temu pod Siewierodonieckiem.

tu jego kolega z festiwalu tatuażu jeszcze w okopie


a z tymi tutaj go złapali


najemnikom rzedną miny


Żeby nie było, że nie na tamat - od 3:53 odniesienie do tematu - ale polecam całość.


Niedługo będzie po wszystkim, razem z resztą poznacie w sumie tylko część prawdy, ale to wystarczy byście zrozumieli jak głupio zostaliście zmanipulowani. Nie będziecie musieli mnie przepraszać - już Wam wybaczyłem. Wszystkiego dobrego.

Mario_Bro

2022-06-20, 12:46
JanKozlowski napisał/a:

Rosyjski atak na Toshkivi

Mario jeśli będziesz miał jakieś filmiki z tego wydarzenia to wrzuć to z chęcią obejrzę bo po to wchodzę tutaj o czym wielu zapomina.
A z drugiej strony jak ja coś wrzuciłem z onetu to mnie wyśmiano.







Sorki za onet nie chcialo mi sie tlumaczyc ale fakt jest znany w swiecie. Filmiki beda. Czekamy na wiecej materialow...

Jesli chodzi o Panska obiektywnosc to wystarczy spojrzec u Roba na tweecie. Jest multum materialow ale u Pana Kozlowskiego 1/6 ten wlasnie RU sie pokaze na Sadolu. No dobra ale sposrod wszystkich rusofilow Pan Kozlowski ma prznajmej jakas tam klase. Dobre i to.

Cost

2022-06-20, 17:27
Siemano, nie miałem czasu na wrzucanie materiałów ale nadrabiamy..

Ostatnia demolka ruskich w pobliżu Wyspy Węży w lepszej jakości..



ruski tank wbija na minę..



Trafienie w rus czołg że STUGNY



Okupanci rozpoczęli ekshumację zmarłych w Mariupolu – poinformował doradca mera miasta Piotr Andryuszczenko
"Wykopują zwłoki, ładują je na traktory i zabierają do kostnicy metra. Rejestracja odbywa się tylko przy udziale krewnych. Ze względu na upał, natychmiast z kostnicy do masowych grobów. "



Samochód chłopakow z UA KRAKEN po ostrzale.. porządna szyba..



Chłopaki z UA prasują ruskich granatnikami ags -17 30mm (w tle słychać drugi)



W okupowanym Mariupolu brakuje wody, pozostali mieszkańcy radzą sobie jak się da.. przypomnę że my lato..



UA żołnierz i ATGM MILAN w akcji, podobno trafienie w piechotę ale nie widać rezultatów



Ukrainiec wali z Mg-42/59



Zooooom zooooooooom pif paf rataatatata



36 brygada pracuje nad gromadzeniem siły roboczej orkostanu.



Jeb jeb jeb z Javelina w bmp-3



Legendarny bokser Mike Tyson wyraził poparcie dla Ukrainy



Lisiczansk, ojciec i zmarły syn po ostrzale ruskich, chwyta za serce.. pozdro Ukraina trzymajcie się tam, j***ć put-in-a.ss


Ni...........ny

2022-06-20, 17:29
A tu krab w Dombasie.

Cost

2022-06-20, 19:24
Według opisu to nie mieści się w pale ale w sumie nic mnie nie zaskoczy juz.. Ukraiński medyk i koledzy złapali orków na kradzieży nowych przyslanych mundurów UA.. słyszałem ze wszystkiego im brakuje nawet majtek więc w sumie ma sens..



Rusek po wizycie w salonie piękności na Ukrainie..



Jeeeeb jak w kręgle..
58 oddzielna zmotoryzowana brygada piechoty nazwanej na cześć Hetmana Iwana Wyhowskiego zniszczyła grupę wroga..



Ukraiński dziennikarz Andrij Tsaplienko opublikował wideo ze schwytanym „Dnrowcem”, który został złapany w rejonie Łysiczańska.



Australijskie transportery opancerzone M113AS4 są przygotowywane do wysyłki na Ukrainę.



UA T-84 w Donbasie



Legion Cudzoziemski rozdupcyl moskalskiego tanka.. Javelinem



Chwila chwila, co to za żule spod sklepu..?! A nie to tylko ruskie sołdaty..



Marines z 406. oddzielnej brygady artylerii przesyłają pozdrowienia okupantom z amerykańskiej haubicy M777. kierunek Chersoń.



Ukraińcy całkiem nieźle znoszą ostrzał swojego schroniku..



Białorusini dojechali i pojmali ruskie pachruście.. brawo!




