18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

UE nas okrada na czele z brukselą

Tristan88 • 2012-03-28, 13:04
Daniel Hannan: Śmierć, podatki i podwyżki budżetu UE


.:...........:.

2012-03-29, 13:27
advisorry, hehe, jaki ciekawy avek.

SonGohan

2012-03-29, 16:21
Parlament Europejski tym i tylko tym różni się od Walnego Zgromadzenia Partii Komunistycznej, że w tym pierwszym można mówić co się myśli, mimo że nic to nie zmieni, ale można.

wsciekly gimbus

2012-03-29, 16:24
SonGohan napisał/a:

że w tym pierwszym można mówić co się myśli, mimo że nic to nie zmieni, ale można.


i tym postem zdefiniowałeś "demokrację".

Mr.Drwalu

2012-03-29, 16:44
Tristan88 napisał/a:




Dane ze strony unii europejskiej, dane po zaokrągleniu:

Polska wpłaca do ue: 18 mld Euro
Polska otrzymuje z ue: 43 mld Euro
a z całej sumy tj. 43mld do polski wpłynęło jedynie 95 mln Euro

Dam jeszcze numerycznie:
18 000 000 000 Euro
43 000 000 000 Euro
95 000 000 Euro

Różnica wynika z kar i potrąceń za niespełnienie warunków zawartych w prawie UE.(prawo o ochronie środowiska, przekroczenie limitów połowowych, nadmierne spożycie surowców kopalnych, nadmierne spożycie energii, nie spełnienie warunków o energii odnawialnej, etc. etc.)

także nie jest tak wesoło jak się niektórym wydaje



Hah i ty k***a wierzysz w te bzdury ze strony UE ?
Daj im jeszcze "łapkę" na twarzobuku :kawa:
Ja pie**olę myśl, myśl racjonalnie :amused:

anarchista

2012-03-29, 21:20
Ja zazwyczaj polityki nie komentuję, za stary jestem, żeby się jarać tymi błaznami, z tym że...

Następnym razem baranie jeden z drugim zanim zaczniesz się jarać tym że jakiś w angol w mordę jego mać protestuje przeciwko rosnącemu budżetowi UE, to wiedz idioto że to Polska, twój kraj ojczysty, i aktualne miejsce zamieszkanie bierze z tego budżetu najwięcej.

Im więcej ten angol, niemiec, francuz, czy inny tam szwed wpłaci, tym więcej idzie do nas, wiec się nie jaraj tym co on tam mówi, tylko potępiaj, bo to kasa dla nas.

To tyle mam do powiedzenia w kwestii polityki.

Whitefire

2012-03-29, 21:59
longer1231 napisał/a:

Bardzo dobrze. Niech Niemcy, Francuzi i Anglicy płacą do Unii abyśmy mieli więcej. Niech w końcu spłacą swój dług z 1920 i zadośćuczynią zdradzie z 1939.

Do hejterów - tak, wiem że my też płacimy składki. Ale w porównaniu do ilości pieniędzy płynącej do nas z Unii jest to suma nieporównywalnie mała.



CzlowiekKupa napisał/a:

Bogate kraje mają w Unii przej***ne, a Polska dostaje 2x wiecej niz daje, więc my mamy nieźle, no i trzeba wziąć pod uwage fakt ze Polacy sami sobą rządzić nie potrafią ( pokazują to wszystkie kadencje wolnej Polski od 1991 roku ), więc troche zwierzchnictwa nam nie zaszkodzi.



anarchista napisał/a:

Ja zazwyczaj polityki nie komentuję, za stary jestem, żeby się jarać tymi błaznami, z tym że...

Następnym razem baranie jeden z drugim zanim zaczniesz się jarać tym że jakiś w angol w mordę jego mać protestuje przeciwko rosnącemu budżetowi UE, to wiedz idioto że to Polska, twój kraj ojczysty, i aktualne miejsce zamieszkanie bierze z tego budżetu najwięcej.

Im więcej ten angol, niemiec, francuz, czy inny tam szwed wpłaci, tym więcej idzie do nas, wiec się nie jaraj tym co on tam mówi, tylko potępiaj, bo to kasa dla nas.

To tyle mam do powiedzenia w kwestii polityki.



http://nczas.com/wazne/polska-dolozy-do-dotacji-unijnych-455-miliarda-zlotych/

Uczyć się, k***a, uczyć...

lapps

2014-04-06, 17:01
longer1231 napisał/a:

Bardzo dobrze. Niech Niemcy, Francuzi i Anglicy płacą do Unii abyśmy mieli więcej. Niech w końcu spłacą swój dług z 1920 i zadośćuczynią zdradzie z 1939.

Do hejterów - tak, wiem że my też płacimy składki. Ale w porównaniu do ilości pieniędzy płynącej do nas z Unii jest to suma nieporównywalnie mała.



widzisz nawet jak ja ci dam 100 mld na inwestycje, na ktora ty musisz dolozyc kolejne 100 mld, ktore musisz porzyczyc w moim banku, a potem zaplacic mojej firmie zeby ci to wykonala, to suma sumarum jestem na tobie do przodu 100 mld + odsetki + dodatkowe zyski wynikajace z wymuszania "przyslug" z powodu niewyplacalnosci

@SonGohan

mozesz mowic co zechcesz, dopoki nie powiesz, ze holokaust nie wygladal do konca tak jak sie mowi. albo, ze transwestyci i geje to sa osoby uposledzone psychicznie, a murzyny popelniaja najwiecej przestepstw, albo cos co im akurat nie przypasuje