18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uchodźcy odwdzięczają się Borussi

decode21 • 2017-04-12, 15:34
Taki tam baner na stadionie Borussii Dortmund całkiem niedawno.


Kiedy usłyszałem że piłkarz borussii odniósł obrażenia pomyślałem żeby to tylko nie był Piszczek, a reszta drużyny to ch*j mnie obchodzi. Pewnie pomyślało tak sporo Polaków znających się trochę na piłce. Czy to jakiś przejaw wspólnoty Polaków? W wiadomościach to samo piłkarz ranny, uspokajamy to nie Piszczek. A skoro nie Piszczek to koło ch*ja mi to lata kto został ranny

gosiakowyymis

2017-04-13, 13:05
k***a jak ten baner jest sprzed dwoch lat, gdzie niedawno. sie doucz wpierw a nie ploty siejesz :D

waloos

2017-04-13, 13:53
To nie jest z wczorajszego meczu.
Wczoraj cała trybuna tych ultrasów miała zółto czarne peleryny tworzące wielkie BvB

qwerq221

2017-04-14, 00:44
pozostaje mieć nadzieje ze to ironia.

UberPatriot

2017-04-14, 03:05
Co do "najlepszego komentarza",zapewne będą nas bronić policja oraz reszta służb mundurowych (np. wojsko). Kibole mają ch*ja do powiedzenia jak w powietrze wypie**oli się arab albo ruszy w tłum ludzi ciężarówką. Jeśli chociaż jeden ciapak dorwie się do gnata to powstrzyma go albo policjant albo ewentualnie ktoś (hehe), kto posiada pozwolenie na broń. Po ch*j wam spinać dupy do siebie o to czy kibole, czy rurkowcy? Ani jedni ani drudzy, dzięki kibolom ewentualnie zachowania prewencyjne takie jak profilaktyczny wpie**ol mocniej opalonemu koleżce.