Pułk Kastusia Kalinouskiego (biał. Полк Кастуся Каліноўскага, wcześniej Batalion Kastusia Kalinouskiego) – ochotnicza jednostka obrony terytorialnej złożona z Białorusinów, utworzona w 2022 roku w celu obrony Ukrainy przed rosyjską inwazją..



Severodonetsk, Luhansk region.
Ukrainska kompilacja walk miejskich..



Lysychansk, Luhansk region.
Lysyczansk po ciężkich walkach..



Ukraińcy holują artylerię, żołnierz wyśmiewa Macrona i Sholtza..



Holenderski transporter opancerzony YPR-765 (modyfikacja M113) w użyciu Sił Zbrojnych Ukrainy..



UA Btr-4 z bliska..
Nawiasem mówiąc, to właśnie te samochody były wyposażone w niemiecki silnik Deutz



ruscy niestety oprócz staroci ściągają do Ługańska nowsze czołgi.. t80bv..



92. Brygada artylerii likwiduje moskalskie siedlisko..



UWAGA WAŻNY KOMUNIKAT

PrawdaJestJedna napisał/a:


Filmik zweryfikowany jako propaganda. Oryginalny jest na YouTube z tytułem "Тушение пожара на буровой в Красном море", a jego data sięga 19 stycznia 2014 roku.

Źródło jako dowód: https://youtu.be/SkaM8Pi9AK8



wieża "Tavrida" na Krymie, na która dziś rano APU przeprowadziła atak rakietowy. Jak się okazało, podpory nie mogły wytrzymać eksplozji, a wieża prawie całkowicie się zawaliła...







Z tego co mi wiadomo i że spływających wiadomości to bardzo podk***ilo orki.. cdn..


ruskaonuca1987

2022-06-20, 19:50
[ Komentarz dodany przez: Angel: 2022-06-20, 21:40 ]
bleblebator1 napisał/a:

Gówno prawda tawariszczi, ukraińcy dorwali sztab armijny orków
https://defence-ua.com/army_and_war/zsu_zavdajut_seriji_visokotochnih_udariv_po_tilah_armiji_rf_znisch*jutsja_shtabi_ta_tsentri_upravlinnja-7852.html



Rosyjskie pociski Kalibr uderzyły w stanowisko dowodzenia wojsk ukraińskich w pobliżu wsi Shirokaya Dacha w obwodzie dniepropietrowskim, zabijając dziesiątki generałów i oficerów. Zostało to ogłoszone przez przedstawiciela Ministerstwa Obrony, generała porucznika Igora Konashenkova. W czasie uderzenia w kwaterze głównej odbyło się spotkanie sztabu dowódczego operacyjno-strategicznego zgrupowania wojsk aleksandryjskich. "W wyniku uderzenia zginęło ponad 50 generałów i oficerów Sił Zbrojnych Ukrainy, w tym Sztab Generalny, dowództwo grupy wojsk Kachowki, oddziały desantowe i formacje działające w kierunku Mikołajów i Zaporoże" - powiedział generał. W sumie w ciągu ostatniego dnia rosyjskie oddziały rakietowe i artyleria uderzyły w 22 punkty kontrolne, 48 stanowisk ogniowych, siłę roboczą i sprzęt wojskowy w 123 okręgach w strefie SVO.



Żołnierze UA tutaj tak szybko uciekali, że spadli z mostu który sami wcześniej wysadzili


tutaj znowu wjechali haubicą na własne pole minowe


tutaj żołnierz UA jest smutny bo rozdupcyło mu schronienie


nie ma co się dziwić, deszcz rakiet od strony prawowitych właścicieli terenu


Siły specjalne prezentują ciała żołnierzy UA


prezydent komik zdaje się być poruszony sytuacją gdyż nadaje z kibla


mądry imam z dalekiego kraju świetnie wyjaśnia genezę konfliktu

Grymson

2022-06-20, 21:11
Troszke filmow z nie banderowskiej perspektywy





Cost

2022-06-20, 21:54
Fragment bitwy o Siewierodonieck nakręcony przez ukraińskich żołnierzy SOF.
Ukraińcy gaszą orki, ale niestety nie bez strat.. koledzy zabierają martwego kolegę



Ukraińska artyleria samobieżna Goździk 122mm niszczy BMP i transporter opancerzony.


Diomedes

2022-06-20, 21:55
UA - to co przez długi czas strona ukraińska starała się ukrywać. Jak to ujął Arestowicz - wiem jakie ponosimy straty, ale nie będę o tym mówił. Wiadomo dlaczego.






X