18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Uczeń technikum

ZnanyJakoZaganiacz • 2013-09-29, 23:10
Przypomniało mi się dziś jak ojciec opowiadał jak za młodości w technikum jego był taki as przepytywany przez profesora, koleś kompletny dekiel, baran jakich mało ale że syn jakiegoś partyjnego aktywisty, to "cudem" się dostał i zaliczał, oczywiście, głąb nie znal odpowiedzi na żadne pytanie, wiec Profesor by się z nim zabawić jeszcze przed wystawieniem dwójki zadał mu pytanie:

Profesor: "Jak ma Pan prąd stały, to jak wygląda jego sinusoida" Uczeń: "No prosta linia"
P: "A prąd przemienny"
U: "No falowany"
P: "To jak Pan położy przewody pod prąd stały w ścianie?"
U: *rysuje palcem prostą linię na ścianie*,
P: "A przemienny?"
U: *Rysuje palcem falowaną linię na ścianie*.

Oczywiście była z tego potem niezła chryja. Tekst zasłyszany od ojca, możliwe że to jakieś urban legend, ale nie jestem pewien, jeśli coś pokręciłem to przepraszam :)

ZnanyJakoZaganiacz

2013-09-29, 23:17
Jan_Himmilsbach napisał/a:

"Przypomniało mi się jak dziś..." Oo



Rozumiem że sztuka czytania z zrozumieniem nie została jeszcze do końca opanowana? :D

WolferZmc

2013-09-29, 23:18
Oczywiscie gimnazjalna czesc uzytkownikow sadola nie wie o co chodzi :)
j***ne atechniczne debile.

Co...........er

2013-09-29, 23:21
widze tomasz ze masz same zyciowe historie, albo jak to nasrales na dywan albo co ci ojciec opowiadal, albo po prostu jestes bajkopisarzem

ZnanyJakoZaganiacz

2013-09-29, 23:23
Converter napisał/a:

widze tomasz ze masz same zyciowe historie, albo jak to nasrales na dywan albo co ci ojciec opowiadal, albo po prostu jestes bajkopisarzem



Albo po prostu masz ból dupy, :amused: znajomy na shoutboksie tego forum mi przypomniał że kiedyś tą historię opowiadałem, więc postanowiłem ją wrzucić na forum, niestety, widzę że niektórzy mają czasami potężny butthurt :D

O, tutaj masz - http://www.sadistic.pl/sb/2013/09/29/2450

Ke...........nt

2013-09-30, 00:02
Jak zwykle musi odezwać się kilku pajaców, którzy dopieprzą się do CZEGOKOLWIEK, byle tylko wtrącić swoje trzy grosze i grać eksperta.

Dobra historia! ;) Ehh wtedy to byli nauczyciele...

Gnoyek1990

2013-09-30, 00:54
Haha dobre my kiedyś na budowie wkręciliśmy gościa miał fajny nowy samochód kupiony a że gościo nieogar no to spoko. Raz przyniósł nam spalone żarówki i spytał co z nimi to powiedzielismy mu aby szedł do kierownika i powiedział żeby oddał do renowacji, pajac poszedł i powiedział.... niezła beka była

a wracając do samochodu to się chwali jaki silnik i ble ble ble więc kolega podchodzi i pyta ej a masz w nim komplet kluczy? bo powinni ci dać klucz wiolinowy weź poszukaj, szukał chyba z 5 min. Wiem ze jak się opowiada to tak sucho ale w realu niezła polewa

wieniu

2013-09-30, 02:01
@up... te wasze budowlane poczucie "humoru"...

slig01

2013-09-30, 08:18
"Prąd stały - jak wygląda jego sinusoida"...... Widać, że własne bo autor musiał pisać z pamięci.

Nikczemny_Płód

2013-09-30, 10:05
Akurat to podstawowe pytanie potrafiące odróżnić debili od ludzi myślących :)

A takich idiotów jest więcej, jak student 3 roku energetyki pytający na egzaminie czy linia 5kV jest 1 czy trójfazowa :amused:

psiwytrysk

2013-09-30, 10:20
To ja wypowiem się obiektywnie. Byłem na tym egzaminie z ojcem Tomasza_Zaganiacza. To właśnie jego ojciec rysował te bzdury, apotem pewnie opowiedział synowi,że to ja (bo byłem synem partyjnej szychy). Dziękuję, dobranoc, koniec imprezy.

qwachu

2013-09-30, 13:15
A tam, u mnie kumpel zapie**alał na zaplecze (było za ścianą gdzie wisiała tablica), sprawdzać z której strony wpływa i wypływa prąd :)

djpolb

2013-09-30, 14:05
Gdyby pokazywał wysokie napięcia to pewnie by sobie rękę zwichnął.

Kaznox

2013-09-30, 14:41
Tomasz_Zaganiacz, Piwko za dziadka aktywiste :P a Dla starego za material wlasny ;)