18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Udane zawracanie

BlckSn • 2015-08-13, 16:20
Ewidentna wina kierowcy samochodu, jednak czy komuś żal tych co wylądowali na ziemi po pięknym locie?


ellsworth

2015-08-14, 22:14
korinogaro napisał/a:

BlckSn dobrze, wiemy już że ojciec który opuścił ciebie i twoją matkę jeździł motocyklami, wiemy że 'wujek' z którym potem chodziła był twoim pierwszym seksualnym partnerem i nawet ci się to spodobało dlatego tak zabolało cię gdy on też odszedł. Wiemy też że wszystkie dziewczyny rzucały cię dla motocyklistów a żona zdradzała ( i nadal zdradza)przez cały czas z jednym z członków gangu skuterowego a została z tobą tylko dlatego bo zaszła w ciąże i tamten gość ją spławił. Wiemy to wszystko i rozumiemy twój ból, ale daj już sobie spokój z tą niechęcią. Nie wszyscy motocykliści czy inni kierowcy jednośladów są złymi ludźmi, to zwyczajnie ty byłeś ch*jowym synem, potem kochankiem i chłopakiem. Pogódź się z tym i przestań ziać tak nienawiścią.


Nie transponuj swoich osobistych przeżyć na innych. :lol:

bit123

2015-08-14, 23:00
Ludzie zrozumcie wkońcu że to wszystko to wina samochodu a nie kierowcy :amused: przecież kierowca nie chciał im zajechać drogi tylko samochód to zrobił :ciasteczkowy:

Rezor

2015-08-14, 23:04
@BlckSn za dobry trolling zawsze piwko :D

@mloncur @Sokole_Oko i inni: ja pie**ole -.-

konradnen

2015-08-14, 23:06
Łykacie jak pelikany...

skfarovski

2015-08-15, 00:26
k***A, gość specjalnie szuka filmików, gdzie rozpie**alają się motocykliści, wrzuca na sadola, dopisuje prowokujące zdanie, i od razu pełno zbulwersowanych komentarzy, bo jakiś zj***ny trol insynuuje niższość egzystencji osób jeżdżących motocyklami. Wiadome jest, że administracja takiego tekstu nad filmem nie może edytować, więc dajcie, do ch*ja Wacława spokój, bo nie da się w spokoju poczytać komentarzy, nie karmcie trola, jebło to jebło, macie do oglądania sam materiał. Czy gdy dziecko wam powie, że was zastrzeli, to zgłaszacie to na policję, tudzież mordujecie je? To ten sam poziom

Genzerum

2015-08-15, 01:51
Skończyła się era BongMana, to kto inny musi wk***iać i trollować ludzi na stronie. Jak to się mówi 'nie ma ludzi niezastąpionych'. Oczywiście do berła króla sucharów przymierza się mitrus80, ale jemu trochę brakuje do pana od krabów, natomiast Ty już osiągnąłeś maksymalny poziom we wk***ianiu ludzi. Nawet własną świtę, co stawia Ci piwka znalazłeś i to w jakim tempie. Jestem zszokowany...

Given

2015-08-15, 09:49
BlckSn, skończ waść, wstydu oszczędź.. Powiedz coś takiego jak piszesz tutaj, jakiemuś motocykliście prosto w twarz, a potem daj nam zdjęcia obitej mordy :)

BlckSn

2015-08-15, 09:55
Given napisał/a:

BlckSn, skończ waść, wstydu oszczędź.



Nawet poprawnie nie potrafisz tego cytatu użyć. Co skończyłeś, zawodówkę? Nie dość, że źle użyty, nie wiesz kto i kiedy go wypowiedział to jeszcze źle zacytowany.

Given

2015-08-15, 10:06
BlckSn napisał/a:



Nawet poprawnie nie potrafisz tego cytatu użyć. Co skończyłeś, zawodówkę? Nie dość, że źle użyty, nie wiesz kto i kiedy go wypowiedział to jeszcze źle zacytowany.



Nie zgadłeś panie "internetowy napinacz". Poza tym, gdzie tutaj widzisz cytat? :mrgreen: Jak pisałem, czekam na to, aż powiesz komuś tak w twarz, mam nadzieję że pochwalisz się mordą na hardzie wtedy :mrgreen:

BlckSn

2015-08-15, 10:09
Given napisał/a:



Nie zgadłeś panie "internetowy napinacz". Poza tym, gdzie tutaj widzisz cytat? :mrgreen: Jak pisałem, czekam na to, aż powiesz komuś tak w twarz, mam nadzieję że pochwalisz się mordą na hardzie wtedy :mrgreen:



Użyłeś "kończ waść, wstydu oszczędź" i nie wiesz, że to cytat z jednej z najważniejszych polskich książek? Powinni ci odebrać obywatelstwo za to pajacu bez szkoły.

Given

2015-08-15, 10:12
BlckSn napisał/a:



Użyłeś "kończ waść, wstydu oszczędź" i nie wiesz, że to cytat z jednej z najważniejszych polskich książek? Powinni ci odebrać obywatelstwo za to pajacu bez szkoły.



Pajacu, napisałem "skończ waść..." widzisz różnicę? Poza tym, nie zacytowałem, tylko napisałem. Prosty przykład, moje nawiązanie do pierwszej mojej wypowiedzi jest cytatem.

P.S

Jestem technikiem analitykiem ;)

Voleyko

2015-08-15, 10:13
Japie**ole, motocykl jest trudno zauważyć szczególnie jak zapie**ala, wina kierowcy ale na każdym k***a kursie mówią i wpajają "nie ufaj innym uczestnikom ruchu" k***a... Na sadolu to widzę gimbaza drzwiami i oknami się dobija, bo przecież motocyklista... Idźcie na swoje popierdułki 50 czy tam 125 i nie pie**olcie głupot bo robicie z siebie debili.

BlckSn

2015-08-15, 10:15
Given napisał/a:



Pajacu, napisałem "skończ waść..." widzisz różnicę? Poza tym, nie zacytowałem, tylko napisałem. Prosty przykład, moje nawiązanie do pierwszej mojej wypowiedzi jest cytatem.

P.S

Jestem technikiem analitykiem ;)



Co nie zmienia faktu, że źle tego użyłeś i powinieneś zwracać kasę za edukację.

Given

2015-08-15, 10:18
BlckSn napisał/a:



Co nie zmienia faktu, że źle tego użyłeś i powinieneś zwracać kasę za edukację.



Źle użyłem? Bo Ty tak twierdzisz? Boże, jaki niski jest Twój poziom :mrgreen:

BlckSn

2015-08-15, 10:24
Given napisał/a:



Źle użyłem? Bo Ty tak twierdzisz? Boże, jaki niski jest Twój poziom :mrgreen:



Każdy wykształcony człowiek powie ci, że źle tego użyłeś i tuman jesteś. To tylko pokazuje, że byle obszczymur może mieć średnie, a tak naprawdę powinien skończyć podstawówkę i cegły nosić ewentualnie rowy i rzeki oczyszczać.