18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uchodźca nie wytrzymał ciśnienia

Nahfall • 2017-08-08, 21:34
Film przedstawia syryjskiego dindu nuffin (zwanego w niektórych kręgach uciśnionym czternastolatkiem uciekającym przed wojną) w swoim naturalnym środowisku, który podejmuje działania obronne przeciwko złym białym policjantom.

ProVVe

2017-08-08, 22:12
Noniesondze napisał/a:

Pierwszy raz widzę, żeby policja aresztowała aniołka z fontanny




Dość "upie**olony" ten aniołek

longlong7

2017-08-08, 22:15
ProVVe napisał/a:




Dość "upie**olony" ten aniołek


znajdzie się warszawiak co powie że "pewnie ze śląska" to przypie**ole

rozjebie lapka ale przypie**ole

dr_dex

2017-08-08, 22:42
... pewnie ze śląska :kawa:

zeus6

2017-08-08, 22:59
Poznaje dzielnicowego to Sosnowiec dzielnica Warszawy

manson__

2017-08-08, 23:58
Nowy model z funkcją samoczyszczenia.

:krejzi:

De...........ge

2017-08-09, 00:30
wstawcie tą złotą koparkę

wszystkozajete1234

2017-08-09, 09:25
Bo ja wiem czy arab, karnacja jak u typowego hanysa ze sosnowca.

Cara_Al_Sol

2017-08-09, 10:05
Zawsze mnie to zastanawiało... Oni nie są uczeni jakiejś przyzwoitości? Matka nie uczy ich np. Zachowuj się jak porządny człowiek? Co wynoszą z domów? Polak ma tradycje, przywiązanie. Przeciętny Anglik kocha królową a np. Niemka popie**ala w Październiku w swoim Dirndl'u napić się piwa i zakąsić kiełbachą... A Ciapate? Zero tradycji, zero wstydu i jakiegoś przywiązania do swojego dawnego kraju.
Tylko koran i allah. Jak mają nas wzbogacić kulturowo, jak nie mają za kszty własnej kultury?

Noside

2017-08-09, 10:33
@up Skoro taki ojciec to kawał ch*ja i zwyczajny bezkarny burak, matka nie ma nic do powiedzenia, bo zaraz dostanie wpie**ol od ojca, a jak go nie ma to musi jakoś stres rozładować, zapewne na dziecku, to czego się oni mają nauczyć?
U mnie ich coraz więcej. Przychodzą z nierealnymi prośbami - pożycz 500zł itp. itd. Przy pierwszej odmowie zaczyna się "ale przyjacielu, na pewno możesz to zrobić". Po odwróceniu się i odejściu spowodowanym brakiem reakcji na odmowę nr 2 zaczyna się "obyś k***o zdechł, allah cię ukarze". Co tu dużo mówić?
To tak, jakby patole zrobili własne państwo na Grochowie i przez kilkaset lat żyli tam odizolowani.

zonk

2017-08-09, 10:34
longlong7 napisał/a:


znajdzie się warszawiak co powie że "pewnie ze śląska" to przypie**ole

rozjebie lapka ale przypie**ole


No bo pewnie ze śląska.

Co do całej sytuacji może rzucić pieniążek do tej fontanny to spełni się życzenie.

pi...........ta

2017-08-09, 12:15
ale ten gruby policjant powinien coś sobą reprezentować i k***a zrzucić z 30 kilo bo teraz to wygląda tragicznie i nic dziwnego że arabusy nas uważają za podludzi, no bo jak można się tak spaść jak świnia