18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uchodźcy odwdzięczają się Borussi

decode21 • 2017-04-12, 15:34
Taki tam baner na stadionie Borussii Dortmund całkiem niedawno.


Kiedy usłyszałem że piłkarz borussii odniósł obrażenia pomyślałem żeby to tylko nie był Piszczek, a reszta drużyny to ch*j mnie obchodzi. Pewnie pomyślało tak sporo Polaków znających się trochę na piłce. Czy to jakiś przejaw wspólnoty Polaków? W wiadomościach to samo piłkarz ranny, uspokajamy to nie Piszczek. A skoro nie Piszczek to koło ch*ja mi to lata kto został ranny

lapps

2017-04-12, 15:42
ahh bogactwo kulturowe...


Suspens

2017-04-12, 16:04
Solidarność krajan. Sorry, ale ch*j mnie obchodziło jakby ranny został jakiś urugwajczyk czy eskimos.

Rumburak1238

2017-04-12, 17:11
przypominam że jaranie się ...

na wypadek wojny c*pki biegąjace za piłką bohaterzy narodu wyjechali by np. do stanów jak tchórze a ich waleczni kibice już bez stada półgłówków swych ziomków byli by odj***ni jako pierwsi wraz z rodzinami

Taka sytuacja :)

Korwin Mikke myli się

saves

2017-04-12, 17:35
Powiedzcie mi, że to fejk. To Niemcy... Nie, to nie fejk.

AaronSzechter

2017-04-12, 18:51
Rumburak1238 napisał/a:

przypominam że jaranie się ...

na wypadek wojny c*pki biegąjace za piłką bohaterzy narodu wyjechali by np. do stanów jak tchórze a ich waleczni kibice już bez stada półgłówków swych ziomków byli by odj***ni jako pierwsi wraz z rodzinami

Taka sytuacja :)

Korwin Mikke myli się



tak i broniłyby nas młodzieżówki nowoczesnej i wierni czytelnicy wybiórczej :-/

mega_lis

2017-04-12, 23:00
A ten Lebandowski już nie gra w Borusi?

Clarx

2017-04-12, 23:49
a wy nadal nie odróżniacie uchodźców od terrorystów?
To pewnie dlatego nikt nam nie chciał za wcześnie pomagać podczas drugiej wojny Światowej, pewnie ciężko było odróżnić niemca od polaka.

igorektgk

2017-04-12, 23:59
mega_lis napisał/a:

A ten Lebandowski już nie gra w Borusi?


To miało być śmieszne? :idzwch*j: Jesteś polskim kabareciarzem?
Razem z wujkiem Stasiem i ciocią Genowefą rozkręcisz grubą imprezę na Święta Wielkanocne :-) Jesteś taki cool i trendy :banany:

mega_lis

2017-04-13, 00:05
igorektgk napisał/a:


To miało być śmieszne? :idzwch*j: Jesteś polskim kabareciarzem?
Razem z wujkiem Stasiem i ciocią Genowefą rozkręcisz grubą imprezę na Święta Wielkanocne :-) Jesteś taki cool i trendy :banany:



Nie, ale jak zapada cisza przy świątecznym stole to jako pierwszy mówię "Tak to jest" albo "Także tego".

Ma...........ke

2017-04-13, 00:26
Polityka wspólnej armii szerzy żniwo. Kretyni przekrzykują się, kto będzie nas bronić przypominam, że robić to powinny służby mundurowe w ilości wystarczającej a nie minimalnej, jak chcecie prywatnych bojówek i armii to nie głosujcie na konserwatystów i lewaków.
Wracając do tematu, nie obchodzi mnie nawet jeśli Polak zostanie ranny, jak ranny zostanie Francuz to mam się nie przejmować bo przyjmują imigrantów? A co taki Francuz ma do powiedzenia w polityce uprawianej prze poj***ne państwo?

adamZjeb

2017-04-13, 00:41
Sram na isram.

Noside

2017-04-13, 08:06
Może to nie przejaw solidarności Polaków.. ja po prostu nie znoszę nazistów.. A żabojadów i szwedystańczyków to już w ogóle mi nie jest szkoda.

Siberian_Meat_Grinder

2017-04-13, 10:11
Clarx napisał/a:

a wy nadal nie odróżniacie uchodźców od terrorystów?
To pewnie dlatego nikt nam nie chciał za wcześnie pomagać podczas drugiej wojny Światowej, pewnie ciężko było odróżnić niemca od polaka.



hmmm chyba coś przeoczyłem na lekcjach historii albo nie uważałem ... pewnie przez to umknęło mi, że Sosabowski wypie**olił się bombą w Edynburgu, a Skalski rozpie**olił swojego Spitfira o pałac Buckingham w Londynie ...